FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

9 pazīmes, kas liecina - viņš bildinās

image

Esi pamanījusi atšķirības mīļotā uzvedībā? Papēti viņu uzmanīgāk, varbūt tā ir zīme, ka sekos liktenīgais jautājums!

Lai arī mēs visi esam individuālas un neatkārtojamas būtnes, mums ir raksturīgi reaģēt līdzīgi līdzīgās situācijās. Pavēro savu vīrieti uzmanīgāk, ja pamani viņa uzvedībā kādu no šīm izmaiņām:

1. Viņš maina savus vecpuiša dienu ieradumus

Esi pamanījusi izmaiņas viņa ikdienas prioritātēs? Ja ierastā „es” vietā, arvien biežāk parādās „mēs” un „mūsu”, bet piektdienas vakarus Vecrīgas bāru un klubu vietā viņš labprātāk pavada mājās divatā ar tevi, iespējams, tavs draugs ir nobriedis nopietnām un stabilām attiecībām un jau klusībā ir izdarījis izvēli par labu ģimenes dzīvei.

2. Viņš beidzot atbrīvojas no nevajadzīgām lietām savā dzīvoklī

Izmaiņas ir ne vien tava drauga uzvedībā, bet arī viņa mājoklī? Vecie, tevi jau ilgi kaitinošie krāmi, skolas lietas un veco aizraušanos piederumi ir kaut kur pazuduši? Tā varētu būt droša pazīme, ka tavs draugs atbrīvo savā dzīvē vietu tev (gan fiziski, gan emocionāli).  

3. Viņš sācis tērēt mazāk

Pārsteidz, ka pēdējā laikā tavs draugs tērē ievērojami mazāk nekā agrāk un pat ir atlicis sen kārotā platekrāna tV iegādi? Iemīļotā bāra laimīgās stundas laikā viņš tagad mājās gatavo kopā ar tevi vakariņas? Iespējams, viņš samazina savus tēriņus, gatavojoties kādam lielākam un nozīmīgākam pirkumam.... piemēram, tava saderināšanās gredzena iegādei. 

4. Citu kāzas vairs neizraisa ciniskus jociņus un smīnu

Ja draugu un radu kāzās alkohols par brīvu vairs nav vienīgais, kas piesaista tava drauga uzmanību, ir vērts aizdomāties. Laulības zvērestu laikā uz viņa sejas vairs neparādās ierastais smīniņš un jaunā pāra pirmo deju vairs nepavada nievājoši komentāri? Šis var nozīmēt, ka tagad tavs draugs nopietni domā par savām kāzām un aktīvi pievērš uzmanību kāzu svinību sīkumiem.

5. Viņš pēkšņi ievēro tavas rotaslietas

Viņš beidzot ievēro rokassprādzi, ko nēsā jau piecus gadus? Izsaka komplimentus par tavu bižutēriju? Pēta Tavas rotas? Varbūt pievērš vairāk uzmanības tavām rokām, turot tās savējās vai ilgāk skatoties uz tām? Bez jokiem, ja tavs mīļākais gredzens pēkšņi pazūd, nav divu domu – tavs draugs mēģina noteikt vajadzīgo saderināšanās gredzena izmēru.

6. Viņš grib satikt tavus vecākus

Viņs pēdējā laikā sāk izrādīt vēlmi iepazīties ar taviem vecākiem vai arī piedāvā pavadīt kādu nedēļas nogali kopā ar tavu ģimeni? Uzzinot par pasēdēšanu par godu tavas mazās māsas dzimšanas dienai, viņa sejā lasāma sajūsma? Iespējams, tavam draugam ir mainījusies attieksme pret ģimenes vērtībām un tavi vecāki viņam tagad ir kas vairāk par uzbāzīgu muteri un visu zinošu senci.

7. Viņš ir runājis tev aiz muguras ar taviem draugiem vai tuviniekiem

Iespējams, viņam padomā nav nekas cits kā nevainīgs mēģinājums uzzināt, par kādu ideālo bildinājumu tu esi vienmēr sapņojusi. Varbūt, nebūdams sieviešu rotu labs pazinējs, viņš interesējas par to, kādu saderināšanās gredzenu tu vēlētos?

8. Viņš jautā tavu viedokli pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas

Viņš vairs nepieņem savā dzīvē svarīgus lēmumus viens pats? Jauns darba piedāvājums, mācību uzsākšana vai dzīvokļa sienu krāsošana tagad tiek apsvērti kopā ar tevi? Droši vien tavs draugs apzinās, ka drīz vien visi šie lēmumi vienādi skars jūs abus.

9. Viņš piedāvā darīt sev neraksturīgas lietas

Tu pazīsti viņu kā savus piecus pirkstus un pamani, ka viņš piedāvā darīt kaut ko sev pavisam neraksturīgu – doties romantiskās vakariņās vai vērot saulrietu pie ezera? Esi vērīga, varbūt viņš meklē piemērotu brīdi un vietu, lai izteiktu tev piedāvājumu, no kura nespēsi atteikties!

Raksta titulfoto: Laura Viļuma

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Visskaistākās kāzu fotogrāfijas ir tās, kas aizved atpakaļ uz vietu, kur divi cilvēki jutās mīlēti, aprūpēti, aizsargāti un skaisti gan iekšēji, gan ārēji. Mēs iedvesmojamies no stāstiem, kur mīlestība ir nevis nosaukums, bet divu cilvēku dzīves lielākā izvēle.

  • Ik pa laikam mūs sasniedz un aizkustina oriģināli bildinājuma stāsti. Šis būs iedvesmojošs stāsts par diviem klinšu kāpšanas entuziastiem, kas viens otru iepazina, pateicoties kalnu vilinājumam, un arī vienu no savas dzīves īpašākajiem brīžiem – bildinājumu – piedzīvoja klinšu kāpšanas ekipējumā, kopīgi baudot savu vaļasprieku.

  • Mēs dzīvojam laikā, kur nepastāv ierobežojumi – precēties var gan pilī, gan okeāna krastā, baltā kleitā vai spilgti zaļā bikškostīmā, ir gan tradicionālas, gan viendzimuma laulības, taču būtība nemainās: ja mīlam patiesi un no sirds, mēs vēlamies to apliecināt visskaistākajā veidā. Tieši bildinājums ir sākums divu cilvēku kopīgajam stāstam, tā ir iespēja pacelties spārnos un izjust laimes nepārspējamo spēku.

  • Saderināšanās ir zīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bildinājuma saņemšana nav tikai skaists stāsts, ko pastāstīt draudzenēm vai mirdzošs gredzens tavā pirkstā, kurā sapņaini vērties brīvajos brīžos. Līdz ar saderināšanos rodas lielāka atbildība par tagadni un jūsu kopīgo nākotni. 

  • 29. februāris ir nedaudz maģisks un pavisam noteikti īpašs... Reizi četros gados mums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, lai piepildītu savus sapņus un dzīvotu no sirds! Īrijā un Lielbritānijā ir kāda jauka un drosmīga tradīcija, kas attiecināma tieši uz garo gadu jeb leap year – dāmas tiek iedrošinātas bildināt savu mīļoto vīrieti!

  • Pavasaris ir neparasti aizraujošs laiks, kad sajūtamies par soli drosmīgāki... Varbūt jāizmanto šī visu vai neko sajūta, lai beidzot bildinātu savu mīļoto? Kur un kā? Pačukstēsim priekšā dažas skaistas un pavasarīgas idejas – varbūt kāda no tām izrādās ĪSTĀ!