FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Annas bildinājuma stāsts

Viņš teica, ka vieta, kur iesim, ir pārsteigums. Izrādījās, ka vakariņosim "Dinner in the Sky" restorānā 50 m virs zemes! Kopā ar mums pie galda bija kādi 16 cilvēki, visiem bija bail, mums arī.

Mans bildinājuma stāsts ir ļoti neparasts tāpat kā viss mūsu stāsts kopumā, tāpēc pastāstīšu Jums no paša sākuma.. :)


Mēs iepazināmies 02.02.2013, kas nozīmē, ka reāli uz doto brīdi esam kopā nepilnu gadu. :)


Iepazīšanās:


Iepazināmies mēs pilnīgi negaidīti mums abiem. Abi bijām brīvi no attiecībām, taču neesam klubu cienītāji. Tajā vakarā mani uz klubu "Friends" aizveda draudzene kopā ar lielu meiteņu kompāniju, jo svinējām viņas dzimšanas dienu. Vitāliju tajā vakarā uz "Friends" klubiņu izvilka viņa draugi!


Klubā mēs, viens otru ieraudzīdami, kaut kā paši nokļuvām viens otram blakus. Vēl pēc kāda brīža viņš piegāja un iepazināmies.. Rezultātā mēs no rīta jau bijām pie mums ar draudzeni mājās (jo kopā īrējām dzīvokli) un visa jauniepazītā kompānija ar Vitāliju priekšgalā, turpinājām svinēt dzimšanas dienu.


Nākamais rīts:


Kad visi viesi bija prom, Vitālijs tikai pamodās.


Es kā kārtīga saimniece tajā brīdī kopu māju un piedāvāju viņam omleti brokastīs! Kā izrādījās vēlāk, tad piedāvātā omlete viņu stipri iespaidoja! :) Bija pat piezvanījis savai mammai un apstāstījis, ka vēl esot sastopamas tādas meitenes:) No omletes gan viņš toreiz atteicās, bet kafijai piekrita. Kafiju viņš palūdza ar 4 cukura karotītēm, bet es konstatēju, ka mājās nav cukura, jo to nelietoju! (Vēlāk izrādīsies, ka šo viņš iegaumēja). Braukdams prom, viņš piedāvāja kopā pavakariņot..


Vakariņas:


Vakariņas ar divām draudzenēm sarīkojām pie manis mājās, Vitālijs arī bija ar atbraucis ar draugu! Nopļāpājām un izspēlējāmies Alias līdz 5 rītā, un, lai puišiem nebūtu jābrauc mājās, piedāvājām palikt pa nakti.


3. diena:


No rīta visi aizbrauca katrs savās darīšanās. Vitālijam bija jāstrādā.


Es paliku mājās viena.


Ap pusdienlaiku viņš piezvanīja un palūdza atvērt durvis. Viņam bija pilnas rokas: milzīgs puķu pušķis, Latte un Kafija no Statoil, jo neesot zinājis, kas man garšo UN PATS GALVENAIS - kilogramīga CUKURA PAKA, jo mums mājās neesot! Tas mani nenormāli pārsteidza. Varu teikt, ka viņš iekaroja mani ar šo cukura paku. :)


Likās, ka esam radīti viens otram.. un kopš tās dienas mēs neesam šķīrušies. Skan dīvaini, bet sanāk, ka kopš 1. dienas dzīvojam kopā.


Pēc pāris mēnešiem es pārbraucu dzīvot pie Vitālija! :)


BET 18. jūnijā bija mana X diena. Vitālijs uzaicināja mani vakariņās.


Teica, ka vieta, kur iesim, ir pārsteigums. Izrādījās, ka vakariņosim "Dinner in the Sky" restorānā 50 m virs zemes! Kopā ar mums pie galda bija kādi 16 cilvēki, visiem bija bail, mums arī :) Pirms sākām celties augšā, mums visiem palūdza atļauju filmēt video TV programmai. Protams, visi piekrita.


Bet vēlāk izrādījās, ka tas bija Vitālija pasutīts BezTabu raidījums, kurš filmēja kā Vitālijs mani bildināja 50m virs zemes. Vakariņas bija lieliskas - saulriets, skaistie Rīgas skati un Daugavas krasta vējš.. kas varētu būt romantiskāks par šo?! :) Taču pienāca deserta laiks.


Deserta vietā zem vāka uz sava šķīvja es atradu gredzenu! Viņš bildināja mani 50m virs zemes! Uz to brīdi bijām pazīstami četrus ar pus mēnešus. Rokas trīcēja mums abiem, bet, ne uz mirkli nešaubīdamās par savu atbildi, es izkliedzu "JĀ" vārdu! Visi restorāna viesi sāka aplaudēt!


Bija arī pasūtīta uguņošana Daugavas krastā. Šī bija laimīgākā diena manā mūžā! :)


* Un nu jau 7. mēnesi gatavojamies mūsu galvenajais dienai - mūsu kāzām, kas notiks 14.02.2014!


Pielikumā nosūtu Jums bildinājuma bildes, kā arī dažus fragmentus no mūsu bildinājuma aprakstiem internetā.


TV3 arhīvā var atrast BEZ TABU raidījumu no 22.06.2013, kur rādīja sižetu par mūsu mīlas stāstu :)


Anna Virvinska un Vitālijs Voiškuns

 

Anna-Vitalijs-1.jpg - 153.13 KB 

 

Anna-Vitalijs-2.jpg - 240.93 KB 

 

Anna-Vitalijs-3.jpg - 101.08 KB