FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Zanes un Ivara bildinājuma stāsts

Pikniks Temzas krastā. Un mazās vāveres visapkārt. Izbraukums ar riteņiem. Un patīkami sildīja saule. Jutos kā pavasarī. Iemīlējos no jauna.

Labrīt mīļā! Ir pēdējā 2013.gada diena, izbaudīsim to, kā nākas! Tā sākās mans burvīgākais rīts ar jaukajiem vārdiem no mana mīļotā vīrieša un nu jau līgavaiņa. Vēl tad, neko nenojauzdama, es sapucējos, un devāmies kārtējā ekskursijā pa skaistajām Londonas ieliņām. Nevar nepiebilst, ka tas bija mans skaistākais atvaļinājums un ceļojums, kādu vien var vēlēties.


Visu ceļojuma laiku mans līgavainis strikti noteica, ka nedrīkstu atvērt somas vienu kabatu. Nodomājusi, ka man 1.janvārī ir dzimšanas diena, ko parasti nemaz nesvinu, jo ir taču jaunais gads, tad prātoju, ka man būs kāda mīļa dāvaniņa svētkos. Ko viņš man vienmēr sagādā.


Visu dienu tiku lutināta kā vēl nekad. Tik mīļi vārdi, apskāvieni, izdabāšana – ko vien sieviete var vēlēties. Kaut tas tiek saņemts katru dienu, tā diena bija īpaša. Pikniks Temzas krastā. Un mazās vāveres visapkārt. Izbraukums ar riteņiem. Un patīkami sildīja saule. Jutos kā pavasarī. Iemīlējos no jauna.


Bet vakars lielā ļaužu pūlī. Skaitām no 10 līdz 1 un mūsu acu priekšā pavērās skaistais salūts. Pēc salūta vēl visiem novēlam Laimīgu Jauno gadu un dodamies uz viesnīciņu, lai divatā vēl iemalkotu šampanieti. Kad pēkšņi man tiek iedota tāda palielāka kastīte. Un teikts Daudz laimes dzimšanas dienā. Bet kastītē vēl ieliktas divas kastītes. Vēl tikai norādījums, kuru pirmo taisīt vaļā un ar lielāko interesi veru vaļā. Bet tur… Priekšā mazs dzijas kamoliņš. Lēnām sāku tīt vaļā. Un tur ik pa gabaliņam maza lapiņa. Ar jaukiem vārdiem un novēlējumiem.. Tinu tik tālāk līdz nonācu pie pēdējās lapiņas. Mīļotais ir salējis glāzēs šampanieti, un es tinu vaļā pēdējo.. bet tur ir rakstīts jautājums. Skatos acīs viņam, un manā priekšā parādās skaistums un izskan arī viņa vārdi „Vai kļūšu par viņa sievu?”


Patiesi un no sirds.


Zane un Ivars

 

zane-bild-1.jpg - 131.28 KB