FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Sabīnes bildinājuma stāsts

Zinu, ka nekad neaizmirsīšu šo – mūsu jubilejas, dzīvokļa iegādes un bildinājuma dienu!

Ierados pie mājas un lūdzu, lai mīļotais atnāk man pretī, jo bija līdzi smaga kaste ar slotām un tīrīšanas līdzekļiem. Viņš man atnāca pretī, uzgājām augšā un es jau priecīga pie sevis domāju, ka viņš nenojauš, ka mums paredzēts nevis tīrīšanas un beršanas vakars, bet gan romantiska atpūta. Tiklīdz kā iegāju jaunajā mājoklī, sapratu, ka es neesmu vienīgā, kura ir sagatavojusi pārsteigumu. Viss dzīvoklis bija izlikts ar svecītēm, ziediem un skanēja mūzika. Pie sevis padomāju, ka man ir pats labākais puisis, kurš sagatavojis man pārsteigumu mūsu jubilejā – par bildinājumu pat neko nenojautu.


Tā kā pati šajā dzīvoklī biju bijusi tikai 1 reizi, kad devāmies to apskatīt, tad nolēmu izstaigāt dzīvokli. Iegāju virtuvē un, tad mīļotais mani pasauca... Pagriezos un tur jau viņš bija – nokritis uz viena ceļa manā priekšā un ar gredzentiņu rokās. Tajā mirklī, protams, no satraukuma un prieka neko nedzirdēju, bet zināju, ka šis ir pats īpašākais mirklis manā dzīvē. Varēju izteikt tikai: „Zaķi, jā!!!”.


Lai arī cik satraucošs bildināšanas process ir mums – meitenēm, tomēr pēc bildinājuma tikai sapratu cik ļoti satraucies bija mans mīļotais par šo atbildīgo brīdi. Viņš aizrautīgi stāstīja gan to, kā gredzentiņu gājis lūkot, kā uzzinājis manu izmēru, kā gatavojies šim vakaram, kā izvēlējies mūziku, domājis vārdus, ko teikt, kā mēģinājis sarunāt, lai tieši šajā datumā tiekam dzīvoklī.


Zinu, ka nekad neaizmirsīšu šo – mūsu jubilejas, dzīvokļa iegādes un bildinājuma dienu!


P.S. Un nu jau pilnā sparā rit kāzu plānošanas darbi:)

 

Priecīgu pavasara tuvošanos,

Sabīne!