FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

VIŅŠ teica "JĀ!"

image

29. februāris ir nedaudz maģisks un pavisam noteikti īpašs... Reizi četros gados mums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, lai piepildītu savus sapņus un dzīvotu no sirds! Īrijā un Lielbritānijā ir kāda jauka un drosmīga tradīcija, kas attiecināma tieši uz garo gadu jeb leap year – dāmas tiek iedrošinātas bildināt savu mīļoto vīrieti!

Šogad kāzu portāls PRECOS aicināja sievietes Latvijā izmantot šo iespēju un izteikt to īpašo frāzi, tos dažus vārdus, kuri pakrūtē kņud un uz mēles gala jau gaida, pēc kuru izteikšanas viņš un viņa nākotni pārvērš vienā kopējā.

Uz aicinājumu, kas tika publicēts kāzu portāla Precos.lv Facebook lapā, atsaucās vairākas uzņēmīgas sievietes, no kurām viena savu apņemšanos īstenoja pilnībā. Jaukā, apburošā un šarmantā Eva, ar kāzu portāla Precos.lv atbalstu un iedrošinājumu, un košās svētku aģentūras Samts organizatorisko līdzdalību, savam mīļotajam vīrietim Raivim un viņu kopējai meita Nikolai uzdāvināja neaizmirstamu vakaru romantiskajā un šādam vakaram tik ideāli piemērotajā svinīgu sajūtu cafe Rasols


Tika ieturētas gardas vakariņas omulīgā atmosfērā un vakara noslēgumā Raivim bija sagādāts pārsteigums no visas sirds, kad deserta laikā viņš saņēma kādu īpašu dāvanu – lielu kasti, kurā paslēpies bija balons un tam pievienotais bildinājums, kuru Eva sagatavoja vissirsnīgākās vēstulītes formātā. Aplausiem un ovācijām pavadīts izskanēja tik ļoti gaidītais - JĀ! 


Pēc tam arī tika baudīts īpaši Raivim veltīts muzikālais priekšnesums, ko izpildīja talantīgais saksofonists Valters Mucenieks, kā arī tikai nodejota viņu pirmā deja, nu jau kā topošajam līgavainim un līgavai. 


Laimīgajam un saderinātajam pārim dāvājām pārsteigumu no SPA salona ESPA Rīga, kur abi kopā varēs baudīt romantisku atpūtu, kā arī tika pasniegta fantastiskā "Lielā kāzu iedvesmas grāmata", kurā smelties idejas gaidāmajai kāzu dienai. 

Eva un Raivi - lai jums priecīgi, skaisti un saticīgi! Mums bija patiess prieks kopā ar Jums šo dienu piepildīt ar pozitīvām emocijām, mīlestību un saviļņojumu!

Lielu paldies vēlamies arī teikt skaistā fotostāsta iemūžinātājam, fotogrāfam Aivaram Auniņam.
Raksta titulfoto: Diāna Veinberga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Visskaistākās kāzu fotogrāfijas ir tās, kas aizved atpakaļ uz vietu, kur divi cilvēki jutās mīlēti, aprūpēti, aizsargāti un skaisti gan iekšēji, gan ārēji. Mēs iedvesmojamies no stāstiem, kur mīlestība ir nevis nosaukums, bet divu cilvēku dzīves lielākā izvēle.

  • Ik pa laikam mūs sasniedz un aizkustina oriģināli bildinājuma stāsti. Šis būs iedvesmojošs stāsts par diviem klinšu kāpšanas entuziastiem, kas viens otru iepazina, pateicoties kalnu vilinājumam, un arī vienu no savas dzīves īpašākajiem brīžiem – bildinājumu – piedzīvoja klinšu kāpšanas ekipējumā, kopīgi baudot savu vaļasprieku.

  • Mēs dzīvojam laikā, kur nepastāv ierobežojumi – precēties var gan pilī, gan okeāna krastā, baltā kleitā vai spilgti zaļā bikškostīmā, ir gan tradicionālas, gan viendzimuma laulības, taču būtība nemainās: ja mīlam patiesi un no sirds, mēs vēlamies to apliecināt visskaistākajā veidā. Tieši bildinājums ir sākums divu cilvēku kopīgajam stāstam, tā ir iespēja pacelties spārnos un izjust laimes nepārspējamo spēku.

  • Saderināšanās ir zīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bildinājuma saņemšana nav tikai skaists stāsts, ko pastāstīt draudzenēm vai mirdzošs gredzens tavā pirkstā, kurā sapņaini vērties brīvajos brīžos. Līdz ar saderināšanos rodas lielāka atbildība par tagadni un jūsu kopīgo nākotni. 

  • Pavasaris ir neparasti aizraujošs laiks, kad sajūtamies par soli drosmīgāki... Varbūt jāizmanto šī visu vai neko sajūta, lai beidzot bildinātu savu mīļoto? Kur un kā? Pačukstēsim priekšā dažas skaistas un pavasarīgas idejas – varbūt kāda no tām izrādās ĪSTĀ!

  • Straujiem soļiem tuvojas Valentīna diena – svētki, kas nu jau nostiprinājušies arī Latvijā. Un kāpēc gan tos nenosvinēt, ja starp divu cilvēku sirdspukstiem dzīvo skaistākās jūtas pasaulē – mīlestība.