FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

The Lord of the Rings bildinājums. Elīna un Kierans

Publicēts:12.07.2022
Reizēm sapņi nudien piepildās! Elīna ir kaislīga filmas Gredzenu pavēlnieks (The Lord of the Rings) fane. Tieši tāpēc viņas līgavainis (nu jau vīrs) Kierans pielika visas pūles, lai Elīnai pasniegtu Jena Hansena (Jens Hansen) darinātu saderināšanās gredzenu.

"Saderināšanās gredzenu mans vīrs pasūtīja pie Jena Hansena no Jaunzēlandes. Šis meistars gatavoja gredzenus filmai Gredzenu pavēlnieks, un es esmu ārkārtīgi liela šīs filmas fane.

2019. gada septembrī mēs devāmies divu nedēļu ceļojumā uz Taizemi, Puketu. Esam lidostā, un lidostas drošības darbinieki izdomā pārbaudīt Kierana rokas bagāžu. Kieranam šis bija stresains mirklis, jo saderināšanās gredzens atradās šajā somā. Kierans apsardzes darbiniekiem lūdza, lai tikai neņem no somas ārā gredzenu, jo viņa draudzene ir tepat.  Kad piegāju klāt, Kierans man lika doties prom, paskaidrojot, ka somā ir pārsteigums. Protams, tajā brīdī viņš bija pārliecināts, ka viss ir izbojāt.

Atlidojām uz Taizemi. Protams, prasīju, vai varu dabūt savu pārsteigumu!? Kierans teica, ka vēlāk. Pagājušas jau trīs dienas, es tikai turpināju prasīt, kad saņemšu pārsteigumu, bet Kierana atbilde visu laiku nemainīga, – vēlāk. Vairākas reizes Kierans mani aicināja pārgājienā uz salas kalnu. Kā vēlāk izrādījās, – šī bija viņa iecerētā bildinājuma vieta. Taču šo es tikai atliku un atliku, jo vairāk laika vēlējos pavadīt pludmalē.

Beidzot piekritu kāpt kalnā. Uzkāpām augšā, bet tur skats ne visai, jo notiek mājas būvniecība. Kierans par to nebija zinājis. Taču tad viņš atcerējās, ka no viesnīcas darbinieka bija uzzinājis par kādu privātu, mazu pludmali, kas atrodas pavisam netālu. Devāmies turp.

Bija ārkārtīgi svelmains laiks, jau grasījos doties peldēties, kad beidzot Kierans man prasa: "Vai gribi savu pārsteigumu?" Viņš man iedeva aploksni, sacīdams, lai es atveru un izlasu pirmo lapu, un pagriežos ar skatu pret jūru. Pagriezos pret jūru, bet pamanījos aši iziet cauri vairākām lappusēm aploksnē. Tur pieminēta Jaunzēlande un Gredzenu pavēlnieks, un es jau sapriecājos, ka pārsteigums ir ceļojums uz Jaunzēlandi. Turpināju skatīties caur visām lapām, kad ieraudzīju dimanta bildi. Apmulsu, jautājot Kieranam, ko tas nozīmē. Viņš klusēja. Pagriezos pret viņu, un te viņš ir – nometies uz viena ceļa ar gredzenu rokās. Sekoja liktenīgais jautājums – Will you marry me? Izplūdu asarās un ar galvu pamāju jā. Mēs apskāvāmies un sabučojāmies. Šis bija perfekts brīdis! Mēs divi vien, klusā, privātā Taizemes pludmalē."

Uz saderināšanās gredzena elfu valodā ir rakstīts - I would rather spend one lifetime with you, than face all the ages of this world alone. To filmā Arvena teica Aragornam.

Ieskaties arī ELĪNAS un KIERANA kāzu dienas stāstā!

Raksta titulfoto: Einārs Freimanis