FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Elīnas bildinājuma stāsts

Ar manu mīļoto bijām devušies atvaļinājumā uz Tenerifi, staigājot gar skaistajiem klinšainajiem krastiem, gandrīz katru vakaru vērojām skaistus saulrietus. Kādā no šādiem vakariem sēdējām okeāna krastā un vērojām zvaigznes.

Tiesa gan ir pagājis ilgs laiks, bet, atceroties bildinājuma brīdi, vēl tagad ir patīkams satraukums.


Ar manu mīļoto bijām devušies atvaļinājumā uz Tenerifi, staigājot gar skaistajiem klinšainajiem krastiem, gandrīz katru vakaru vērojām skaistus saulrietus. Kādā no šādiem vakariem sēdējām okeāna krastā un vērojām zvaigznes. Viena zvaigzne spoži iemirdzējās un nokrita. Abi reizē iesaucāmies: "Vai redzēji?"  Tad sekoja mans komentārs par to, ka ja divi cilvēki redz kopā zvaigzni nokrītam, tad būs kopā mūžam. Mīļais mani papildināja un teica, ka tik ļoti mani mīl, ka noteikti vēlas ar mani pavadīt kopā visu dzīvi. Tajā mirklī viņš pasniedzās uz savu aizmugurējo kabatu un mana sirds iedrebējās, jo šķita, ka tas mirklis ir pienācis. Vai varētu būt vēl ideālāks mirklis, lai mani bildinātu? Vīrs izvilka no kabatas šokolādes konfektes un pacienāja mani.


Kad devāmies mājās no ceļojuma, lidmašīnā mūs nosēdināja atseviški, bet pēc pacelšanās mīļotais sarunāja, lai mēs varam apsēties kopā, beigās sēdējām divatā pa trīs vietām. Pasūtījām dzērienus. Es skatījos pa logu uz skaistajiem mākoņiem un tajā brīdī mīļais man saka: "Paskaties, kas Tev tajā bundžiņā iekšā?". Nesapratu, par ko iet runa, izlēju kokteili no bundžiņas glāzē, un tur tas bija. Skaists saderināšnās gredzens. Kad iztukšoju glāzi, vīrs paņēma gredzenu uzlika man pirkstā un jautāja, vai kļūšu par viņa sievu. Protams, ka atbildēju ar Jā un nespēju valdīt savas asaras!


Tā sākās mūsu skaistais mīlestības stāsts!


Elīna un Egons

 

elina-bildinajums.jpg - 83.33 KB