FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Bildinājums pie klinšu kāpšanas sienas

image

Ik pa laikam mūs sasniedz un aizkustina oriģināli bildinājuma stāsti. Šis būs iedvesmojošs stāsts par diviem klinšu kāpšanas entuziastiem, kas viens otru iepazina, pateicoties kalnu vilinājumam, un arī vienu no savas dzīves īpašākajiem brīžiem – bildinājumu – piedzīvoja klinšu kāpšanas ekipējumā, kopīgi baudot savu vaļasprieku.

Madija un Lūiss (Maddy & Luis) iemīlējās viens otrā, atrodoties kalnos, tāpēc tikai loģisks šķita Lūisa priekšlikums kādā vakarā kopā doties uz sporta zāli, lai nodotos pāra iemīļotajai aktivitātei – klinšu kāpšanai.  

Kad tovakar, īsi pirms došanās mājās, Madija bija uzkāpusi klinšu sienas pašā augšā, Lūiss slepus deva komandu izslēgt visas gaismas telpā, lai pagūtu to ātri izdekorēt, un pats tikmēr turēja mīļoto virvē klinšu sienas augšā. Sākumā Madija domāja, ka visā ēkā ir beigusies elektrība, bet tad pamanīja tumsā kustamies cilvēku stāvus, un viņai radās nojausma, ka, iespējams, tūlīt, tūlīt notiks kaut kas pavisam īpašs! 

Tikmēr lejā, tumsā pāra draugi riņķoja un rosījās, lai maksimāli ātri un nemanāmi izkārtu lampiņu virtenes un ienestu romantisku gaisotni, zemē izkaisot rožu ziedlapiņas. Telpu sāka piepildīt ne vien laimīgas priekšnojautas, bet arī labi pazīstamas mūzikas skaņas – skanēja pāra iemīļotā dziesma “First Day of My Life”, ko izpilda amerikāņu indīfolka grupa Bright Eyes

Kad telpā atkal tika ieslēgtas gaismas, Madija bija aizkustināta līdz sirds dziļumiem, jo apkārt redzamais un notiekošais pārspēja jebkuras viņas gaidas un priekšnojautas. Tik skaistu un lielu pārsteigumu (turklāt viņai vienai pašai!) Madija piedzīvoja pirmo reizi mūžā! Lūiss lēnām nolaida viņu zemē, tad nometās uz viena ceļa un pāra tuvāko draugu priekšā lūdza savu mīļoto Madiju kļūt par viņa sievu.

Foto: https://www.indiaearl.com/rock-gym-proposal

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Visskaistākās kāzu fotogrāfijas ir tās, kas aizved atpakaļ uz vietu, kur divi cilvēki jutās mīlēti, aprūpēti, aizsargāti un skaisti gan iekšēji, gan ārēji. Mēs iedvesmojamies no stāstiem, kur mīlestība ir nevis nosaukums, bet divu cilvēku dzīves lielākā izvēle.

  • Mēs dzīvojam laikā, kur nepastāv ierobežojumi – precēties var gan pilī, gan okeāna krastā, baltā kleitā vai spilgti zaļā bikškostīmā, ir gan tradicionālas, gan viendzimuma laulības, taču būtība nemainās: ja mīlam patiesi un no sirds, mēs vēlamies to apliecināt visskaistākajā veidā. Tieši bildinājums ir sākums divu cilvēku kopīgajam stāstam, tā ir iespēja pacelties spārnos un izjust laimes nepārspējamo spēku.

  • Saderināšanās ir zīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bildinājuma saņemšana nav tikai skaists stāsts, ko pastāstīt draudzenēm vai mirdzošs gredzens tavā pirkstā, kurā sapņaini vērties brīvajos brīžos. Līdz ar saderināšanos rodas lielāka atbildība par tagadni un jūsu kopīgo nākotni. 

  • 29. februāris ir nedaudz maģisks un pavisam noteikti īpašs... Reizi četros gados mums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, lai piepildītu savus sapņus un dzīvotu no sirds! Īrijā un Lielbritānijā ir kāda jauka un drosmīga tradīcija, kas attiecināma tieši uz garo gadu jeb leap year – dāmas tiek iedrošinātas bildināt savu mīļoto vīrieti!

  • Pavasaris ir neparasti aizraujošs laiks, kad sajūtamies par soli drosmīgāki... Varbūt jāizmanto šī visu vai neko sajūta, lai beidzot bildinātu savu mīļoto? Kur un kā? Pačukstēsim priekšā dažas skaistas un pavasarīgas idejas – varbūt kāda no tām izrādās ĪSTĀ!

  • Straujiem soļiem tuvojas Valentīna diena – svētki, kas nu jau nostiprinājušies arī Latvijā. Un kāpēc gan tos nenosvinēt, ja starp divu cilvēku sirdspukstiem dzīvo skaistākās jūtas pasaulē – mīlestība.