FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kā pamudināt vīrieti uz bildinājumu?

Autors:Rūta Beirote, Precos.lv
Ar draugu esam jau vairākus gadus kopā. Esmu toleranta un nečīkstu, nedodu viņam regulārus mājienus, ka būtu laiks kāzām. Un arī viņš neliekas par to ne zinis, viņš vairakkārt gan ir izmetis - gan jau kādreiz. Bet kad tad?

Laiks iet, un es vēlos saukties par sievu, nevis draudzeni, tomēr neuzskatu, ka sievietei ir jāsper pirmais solis. Kā pamudināt vīrieti uz bildinājumu un kāzām?

Šo un citus līdzīgus stāstus lasām mūsu forumā. Kurš gan labāk spēs atbildēt uz šo jautājumu, ja ne vīrieši, tādēļ atbildes vaicājām: brīvmācītājam, mūziķim, pasākumu vadītājam un jokplēsim.

Valters Korālis, brīvmācītājs, laulību ceremoniju vadītājs:

"Sievietes attiecību valoda nav tikai vārdi. Tie neapšaubāmi ik pa laikam tomēr ir arī mājieni. Visdažādākajās izpausmēs un paņēmienos. Un tieši nebaidoties no mājieniem, tos pareizi lietojot, sievietei ir iespējams labāk attīstīt vīrieša uztveres un jūtu pasauli arī pat tad,  ja viņš ir pragmatisks savos spriedumos vai arī galēji nenoteikts. Izvēloties vislabākos mājienus, kas ir visatbilstošākie konkrētajam, un ja saprotu, - jau labi iepazītam mīļotajam cilvēkam, viņš noteikti nebūs aizvainots. Bet ja arī būs, tad arī tas būs sava veida jauns pavērsiens attiecībās, un būs skaidrība. Pat skaudra skaidrība taču vienmēr ir daudz labāka par visskaistāko nenoteiktību, vai ne? :)"

Jānis Lemežis, kāzu mūziķis, "Johneys Band" grupas solists:

"Viss, kas dzīvē paredzēts, vienmēr atnāk un, turklāt, pareizajā laikā. Arī bildinājums sievietei ir jāsagaida. Ja kaut kādu iemeslu dēļ vīrietis to nedara, tātad viņš vēl sevī nejūt to pilnīgo pārliecību, ka tas patiesi ir nepieciešams. Visam savs laiks."

Agris Bušs, DJ un kāzu vadītājs:

"Katrs jau mēs esam unikāli un dažādi, tāpēc jau arī ir tik ļoti interesanti mums iepazīt un iemīlēt vienam otru. Un nav jau arī vienādu attiecību, nav robežu vai rāmju, kurās varētu ielikt savstarpējās attiecības, lai mēs varētu dzīvot pēc kāda viena parauga. Viens padoms visiem, laikam īsti nederēs nevienam.

Piespiest bildināt nevar, uzstādīt ultimātu arī nevar, Tātad ir jāliek vīrietim mainīt savas domas un uzskatus par to, kas ir ģimene. Pamainīt vidi Jums apkārt, sabiedrību, lai vīrietis sajūt, ka viņam kas trūks. Protams, viņš taču ir pati pilnība :) Bet pašai pilnībai trūkst tikai "sievas", lai  viņš būtu pavisam "kruts čalis". Un viss notiks! Ņemiet vērā, ka jebkurš vīrietis savā būtībā ir ar sportisku garu apveltīts mednieks gatavs cīņai. Vajag tikai uzlikt mērķi, paši mēs, vīrieši to nevaram."

Viesturs Vizulis, Improvizācijas teātra jokplēsis un pasākumu vadītājs:

"Vajag būt mīļai un perfektai visu laiku. Nesavtīgi darīt vīram labu. Tas arī dod tiesības „čīkstēt” un garantē, ka atgādināšana izraisīs pienākuma sajūtu. Daudz iedarbīgāk par čīkstēšanu ir gaumīga sievišķīga skumšana. Pie tam neizraisot vīrietī vainas sajūtu par šīm skumjām. Vienkārši ik pa laikam acīs sariešas asaras par to, ka dzīvē pietrūkst stabilitātes.

Pasarg’ Dies’ spert kādu pirmo soli. Bildinājumam viņš pieklājības pēc varbūt piekritīs, bet viņu nepametīs sajūta, ka izspēlēts „vecais joks ar kuli un nazi”"

Raksta titulfoto: Jurģis Rikveilis