FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Jolantas iepazīšānās stāsts

Es pavisam nesen biju izšķīrusies no sava vīra, noīrēju dzīvokli un tā kā man jau bija negatīva pieredze, tad biju nolēmusi, ka nu pavisam droši gribu dzīvot viena. Jā, es gāju uz randiņiem, ballītēm, bet tas bija tikai tā, izklaides pēc.

 

Tad man radās problēmas ar datoru, sapratu, ka būs jāmeklē kāds datorspeciālists. Dators bija pavisam lēns, bet draugiem.lv vēl ieiet varēju un pēkšņi zem kāda puiša profila ieraugu, ka rakstīts, ka puisis ir datorspeciālists. Nolēmu uzrakstīt un pajautāt padomu. Puisis man atbildēja, ka to tā nevar noteikt, ka tad viņam jābrauc pie manis ciemos. Tā nu sarunājam lietišķu tikšanos, man absolūti nebija prātā citas domas. Atbrauca mans datorspeciālists, apskata datoru u.t.t. un kamēr instalējas programmas mums sāka raisīties interesantas sarunas :) Un tā mēs aizrunājāmies līdz pat rīta gaismai, likās, ka esam pazīstami jau mūžību. Puisis ieraudzīja,ka man mājās stāv akordeons,palūdz vai var man ko nospēlēt un pats to nezinot nospēlēja manu mīļāko dziesmu...tas laikam pilnībā atkausēja manu sirdi.

 


Un tā kopš tās dienas mēs esam kopā un lai cik dīvaini arī nebūtu mēs jau nākamajā dienā sākām dzīvot kopā un pēc nedēļas jau puisis bija pārvācies pie manis ar visām mantām. Kā tagad smejamies, ka viņš salaboja ne tikai manu datoru, bet ielaida manā sirsniņā mīlestības vīrusu, pret kuru antivīrusa programmas nesot :) Tā nu sanāk, ka 4 gadus jau dzīvojam kopā un no tiem 1,5 gadus kā laimīgs precēts pāris :)