FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Lindas iepazīšanās stāsts

Mans stāsts... par mīlestību... par visu, kas manai sirsniņai lika pukstēt straujāk! Mēdz sacīt: „Īstas Mīlestības šodien nav”! Tas nav mūsdienīgi! Ir gan! Tikai ne visiem, jo īsta mīlestība ir kaprīza un lepna... Ne katrs spēj būt liels mīlestībā. Taču mīlestībai jātic, tad tā noteikti atnāks! Jāprot saskatīt skaisto ikdienā un apkārtējos cilvēkos. Mīlestība ir! Ir! Es pati mīlu un esmu mīlēta. Laimīga.

Iepazināmies darbā... sākām draudzēties...viņš bija blakus gandrīz visu laiku, es paļāvos uz viņu... Vēlāk mēs gan strīdējāmies, gan salabām, kamēr sapratām kādā vēlā ziemas vakarā autobusa pieturā, stāvot zem lietussarga, jo lija lietus - mēs viens otru mīlam - tā ir mīlestība! Apprecējāmies, jo mūsu kopdzīves pirmajos mēnešos mūsu jūtas neatsala, neizplēnēja ikdienas rūpēs. Gluži otrādi. Mūsu mīlestība bija kā tējas sēne, kuru mēs viens otram uzdāvinājām. Teiksim, mēģenē... Un tad mēs par viņu visu laiku ir rūpējāmies, ik dienu, ik stundu. Viņa izaugta liela, bet ir tā, ka tā var arī aiziet bojā, jo ir trausla, mēs to zinājām un darījām visu, lai tā nenotiktu... mūsu mīlestība izauga!

Katru rītu modos tik laimīga, ka gribējās lēkāt kā mazai meitenītei līdz griestiem un spiegt. Un es to darīju! Es spiedzu kā maza meitenīte un lēkāju pa gultu... - rīt es izaugšu liela. Valkāšu kurpes uz augstiem papēžiem, cepuri platām malām un būšu dāma. Sakārtošu savas lelles, pabeigšu lasīt iesākto grāmatu, mācīšos labāk nekā vakar. Rīt! Bet šodien? Šodien Tam visam nav laika. Ar draudzeņu smiekliem, ar spēļu priekiem aizspurdz mana diena kopā ar mīļoto - lūk cik neprātīgus cilvēkus dara mīlestība!:)

Kāpēc? Tāpēc, ka līdzās mans mīļotais vīrs, draugs un mīļākais vienā personā - vislabākais cilvēks pasaulē ir man blakus! Tātad priekšā vēl viena laimes diena un tā katru dienu... Nekas slikts nevar notikt, jo viņš ir kopā ar mani! Zinu, ja ieskriešu istabā pēc darba vai lekcijām vēlu vakarā, vētraini apskaušu, viņš sapratīs un priecāsies kopā ar mani. Ja būs slikti, varēšu paraudāt uz pleca, viņš sapratīs, palīdzēs, dos padomu. Ja asarām nebūs pamata, teiks „ko nu puņķojies!” Un es neapvainošos, jo viņa acīs lasīšu „mīlu, tevi, mēs tiksim galā, viss būs labi, neraudi!” Mīlestība ir un tai der ne vien pavasaris, bet jebkurš gadalaiks un ikviena minūte!

Izstaigāju visas garās naktis
Pie katra auksta vārda pieglaudos
Līdz sapratu, ka nav vēl apnicis
Pa vakarējo sniegu bradāt
Un sajust tajā nenokūstošos gadus

Man vēl kaut kas nav satikts
Vēl kāda sakritība apkārt ložņā
Un acīm žilbstot meklē sevi
Es zinu - laiks dzeju beigt ilgi, ilgi raksta dzeju mīlnieks

Tad kad vairs nav, bet kādreiz ir bijusi
Tad kad aiziet aiz mākoņiem saule
Patīk vien vasaras raibumi Tavā sejā
Kā lietū sasēdušies no rudens noguruši taureņi
Tad kad vārdi kā adatas lien dziļi zem ādas
Sirdī ar rūgtumu
Tavs skatiens kā neaprakstīts vēstuļu papīrs
pie sevis velk manu roku
uzrakstīt vienu vēstules rindu: mīlestība ir simetriska un tik jocīga.

Aizveru acis... atlaižos uz dīvāna mīkstās segas, kamēr vannā tek ūdens un klusi iešņācas burbuļbumba... Aizsapņojos, ka atrodos okeāna krastā... Tad ar smaidu sejā atveru acis, lai uzrakstītu Jums par savu Valentīna dienu, kurai arī es gatavojos ik gadu un arī šogad.

Lietus logā, ziedoša puķe uz palodzes, varavīksne piemājas dārzā... Tas viss rada omulības sajūtu. Bet pasaule ir liela un plaša un katram šis sajūtas ir citādākas un lietas, kas to rada ir atšķirīgas. Un atkal acis aizverot iztēlojos un radu sevī sajūtu, ka atrodos pludmalē, sēžu zem palmas zariem ar ziedu matos kā dieviete un baudu kokosriekstu, kas tikko novēlies no palmas koka... Tad pieceļos un dodos nelielā pastaigā un nostājos uz kādas piekrastes klints... Tik tālu, cik tālu vien sniedzas skats, var redzēt tikai tirkīzzaļu okeānu un bezgalīgi zilas debesis, kas vienojas izplūdušā horizonta līnijā... Kaut kas nočab netālu no manis... Pagriežos uz aizmuguri, jo šķita - ja nu kāds zvēriņš grib mani nobaidīt - galu galā Kanāriju salās mīt visādi radījumi:), bet par pārsteigumu man vīrs ir atbraucis mājās no darba un atslēdz tikai durvis...Bet es beidzu sapņot un iedodu buču sakot: "Mīļais, man Tev ir pārsteigums šajā mīlestības saldajā dienā!"...seko manis gatavotas vakariņas, burbuļvanna, medus masāža, saldējuma kokteilis un viss, kas arī šajā dienā iederas, bet ziniet. Īsta mīlestība dzīvo gadsimtus. Laimīgi kopā nodzīvot saticībā, mīlestībā, uzticībā var dzīvot ļoti vienkārši. Katru rītu līdz ar pirmajiem saulstariem pamosties blakus mīļotajam cilvēkam, iedot mīļu buču, kopīgi cept tostermaizes, doties uz darbu, rakstīt mīļas īsziņas, ik pa reizei kopīgi pusdienot un sagaidīt mājās ar mīlestībā gatavotām vakariņām - un pateikt - cik ļoti es Tevi mīlu! Lai laimīgi nodzīvotu kopā saticībā, mīlestībā un uzticībā, jāņem vēra daži priekšnosacījumi -nekādu strīdu, pilnīga uzticēšanās, pat ne mazāko aizdomu un intrigu un, protams, daudz šokolādes baudīt kopā un mīlēt tikai vienam otru!


Tiem, kam ir pozitīva attieksme pret Valentīna dienu, lai mīlestība iet caur sirdi, vēderu un smiekliem! Vairums sieviešu un vīriešu šos svētkus labprāt svin romantiskās vakariņās mājās vai ārpus mājas, vai arī divatā apmeklējot SPA relaksējošās procedūras un lūk, ņemot vērā, ka man ļoti patīk saimniekot pa virtuvi, tad es savu mīļoto pārsteigšu atkal ar kaut ko burvīgu savā izpildījumā. Sākot ar virtuvi, visu izdekorētu papīra krāsainām sirsniņām un beidzot ar sirniņburburbumbām vannā.
Ikvienam novēlu - Gan Kleoo, gan ikvienai lasītājai: Lai mīlestības un romantikas pilnajos svētkos — Valentīndienā — izdodas ietērpties mīlestības krāsās un pavadīt sirsnīgu vakaru kopā ar kādu sev tuvu cilvēku!

Noteikti pievienoju klāt šim konkursam savu radīto recepti, kura gan šajā dienā, gan arī citos romantiskos vakaros ir īpaša: Protams, Tev un viņam - 2personām.


1) 1 banāns
2) 4 karotes kondensētā piena ar cukuru
3) glāze piena
4) glāze apelsīnu sulas (labāk svaigi spiesta)
5) cukurs pēc garšas


Pagatavošana: banānu sakuļ putrā, pievieno kondensēto pienu, pienu, apelsīnu sulu, cukuru un to visu labi sakuļ un uzreiz lej glāzēs. Iznāk 2 personām. MĪLIET!!!