FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ievas bildinājuma stāsts

Tai brīdī, kad izgāju viesu priekšā, viņš nokrita man priekšā ceļos un attaisīja mazo noslēpumaino kastīti vaļā, kurā iekšā bija gredzens, un lūdza manu roku.

Viss notika tik negaidīti, bet tajā pašā laikā viss bija tik pārdomāts. Protams, kā jau visas meitenes esmu sapņojusi kā mani bildinās, bet mans bildinājums likās pat vēl labāks, nekā es to biju iedomājusies savos sapņos.


Pārsteigums jau sākās ar to, ka draugs bija uztaisījis man pārsteiguma ballīti uz dzimšanas dienu, par ko pilnīgi neko nenojautu, un likās, ka kaut kas tāds var notikt tikai filmās.


Bet vislielākais pārsteigums mani gaidīja īsi pēc pulksten 12, kas no sākuma tika pasniegta kā spēle. Pasākuma vadītāja atnesa lielu kasti, uz kuras bija zīmīte, ka tā ir jānodod cilvēkam, kurš tajā vakarā ir izteicis visvairāk tostu. Tā nu mums visiem viesiem bija jāizlemj, kurš tas būs. Lai saņemtu dāvanu, dāvanas saņēmējam bija jāizdara kāds uzdevums, ko mēs - publika nolēmām. Kad dāvanas saņēmējs attaisīja kasti vaļā, tur bija nedaudz mazāka kastīte ar zīmīti, ka kaste ir jānodod cilvēkam, kurš tai vakarā ir visvairāk dejojis, un atkal bija jāizpilda kāds uzdevums, lai saņemtu dāvanu. Un tā kastīte tikai nodota vēl kādiem četriem cilvēkiem, kuriem bija jāizpilda uzdevumi, lai saņemtu dāvanu, bet kastīte kļuva aizvien mazāka un mazāka. Līdz beigās bija maza kastīte ar zīmīti, ka tā ir jānodod puisim ar spilgti rozā kaklasaiti, proti, manam draugam. Izejot priekšā, draugs teica, ka vajadzēs vēl 4 tiesnešus, norādīdams uz maniem un drauga vecākiem. Un teica, lai es arī iznāku priekšā. Un tai brīdī, kad izgāju viesu priekšā, viņš nokrita man priekšā ceļos un attaisīja mazo noslēpumaino kastīti vaļā, kurā iekšā bija gredzens, un lūdza manu roku.


Un tajā brīdī likās, ka laiks apstājas. Likās, ka esam tikai mēs - divi vien uz šīs pasaules. Visapkārt bija klusums, visi gaisīja no manis atbildi. Protams, pēc apmulsuma mirkļa sekoja mana atbilde - JĀ! Es kļūšu par tavu sievu. Tajā brīdī bija prieks un asaras par lielo notikumu.


Esam laimīgi, ka esam viens otram, un ceram, ka mūsu stāsts turpināsies mūžīgi.

 

Ieva un Didzis