FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

9 pazīmes, kas liecina - viņš bildinās

Esi pamanījusi atšķirības mīļotā uzvedībā? Papēti viņu uzmanīgāk, varbūt tā ir zīme, ka sekos liktenīgais jautājums!

Lai arī mēs visi esam individuālas un neatkārtojamas būtnes, mums ir raksturīgi reaģēt līdzīgi līdzīgās situācijās. Pavēro savu vīrieti uzmanīgāk, ja pamani viņa uzvedībā kādu no šīm izmaiņām:

1. Viņš maina savus vecpuiša dienu ieradumus

Esi pamanījusi izmaiņas viņa ikdienas prioritātēs? Ja ierastā „es” vietā, arvien biežāk parādās „mēs” un „mūsu”, bet piektdienas vakarus Vecrīgas bāru un klubu vietā viņš labprātāk pavada mājās divatā ar tevi, iespējams, tavs draugs ir nobriedis nopietnām un stabilām attiecībām un jau klusībā ir izdarījis izvēli par labu ģimenes dzīvei.

2. Viņš beidzot atbrīvojas no nevajadzīgām lietām savā dzīvoklī

Izmaiņas ir ne vien tava drauga uzvedībā, bet arī viņa mājoklī? Vecie, tevi jau ilgi kaitinošie krāmi, skolas lietas un veco aizraušanos piederumi ir kaut kur pazuduši? Tā varētu būt droša pazīme, ka tavs draugs atbrīvo savā dzīvē vietu tev (gan fiziski, gan emocionāli).  

3. Viņš sācis tērēt mazāk

Pārsteidz, ka pēdējā laikā tavs draugs tērē ievērojami mazāk nekā agrāk un pat ir atlicis sen kārotā platekrāna tV iegādi? Iemīļotā bāra laimīgās stundas laikā viņš tagad mājās gatavo kopā ar tevi vakariņas? Iespējams, viņš samazina savus tēriņus, gatavojoties kādam lielākam un nozīmīgākam pirkumam.... piemēram, tava saderināšanās gredzena iegādei. 

4. Citu kāzas vairs neizraisa ciniskus jociņus un smīnu

Ja draugu un radu kāzās alkohols par brīvu vairs nav vienīgais, kas piesaista tava drauga uzmanību, ir vērts aizdomāties. Laulības zvērestu laikā uz viņa sejas vairs neparādās ierastais smīniņš un jaunā pāra pirmo deju vairs nepavada nievājoši komentāri? Šis var nozīmēt, ka tagad tavs draugs nopietni domā par savām kāzām un aktīvi pievērš uzmanību kāzu svinību sīkumiem.

5. Viņš pēkšņi ievēro tavas rotaslietas

Viņš beidzot ievēro rokassprādzi, ko nēsā jau piecus gadus? Izsaka komplimentus par tavu bižutēriju? Pēta Tavas rotas? Varbūt pievērš vairāk uzmanības tavām rokām, turot tās savējās vai ilgāk skatoties uz tām? Bez jokiem, ja tavs mīļākais gredzens pēkšņi pazūd, nav divu domu – tavs draugs mēģina noteikt vajadzīgo saderināšanās gredzena izmēru.

6. Viņš grib satikt tavus vecākus

Viņs pēdējā laikā sāk izrādīt vēlmi iepazīties ar taviem vecākiem vai arī piedāvā pavadīt kādu nedēļas nogali kopā ar tavu ģimeni? Uzzinot par pasēdēšanu par godu tavas mazās māsas dzimšanas dienai, viņa sejā lasāma sajūsma? Iespējams, tavam draugam ir mainījusies attieksme pret ģimenes vērtībām un tavi vecāki viņam tagad ir kas vairāk par uzbāzīgu muteri un visu zinošu senci.

7. Viņš ir runājis tev aiz muguras ar taviem draugiem vai tuviniekiem

Iespējams, viņam padomā nav nekas cits kā nevainīgs mēģinājums uzzināt, par kādu ideālo bildinājumu tu esi vienmēr sapņojusi. Varbūt, nebūdams sieviešu rotu labs pazinējs, viņš interesējas par to, kādu saderināšanās gredzenu tu vēlētos?

8. Viņš jautā tavu viedokli pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas

Viņš vairs nepieņem savā dzīvē svarīgus lēmumus viens pats? Jauns darba piedāvājums, mācību uzsākšana vai dzīvokļa sienu krāsošana tagad tiek apsvērti kopā ar tevi? Droši vien tavs draugs apzinās, ka drīz vien visi šie lēmumi vienādi skars jūs abus.

9. Viņš piedāvā darīt sev neraksturīgas lietas

Tu pazīsti viņu kā savus piecus pirkstus un pamani, ka viņš piedāvā darīt kaut ko sev pavisam neraksturīgu – doties romantiskās vakariņās vai vērot saulrietu pie ezera? Esi vērīga, varbūt viņš meklē piemērotu brīdi un vietu, lai izteiktu tev piedāvājumu, no kura nespēsi atteikties!

Raksta titulfoto: Laura Viļuma