FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Gunitas iepazīšanās stāsts

Jelgava. Latvijas Lauksaimniecības universitāte. Studenti. Kopmītnes... tur arī iepazināmies! Bet nu, visu pēc kārtas.

... četras jautras, smaidīgas meitenes dzīvojām vienā istabiņā. Ik pa laiciņam kopmītnēs viesojās neklātnieki – precēti un arī neprecēti puiši. Virtuves – kopīgas, tā nu mēs sadraudzējāmies ar dažiem puišiem. Kopīgi pankūku vakari, dejas naktsklubā... jautrības netrūka. Puiši nokārto sesiju un katrs atgriežas savā ierastajā vidē... viņiem darbs, mums mācības...


Lekcijas beigušās, ejam uz kopmītnēm, kāpnēs satiekam puišus, viņiem atkal sesija!!! Sarunājām vēlāk satikties. Vienai draudzenei mamma piezvanīja, viņai bija jābrauc mājās, bet otrai – atnāca ciemos draugs. Tā nu vakarā ar trešo draudzeni devāmies ciemos pie puišiem. Durvis atver viens samiegojies puisis, kuru bijām pamodinājušas! Viņu nepazinām, vaicājām, kur pārējie istabas biedri? – drīz būšot, lai mēs pagaidām. Uzaicināja mūs apsēsties. Kamēr gaidījām pazīstamos puišus, iepazināmies ar Gati...  Pēc laiciņa... arī trešā draudzene mani pamet, jo pie viņas atnāca viena kursa biedrene. Tā kā istabā vienai meitenei bija randiņš, tad nekas cits neatlika, kā palikt un runāties ar Gati. Tā nu mēs iepazināmies!


... sekoja randiņš pēc randiņa...un iemīlējāmies! Studentdienās – iepazinos ar Gata draugiem, pēc tam viņš ciemojās pie manis, iepazīstināju ar saviem vecākiem un brāļiem. Tad viņš uzaicināja mani ciemos pie sevis. Drīz pēc tam... ārprāts - ??? esmu stāvoklī! Kā pateikt vecākiem????????????


Saņēmāmies un pateicām. Atceros, ka mana mamma teica: „Kad domājat precēties?” - domāju, ka mamma lasīs lekciju, bet viņa... par kāzām uzreiz! Tad nu sākās runas par kāzu datumiem, kāzu vietu, viesiem... un drīz vien pienāca kāzas!