FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kā pamudināt vīrieti uz bildinājumu?

image

Ar draugu esam jau vairākus gadus kopā. Esmu toleranta un nečīkstu, nedodu viņam regulārus mājienus, ka būtu laiks kāzām. Un arī viņš neliekas par to ne zinis, viņš vairakkārt gan ir izmetis - gan jau kādreiz. Bet kad tad?

Laiks iet, un es vēlos saukties par sievu, nevis draudzeni, tomēr neuzskatu, ka sievietei ir jāsper pirmais solis. Kā pamudināt vīrieti uz bildinājumu un kāzām?

Šo un citus līdzīgus stāstus lasām mūsu forumā. Kurš gan labāk spēs atbildēt uz šo jautājumu, ja ne vīrieši, tādēļ atbildes vaicājām: brīvmācītājam, mūziķim, pasākumu vadītājam un jokplēsim.

Valters Korālis, brīvmācītājs, laulību ceremoniju vadītājs:

"Sievietes attiecību valoda nav tikai vārdi. Tie neapšaubāmi ik pa laikam tomēr ir arī mājieni. Visdažādākajās izpausmēs un paņēmienos. Un tieši nebaidoties no mājieniem, tos pareizi lietojot, sievietei ir iespējams labāk attīstīt vīrieša uztveres un jūtu pasauli arī pat tad,  ja viņš ir pragmatisks savos spriedumos vai arī galēji nenoteikts. Izvēloties vislabākos mājienus, kas ir visatbilstošākie konkrētajam, un ja saprotu, - jau labi iepazītam mīļotajam cilvēkam, viņš noteikti nebūs aizvainots. Bet ja arī būs, tad arī tas būs sava veida jauns pavērsiens attiecībās, un būs skaidrība. Pat skaudra skaidrība taču vienmēr ir daudz labāka par visskaistāko nenoteiktību, vai ne? :)"

Jānis Lemežis, kāzu mūziķis, "Johnny and Kalns" grupas solists:

"Viss, kas dzīvē paredzēts, vienmēr atnāk un, turklāt, pareizajā laikā. Arī bildinājums sievietei ir jāsagaida. Ja kaut kādu iemeslu dēļ vīrietis to nedara, tātad viņš vēl sevī nejūt to pilnīgo pārliecību, ka tas patiesi ir nepieciešams. Visam savs laiks."

Agris Bušs, DJ un kāzu vadītājs:

"Katrs jau mēs esam unikāli un dažādi, tāpēc jau arī ir tik ļoti interesanti mums iepazīt un iemīlēt vienam otru. Un nav jau arī vienādu attiecību, nav robežu vai rāmju, kurās varētu ielikt savstarpējās attiecības, lai mēs varētu dzīvot pēc kāda viena parauga. Viens padoms visiem, laikam īsti nederēs nevienam.

Piespiest bildināt nevar, uzstādīt ultimātu arī nevar, Tātad ir jāliek vīrietim mainīt savas domas un uzskatus par to, kas ir ģimene. Pamainīt vidi Jums apkārt, sabiedrību, lai vīrietis sajūt, ka viņam kas trūks. Protams, viņš taču ir pati pilnība :) Bet pašai pilnībai trūkst tikai "sievas", lai  viņš būtu pavisam "kruts čalis". Un viss notiks! Ņemiet vērā, ka jebkurš vīrietis savā būtībā ir ar sportisku garu apveltīts mednieks gatavs cīņai. Vajag tikai uzlikt mērķi, paši mēs, vīrieši to nevaram."

Viesturs Vizulis, Improvizācijas teātra jokplēsis un pasākumu vadītājs:

"Vajag būt mīļai un perfektai visu laiku. Nesavtīgi darīt vīram labu. Tas arī dod tiesības „čīkstēt” un garantē, ka atgādināšana izraisīs pienākuma sajūtu. Daudz iedarbīgāk par čīkstēšanu ir gaumīga sievišķīga skumšana. Pie tam neizraisot vīrietī vainas sajūtu par šīm skumjām. Vienkārši ik pa laikam acīs sariešas asaras par to, ka dzīvē pietrūkst stabilitātes.

Pasarg’ Dies’ spert kādu pirmo soli. Bildinājumam viņš pieklājības pēc varbūt piekritīs, bet viņu nepametīs sajūta, ka izspēlēts „vecais joks ar kuli un nazi”"

Raksta titulfoto: Jurģis Rikveilis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Visskaistākās kāzu fotogrāfijas ir tās, kas aizved atpakaļ uz vietu, kur divi cilvēki jutās mīlēti, aprūpēti, aizsargāti un skaisti gan iekšēji, gan ārēji. Mēs iedvesmojamies no stāstiem, kur mīlestība ir nevis nosaukums, bet divu cilvēku dzīves lielākā izvēle.

  • Ik pa laikam mūs sasniedz un aizkustina oriģināli bildinājuma stāsti. Šis būs iedvesmojošs stāsts par diviem klinšu kāpšanas entuziastiem, kas viens otru iepazina, pateicoties kalnu vilinājumam, un arī vienu no savas dzīves īpašākajiem brīžiem – bildinājumu – piedzīvoja klinšu kāpšanas ekipējumā, kopīgi baudot savu vaļasprieku.

  • Mēs dzīvojam laikā, kur nepastāv ierobežojumi – precēties var gan pilī, gan okeāna krastā, baltā kleitā vai spilgti zaļā bikškostīmā, ir gan tradicionālas, gan viendzimuma laulības, taču būtība nemainās: ja mīlam patiesi un no sirds, mēs vēlamies to apliecināt visskaistākajā veidā. Tieši bildinājums ir sākums divu cilvēku kopīgajam stāstam, tā ir iespēja pacelties spārnos un izjust laimes nepārspējamo spēku.

  • Saderināšanās ir zīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bildinājuma saņemšana nav tikai skaists stāsts, ko pastāstīt draudzenēm vai mirdzošs gredzens tavā pirkstā, kurā sapņaini vērties brīvajos brīžos. Līdz ar saderināšanos rodas lielāka atbildība par tagadni un jūsu kopīgo nākotni. 

  • 29. februāris ir nedaudz maģisks un pavisam noteikti īpašs... Reizi četros gados mums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, lai piepildītu savus sapņus un dzīvotu no sirds! Īrijā un Lielbritānijā ir kāda jauka un drosmīga tradīcija, kas attiecināma tieši uz garo gadu jeb leap year – dāmas tiek iedrošinātas bildināt savu mīļoto vīrieti!

  • Pavasaris ir neparasti aizraujošs laiks, kad sajūtamies par soli drosmīgāki... Varbūt jāizmanto šī visu vai neko sajūta, lai beidzot bildinātu savu mīļoto? Kur un kā? Pačukstēsim priekšā dažas skaistas un pavasarīgas idejas – varbūt kāda no tām izrādās ĪSTĀ!