FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Mārītes bildinājuma stāsts

Vakara mākslinieces - līgavaiņa māsa ar mammu, skanot ģitārai, sāk dziesmu "Tuvu Tuvu... Būt tavā tuvumā, ko vēl var vēlēties, var vēlēties tuvāk būt ...” Pēc dziesmas līgavainis pasniedz man mazu sarkanu kastīti...

Mans līgavainis nav romantiķis, viņš ir praktiķis. =)


Ikdienas steigā, brīvdienās man nebija laika iedomāties, kā būtu, ja viņš mani bildinātu vai otrādāk. Nebiju vēl piemērījusi viņa uzvārdu savam vārdam...

 

Dienā, kad sākās 2013. gada vasara (piektdiena, 21.06.2013), saņēmu īsziņu ar tekstu: "Vakarā lapenītē būs koncerts, nekavējies".


Steidzos ātrāk pabeigt visus iesāktos darbus un ātrāk prom no pilsētas un nokļūt koncerta vietā.


Mūsu lapenīte atrodas aptuveni pāris stundu braucienā no Rīgas, braucot ar sabiedrisko transportu.

 

Beidzot atbraucu un soļoju uz lapenīti. Gaiss bija ļoti svaigs, laiciņš bija pasakaini silts un beidzot ar basām kājām, plandošos brunčos varēju baudīt vasaru!

 

Atnākot mani sagaida man ļoti tuvi cilvēciņi, zemenes, ģitāra!


Vakara mākslinieces - līgavaiņa māsa ar mammu, skanot ģitārai, sāk dziesmu "Tuvu Tuvu... Būt tavā tuvumā, ko vēl var vēlēties, var vēlēties tuvāk būt ...”


Neko nenojauzdama, es pievienojos meitenēm dziesmā.

 

Pēc dziesmas līgavainis pasniedz man mazu sarkanu kastīti .... mulsinošā klusuma pauze (runā, ka tā bija ilga pauze - es nejutu to pauzi) un tad es saku: "JĀ", seko buča un es velku gredzenu, atkal buča, šampanietis, zemenes! Un tā, es drīz būšu sieva. =)

 

Kad uzvilku pirkstā gredzenu, brīnījos, kur tik precīzi uzminēja manu pirksta izmēru, nav man nemaz tik klasisks tas izmērs.


Tad es uzzināju sīkās detaļas - mans līgavainis bija nolēmis mani precēt, un par to viņš bija informējis mums svarīgākos cilvēkus! Informējis draugus un lūdzis tiem padomu. Pie manas mammītes bija noskaidrojis nepieciešamo gredzena izmēru. Bildināšanas scenāriju un gredzena iegādi bija uzticējis savām ģimenes meitenēm. Pats līgavainis visu pasākumu bija noorganizējis fantastiski. Visi iesaistītie bija saglabājuši noslēpumu un ilgi es nespēju noticēt notikušajam! Kāzu organizācija visa ir uzticēta man - man ir jāpārsteidz topošais vīrs. =)