FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

VIŅŠ teica "JĀ!"

29. februāris ir nedaudz maģisks un pavisam noteikti īpašs... Reizi četros gados mums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, lai piepildītu savus sapņus un dzīvotu no sirds! Īrijā un Lielbritānijā ir kāda jauka un drosmīga tradīcija, kas attiecināma tieši uz garo gadu jeb leap year – dāmas tiek iedrošinātas bildināt savu mīļoto vīrieti!

Šogad kāzu portāls PRECOS aicināja sievietes Latvijā izmantot šo iespēju un izteikt to īpašo frāzi, tos dažus vārdus, kuri pakrūtē kņud un uz mēles gala jau gaida, pēc kuru izteikšanas viņš un viņa nākotni pārvērš vienā kopējā.

Uz aicinājumu, kas tika publicēts kāzu portāla Precos.lv Facebook lapā, atsaucās vairākas uzņēmīgas sievietes, no kurām viena savu apņemšanos īstenoja pilnībā. Jaukā, apburošā un šarmantā Eva, ar kāzu portāla Precos.lv atbalstu un iedrošinājumu, un košās svētku aģentūras Samts organizatorisko līdzdalību, savam mīļotajam vīrietim Raivim un viņu kopējai meita Nikolai uzdāvināja neaizmirstamu vakaru romantiskajā un šādam vakaram tik ideāli piemērotajā svinīgu sajūtu cafe Rasols


Tika ieturētas gardas vakariņas omulīgā atmosfērā un vakara noslēgumā Raivim bija sagādāts pārsteigums no visas sirds, kad deserta laikā viņš saņēma kādu īpašu dāvanu – lielu kasti, kurā paslēpies bija balons un tam pievienotais bildinājums, kuru Eva sagatavoja vissirsnīgākās vēstulītes formātā. Aplausiem un ovācijām pavadīts izskanēja tik ļoti gaidītais - JĀ! 


Pēc tam arī tika baudīts īpaši Raivim veltīts muzikālais priekšnesums, ko izpildīja talantīgais saksofonists Valters Mucenieks, kā arī tikai nodejota viņu pirmā deja, nu jau kā topošajam līgavainim un līgavai. 


Laimīgajam un saderinātajam pārim dāvājām pārsteigumu no SPA salona ESPA Rīga, kur abi kopā varēs baudīt romantisku atpūtu, kā arī tika pasniegta fantastiskā "Lielā kāzu iedvesmas grāmata", kurā smelties idejas gaidāmajai kāzu dienai. 

Eva un Raivi - lai jums priecīgi, skaisti un saticīgi! Mums bija patiess prieks kopā ar Jums šo dienu piepildīt ar pozitīvām emocijām, mīlestību un saviļņojumu!

Lielu paldies vēlamies arī teikt skaistā fotostāsta iemūžinātājam, fotogrāfam Aivaram Auniņam.
Raksta titulfoto: Diāna Veinberga