FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

8 idejas pavasarīgam bildinājumam

image

Pavasaris ir neparasti aizraujošs laiks, kad sajūtamies par soli drosmīgāki... Varbūt jāizmanto šī visu vai neko sajūta, lai beidzot bildinātu savu mīļoto? Kur un kā? Pačukstēsim priekšā dažas skaistas un pavasarīgas idejas – varbūt kāda no tām izrādās ĪSTĀ!

1. Tropu tauriņu māja Botāniskajā dārzā

Tauriņu māja ir ne tikai brīnišķīga vieta tauriņu vērošanai (kā tie sakļauj un atver spārnus, kā lidinās gar tropu augiem, cik to ir daudz un cik krāsaini), bet arī ļoti skaista un oriģināla vieta bildinājumam, sasaistot to ar ideju par pavasari un tauriņiem vēderā, nav šaubu – šādam bildinājumam ir jāizdodas. Turklāt Botāniskajā dārzā ir arī skaisti ziedošās acālijas, kur var ļauties sapņiem un romantikai. Brīnišķīga vieta skaistām bildēm un emocijām. Vārdiem nav vietas, izņemot kādu skaistu un laimīgu jā!.

2. Uz kāda no Rīgas jumtiem

Pavasarī atdzīvojas ne tikai āra kafejnīcas, bet arī restorāni uz Rīgas jumtiem – kā būtu noorganizēt bildinājumu ar skatu uz Rīgu no putna lidojuma? Kā piemēru var minēt Galeriju Rīga, no kuras terases paveras brīnišķīgi skati uz pilsētas torņiem un jumtiem. Tā ir brīnumaina iespēja pašiem sajusties kā putniem vienā no skaistākajiem savas dzīves lidojumiem – bildinājumā.

3. Pavasarīgā pastaigā pie jūras

Jūra ir skaista atbilde uz ikvienu jautājumu, jo tā viļņojas, bango, mainās. Tad ir mierīga. Gluži kā pati dzīve. Tāpēc tik jāsagaida skaista un saulaina diena, jāpaņem līdzi piknika grozs un viens ļoti, ļoti svarīgs jautājums un jādodas ceļā. Ar velosipēdiem vai ar vilcienu noteikti būs romantiskāk nekā ar automašīnu. Un noteikti spilgtāk arī paliks atmiņā, jo galu galā ceļojums līdz jautājumam ir tikpat svarīgs kā atbildes saņemšanas brīdis.

4. Pilsētas parkā

Arī pilsētas parks var būt lieliska vieta, kur bildināt. Kas zina, cik randiņus esat pavadījuši, metot desmitiem riņķu pa pilsētas parku, kautrīgi sadevušies rokās? Droši vien daudz. Nu ir laiks liktenīgajam riņķim, taču tam tad noteikti ir jābūt visīpašākajam. Parka pastaigām piestāv ziedi un noteikti – dzeja. Taču ir cītīgi jāsagatavojas, piemeklējot īpašu dzejoli, īpašus vārdus un noteikti jāpadomā arī par vietiņu, kur skaisto bildinājumu varēsiet nosvinēt, piemēram, kādā foršā saldējuma kafejnīcā.

5. Mežā

Mežam ir sava burvība. Tas ir kluss. Zem kājām čaukst sūnas, zari un lapas... Un, ja tas nebūtu bildinājums, tad šādu klusumu nemaz negribētos pārtraukt. Bet tas ir BILDINĀJUMS, un šādos skaistos svētkos var atļauties arī mazliet patrokšņot. Skaistākais, ko var iedomāties, ir mežā saklāts piknika galds, pie kura jūs nejauši nonākat. Bet var, protams, svarīgo jautājumu vienkārši iečukstēt austiņā, uzdāvinot paša plūktu vizbulīšu pušķi...

6. Iemīļotākajā kafejnīcā

Saulaina pavasara diena. Brīvdienu brokastis. Kā būtu tās noorganizēt jūsu abu iemīļotā kafejnīcā (iespējams, pat jārezervē galdiņš, lai nav lieku satraukumu tāpat jau satraucošajā brīdī)? Kāpēc gan ne? Svarīgākais ir radīt īpašu svētku sajūtu un tai ļauties – izbaudīt mazliet miegaino pilsētas mošanās brīdi, kafiju un saldajā uzdot skaisto un svarīgo jautājumu. Nav šaubu – par šo jautājumu nekā saldāka pie kafijas vairs nevar būt.

7. Pasniedzot brokastis gultā

Daudzas meitenes atzīst, ka patiesībā vismīļāk un personiskāk ir tad, kad bildina mājās, bet tas noteikti jājūt. Ja jūt, ka meitenei šāds bildinājums patiks, tad ir jāpieceļas agri jo agri, jāpagatavo skaistākās un garšīgākās brokastis (ierēķinot laiku arī skrējienam līdz puķu tirgum). Un tad jāver vaļā aizkari, modinot ar sauli un skūpstu, brokastu laikā vai mirkli pēc tām pasniedzot īstos vārdus un gredzenu.

8. Pie kādas krāšņas Latvijas pils

Ja ideja par palikšanu mājās nešķiet piemērota, tad kādēļ gan nedoties ekskursijā uz kādu krāšņu Latvijas pili? Te derēs stāsts par mūža karalieni. Un pils galmā varēs skaisti papusdienot (vispirms gan, protams, jānoskaidro, vai izredzētajā pilī šāda iespēja ir). Vēl skaistāk, ja var noorganizēt arī nakšņošanu.

Lai skaists un neaizmirstams bildināšanas brīdis!

Raksta titulfoto: Einārs Freimanis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Visskaistākās kāzu fotogrāfijas ir tās, kas aizved atpakaļ uz vietu, kur divi cilvēki jutās mīlēti, aprūpēti, aizsargāti un skaisti gan iekšēji, gan ārēji. Mēs iedvesmojamies no stāstiem, kur mīlestība ir nevis nosaukums, bet divu cilvēku dzīves lielākā izvēle.

  • Ik pa laikam mūs sasniedz un aizkustina oriģināli bildinājuma stāsti. Šis būs iedvesmojošs stāsts par diviem klinšu kāpšanas entuziastiem, kas viens otru iepazina, pateicoties kalnu vilinājumam, un arī vienu no savas dzīves īpašākajiem brīžiem – bildinājumu – piedzīvoja klinšu kāpšanas ekipējumā, kopīgi baudot savu vaļasprieku.

  • Mēs dzīvojam laikā, kur nepastāv ierobežojumi – precēties var gan pilī, gan okeāna krastā, baltā kleitā vai spilgti zaļā bikškostīmā, ir gan tradicionālas, gan viendzimuma laulības, taču būtība nemainās: ja mīlam patiesi un no sirds, mēs vēlamies to apliecināt visskaistākajā veidā. Tieši bildinājums ir sākums divu cilvēku kopīgajam stāstam, tā ir iespēja pacelties spārnos un izjust laimes nepārspējamo spēku.

  • Saderināšanās ir zīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bildinājuma saņemšana nav tikai skaists stāsts, ko pastāstīt draudzenēm vai mirdzošs gredzens tavā pirkstā, kurā sapņaini vērties brīvajos brīžos. Līdz ar saderināšanos rodas lielāka atbildība par tagadni un jūsu kopīgo nākotni. 

  • 29. februāris ir nedaudz maģisks un pavisam noteikti īpašs... Reizi četros gados mums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, lai piepildītu savus sapņus un dzīvotu no sirds! Īrijā un Lielbritānijā ir kāda jauka un drosmīga tradīcija, kas attiecināma tieši uz garo gadu jeb leap year – dāmas tiek iedrošinātas bildināt savu mīļoto vīrieti!

  • Straujiem soļiem tuvojas Valentīna diena – svētki, kas nu jau nostiprinājušies arī Latvijā. Un kāpēc gan tos nenosvinēt, ja starp divu cilvēku sirdspukstiem dzīvo skaistākās jūtas pasaulē – mīlestība.