FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

10 idejas ĪPAŠAI un PERSONISKAI Valentīna dienai

image

Straujiem soļiem tuvojas Valentīna diena – svētki, kas nu jau nostiprinājušies arī Latvijā. Un kāpēc gan tos nenosvinēt, ja starp divu cilvēku sirdspukstiem dzīvo skaistākās jūtas pasaulē – mīlestība.

Lai pārsteigtu mīļoto, šoreiz aicinām aizmirst Teddy lācīšus un sirds formas balonus un tā vietā pavadīt laiku kopā, aizmirst par ikdienu un uzdāvināt kaut ko mīļu un personisku, piemēram:

1. Pasūtīt torti (vai picu) ar abu iniciāļiem vai atzīšanos mīlestībā, ar ko varētu mieloties, skatoties kādu no jūsu iemīļotākajām romantiskajām komēdijām – varbūt kādu no tām, uz kuru bijāt aizgājuši kādā no saviem pirmajiem randiņiem? Vai varbūt kaut ko no klasikas?

2. Aizmukt no ikdienas – tā kā Valentīna diena iekrīt nedēļas nogalē, tā ir brīnišķīga iespēja aizmukt no visa un visiem un baudīt tikai un vienīgi divvientulību. Kādā skaistā, skaistā viesu namā vai viesnīcā. 

3. Doties uz kino. Atzīstiet taču, ka nemaz tik bieži izrauties divatā uz kino nesanāk, tāpēc šī ir burvīga iespēja, ja esat kino mīļi vai vienkārši gribat atpūsties. No romantiskā piedāvājuma Latvijas kino repertuārā šobrīd skatāma filma „Teorija par visu” un mazliet pikantāka romantiskā drāma „Greja piecdesmit nokrāsas”. Kāpēc ne?

4. Kāzu iepirkšanās tūre. Ja plānojat kāzas, Valentīna diena būs perfekti piemērota kāzu kleitas un uzvalka medībām. Vakarā svarīgos pirkumus ar šampanieša glāzi un gardu ēdienu varat nosvinēt kādā elegantā un omulīgā restorānā.

5. Rožlapiņu vanna – brīnišķīgi, ja vanna ir mājās – tad jāorganizē tikai rožlapiņas un šampanietis. Ja nav, tad ieskatieties romantiskajos Valentīna dienas piedāvājumos un izbaudiet kādu vannu, pirti vai džakuzi kādā no skaistajiem Latvijas viesu namiem vai viesnīcām. Tā būs veldzējošākā atpūta diviem, ja vēlaties mieru un romantiku.

6. Dejas, dejas, dejas – kad pēdējo reizi esat dejojuši? Vairs neatceraties? Tā ir nepareizā atbilde, jo dejošana patiešām satuvina un ļauj iepazīt partnera kustības un ķermeni. Uzdāviniet sev Valentīna dienā deju kursus kādā no deju skolām (vai privāti pie kāda deju skolotāja) vai vienkārši pavadiet laiku, dejojot līdz nogurumam kādā no savām iecienītākajām ballīšu vietām.

7. Fotosesija sniegbaltā februāra rītā – lai sabildētos kopā, jums noderēs fotogrāfs, taču, ja vēlaties divvientulību, sabildējiet foršākos mīlestības selfijus un labāko no tiem ielieciet katrs savā makā, lai mīlestība vienmēr ir līdzi.

8. Sāciet jaunas un mīļas tradīcijas, piemēram, uzrakstiet viens otram mīlestības vēstules un atstājiet lasīšanai nākamā gada Valentīna dienā! Vai izveidojiet komplimentu burciņas, kurā ik dienu (vai nedēļu) iemetiet viens otram pa komplimentam vai labam vārdam.

9. Ziemas sports – arī tajā ir sava daļa šarma un romantikas. Kopā iemācieties slidot, slēpot vai snovot. Pasmaidiet par kopīgu kritienu sniegā un pēc tam dodieties sasildīties kādā omulīgā tējas vai kafijas namiņā.

10. Kultūras izzināšana – kopīgs gājiens uz kādu izstādi, izrādi vai koncertu noteikti jūs iedvesmos. Vienīgais, šoreiz atrodiet kādu pasākumu, kas tiešā vai netiešā veidā ir saistīts ar mīlestību.

Izbaudiet viens otru un kopīgi pavadīto laiku! Lai skaisti Mīlestības svētki!

Raksta titulfoto: Kristīne Stahanova

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Visskaistākās kāzu fotogrāfijas ir tās, kas aizved atpakaļ uz vietu, kur divi cilvēki jutās mīlēti, aprūpēti, aizsargāti un skaisti gan iekšēji, gan ārēji. Mēs iedvesmojamies no stāstiem, kur mīlestība ir nevis nosaukums, bet divu cilvēku dzīves lielākā izvēle.

  • Ik pa laikam mūs sasniedz un aizkustina oriģināli bildinājuma stāsti. Šis būs iedvesmojošs stāsts par diviem klinšu kāpšanas entuziastiem, kas viens otru iepazina, pateicoties kalnu vilinājumam, un arī vienu no savas dzīves īpašākajiem brīžiem – bildinājumu – piedzīvoja klinšu kāpšanas ekipējumā, kopīgi baudot savu vaļasprieku.

  • Mēs dzīvojam laikā, kur nepastāv ierobežojumi – precēties var gan pilī, gan okeāna krastā, baltā kleitā vai spilgti zaļā bikškostīmā, ir gan tradicionālas, gan viendzimuma laulības, taču būtība nemainās: ja mīlam patiesi un no sirds, mēs vēlamies to apliecināt visskaistākajā veidā. Tieši bildinājums ir sākums divu cilvēku kopīgajam stāstam, tā ir iespēja pacelties spārnos un izjust laimes nepārspējamo spēku.

  • Saderināšanās ir zīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bildinājuma saņemšana nav tikai skaists stāsts, ko pastāstīt draudzenēm vai mirdzošs gredzens tavā pirkstā, kurā sapņaini vērties brīvajos brīžos. Līdz ar saderināšanos rodas lielāka atbildība par tagadni un jūsu kopīgo nākotni. 

  • 29. februāris ir nedaudz maģisks un pavisam noteikti īpašs... Reizi četros gados mums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, lai piepildītu savus sapņus un dzīvotu no sirds! Īrijā un Lielbritānijā ir kāda jauka un drosmīga tradīcija, kas attiecināma tieši uz garo gadu jeb leap year – dāmas tiek iedrošinātas bildināt savu mīļoto vīrieti!

  • Pavasaris ir neparasti aizraujošs laiks, kad sajūtamies par soli drosmīgāki... Varbūt jāizmanto šī visu vai neko sajūta, lai beidzot bildinātu savu mīļoto? Kur un kā? Pačukstēsim priekšā dažas skaistas un pavasarīgas idejas – varbūt kāda no tām izrādās ĪSTĀ!