FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Bildinājums pie klinšu kāpšanas sienas

Autors:Precos.lv
Ik pa laikam mūs sasniedz un aizkustina oriģināli bildinājuma stāsti. Šis būs iedvesmojošs stāsts par diviem klinšu kāpšanas entuziastiem, kas viens otru iepazina, pateicoties kalnu vilinājumam, un arī vienu no savas dzīves īpašākajiem brīžiem – bildinājumu – piedzīvoja klinšu kāpšanas ekipējumā, kopīgi baudot savu vaļasprieku.

Madija un Lūiss (Maddy & Luis) iemīlējās viens otrā, atrodoties kalnos, tāpēc tikai loģisks šķita Lūisa priekšlikums kādā vakarā kopā doties uz sporta zāli, lai nodotos pāra iemīļotajai aktivitātei – klinšu kāpšanai.  

Kad tovakar, īsi pirms došanās mājās, Madija bija uzkāpusi klinšu sienas pašā augšā, Lūiss slepus deva komandu izslēgt visas gaismas telpā, lai pagūtu to ātri izdekorēt, un pats tikmēr turēja mīļoto virvē klinšu sienas augšā. Sākumā Madija domāja, ka visā ēkā ir beigusies elektrība, bet tad pamanīja tumsā kustamies cilvēku stāvus, un viņai radās nojausma, ka, iespējams, tūlīt, tūlīt notiks kaut kas pavisam īpašs! 

Tikmēr lejā, tumsā pāra draugi riņķoja un rosījās, lai maksimāli ātri un nemanāmi izkārtu lampiņu virtenes un ienestu romantisku gaisotni, zemē izkaisot rožu ziedlapiņas. Telpu sāka piepildīt ne vien laimīgas priekšnojautas, bet arī labi pazīstamas mūzikas skaņas – skanēja pāra iemīļotā dziesma “First Day of My Life”, ko izpilda amerikāņu indīfolka grupa Bright Eyes

Kad telpā atkal tika ieslēgtas gaismas, Madija bija aizkustināta līdz sirds dziļumiem, jo apkārt redzamais un notiekošais pārspēja jebkuras viņas gaidas un priekšnojautas. Tik skaistu un lielu pārsteigumu (turklāt viņai vienai pašai!) Madija piedzīvoja pirmo reizi mūžā! Lūiss lēnām nolaida viņu zemē, tad nometās uz viena ceļa un pāra tuvāko draugu priekšā lūdza savu mīļoto Madiju kļūt par viņa sievu.

Foto: https://www.indiaearl.com/rock-gym-proposal