FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Zanes bildinājuma stāsts

Šis būs mans pārsteidzošais bildinājuma stāsts. Kāpēc pārsteidzošais? Jo es nekad, nekad nebiju iedomājusies, ka viss notiks tieši tā, kā tas notika.

Vispirms jau jāsāk ar to, ka esam kopā nu jau krietni ilgāk nekā 4 gadus, un vēl nekad viņš nebija spējis noslēpt nevienu ieplānoto pārsteigumu!


Viss sākās kādā parastā oktobra darba dienā, kad māsīca mūs uzaicināja izbraukt ar motorlaivu pa Liepājas ezeru (ar atrunu, ka viņai bail un meklē kompāniju), ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tika solīts iepeldēt arī jūrā. Tā kā esam lieli ūdens prieku cienītāji, ilgi nedomājot piekritām. Nedēļas garumā mēs uztraucāmies par to, vai laika apstākļi tiešām mūs palutinās, jo mēs tik ļoti vēlējāmies pavizināties ar laivu! Abas ar māsīcu izplānojām uzkodas un karstvīna dzeršanu atklātos ūdeņos...šī diena solījās būt lieliska! Es pat nevarēju iedomāties cik brīnišķīgi tā beigsies!


Un tad pienāca 11. oktobra pēcpusdiena. Diena bija silta un saulaina, varbūt pat neraksturīgi silta oktobrim. Visi apstākļi bija labvēlīgi, lai mūsu brauciens izdotos.


Ērti iekārtojušies glaunās motorlaivas sēdekļos, devāmies baudīt ūdens priekus. Motora rūkoņa, ātrums, ūdens šļakatas, vējš matos, lieliska kompānija... Ah!


Kad bijām paviesojušies Liepājas ezerā un arī jūrā, stūrmanis nomainīja iepriekšējo kursu un mēs iepeldējām Karostas kanālā un peldējām uz tilta pusi. Pēkšņi tiku uzrunāta ar tekstu, lai paskatos uz tilta pusi, bet tā kā es no tāda attāluma īsti neko nesaskatīju, nepievērsu tiltam uzmanību. Peldam vēl tuvāk, un mani atkal piekodina paskatīties uz tiltu...un tad es to ieraudzīju – plakātu ar tekstu: „Zanīt, precēsi mani? „Kamēr lēnām spēju aptvert notiekošo, mans vīrietis jau bija paņēmis kastīti un nometies uz celīša, gaidīja manu atbildi! Sirds meta kūleņus, rokas trīcēja, vēderā dejoja zilonīši, šoks... tik lielu pārsteigumu neviens un nekad man nebija sagādājis! Līdz pēdējam brīdim nenojautu, ka diena izvērtīsies šādi!  Viss, ko es spēju, bija piekrītoši māt ar galvu. Tikai pēc brīža pamanīju, ka plakātu turēja mūsu labākie draugi! Mans vīrietis bija parūpējies par ideālu un pārsteidzošu bildinājumu! Pēc bildinājuma, dodoties atpakaļ uz sauszemi, ilgi nespēju aptvert to, kas ir noticis!


Tāds nu ir mans pārsteidzošā bildinājuma stāsts... Pateicoties manam topošajam vīram (un čaklajiem draugiem, kas man neļāva nojaust ne kripatu no tā, kas mani sagaida), es nekad, nekad šo dienu neaizmirsīšu!