FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kristīnes iepazīšanās stāsts

Pirms sešiem gadiem pavasarī, kad bija lieldienas, es iepazinos ar tagad sev mīļu un tuvu cilvēku. Katru gadu mūsu pilsētā Lieldienās  uzstāda lielās šūpoles. Sanāca reiz tā, ka es ar draudzeni aizgāju uz šūpolēm un tur bija mans Artjoms ar savu draugu.

Viņš visu laiku mani šūpināja, es ar viņu koķetēju, tā pienāca vakars un man bija jāiet mājās. Man patiešāsm viņš ļoti iepatikās, bet ar numuriem mēs neapmainījāmies. Pēc kādām dažām dienām es atkal viņu satiku, un viņš man piedāvāja iet ar viņu pastaigāties pa Ķestermežu, mēs staigājām dikti ilgi, no sirds smējāmies, tad mēs apstājāmies pie koka un sākām skūpstīties. Vēlāk viņš mani pavadīja mājās un pie mana dzīvokļa durvīm viņš pateica, ka es viņam ļoti iepatikos jau tajā dienā, kad bijām pie šūpolēm, bet tad viņš kautrējās man prasīt, vai es nevēlos ar viņu būt kopā. Un kopš tās dienas mēs vēl esam kopā, un pirms diviem mēnešiem Artjoms mani bildināja! Mēs esam ļoti laimīgi, jo mīlam viens otru!