FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kad emocijas ir lielākas par saulrietu

Autors:Precos.lv
Visskaistākās kāzu fotogrāfijas ir tās, kas aizved atpakaļ uz vietu, kur divi cilvēki jutās mīlēti, aprūpēti, aizsargāti un skaisti gan iekšēji, gan ārēji. Mēs iedvesmojamies no stāstiem, kur mīlestība ir nevis nosaukums, bet divu cilvēku dzīves lielākā izvēle.

Fotogrāfs Džeimss Dejs (James Day) steidza iemūžināt Adriana un Rosalinas (Adrian & Roslyn) kāzu vakara grandiozo saulrietu un, vēloties redzēt patiesas emocijas, uzrunāja Adrianu un Rosalinu, lūdzot tos nepozēt, bet gluži vienkārši izbaudīt savu pirmo kopīgo saulrietu kā vīram un sievai. Džeimss uzrunāja Adrianu: “Man tev ir jautājums, bet es gribu, lai tu uz to atbildi Rosalinai. Pasaulē ir miljardiem cilvēku, no kuriem tu esi izvēlējies mūžu pavadīt ar Rosalinu. Vai tu vari viņai pateikt kāpēc?" 

Skaties arī: Labākie kāzu fotogrāfi Tavām kāzām

Adrians atbildi iečukstēja sievai ausī. Viņas acis sāka mirdzēt, bet pār seju birt visskaistākās asaras. Mirkli vēlāk arī Džeimss attapās, notraukdams asaras no vaigiem.

Foto: James Day Photography