FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Elīzas bildinājuma stāsts

Aigars bija sagatavojis skaistu vietu smiltīs, kur mums kopā noskatīties saulrietu. Kad saule bija norietējusi, viņš man teica: "Vai zinot, ka Kolkas rags esot atzīts par Eiropas centru.. Vai tu būsi manas dzīves centrs mūžam?"

Mēs ar Aigaru satikāmies baznīcā. Kad vēl bijām pavisam maziņi, kopīgi gājām svētdienas skolā. Izrādās, arī mūsu vecāki jau no jaunības bija pazīstami. Kad sākās tīņu laiks, sākām iet uz jauniešu vakariem Jēzus baznīcā. Izrādās, jau toreiz Aigaram iepatikos, bet viņam nebija drosmes man to darīt zināmu. Tad mūsu ceļi šķīrās un pēc apm 7 gadiem satikāmies nejauši vēlreiz. Šoreiz Aigars nodomājis - ka mani vairs nepalaidīšot garām. :)


Sākām draudzēties un jau pēc kāda laika abi sajutām, ka mīlam viens otru no visas sirds un ka esam viens priekš otra tas īstais, vienīgais.


5. septembrī, mūsu draudzības 7. mēneša gadadienā, Aigars lūdza man to dienu paņemt brīvu. Teica, ka vēloties mani kur aizvest. Agri no rīta devāmies ceļā- laiks bija brīnišķīgs, par spīti septembrim, diena bija silta, saulaina, debesis zilas. Braucām arvien tālāk Latvijas laukos, apkārt zeltainas pļavas. Aigars bija sataisījis disku ar mūsu mīļākajām dziesmām. Sajūtas bija brīnišķīgas.


No sākuma aizbraucām uz Kuldīgu, kuru jau sen gribējām abi nesteidzīgi apskatīt. Staigājot pa mazajām ieliņām, Aigars uzdāvināja man kaklarotiņu, kas pieskaņota iepriekš uzdāvinātiem auskariņiem. Ar Pūcīti, kas bija kļuvis mūsu mīlestības simbols.


Kad bijām kārtīgi izstaigājušies, kāpām mašīnā un tālāk Aigars neļāva man pat skatīties apkārt, bija jābrauc ar ciet acīm. :)


Izrādās, ka tuvojāmies Rojai, piebraucām pie jūras, tieši uz pašu saulrietu.


Aigars bija sagatavojis skaistu vietu smiltīs, kur mums kopā noskatīties saulrietu, kad saule bija norietējusi, viņš man teica, vai zinot, ka Kolkas rags esot atzīts par Eiropas centru.. Vai tu būsi manas dzīves centrs mūžam?..


Pēc 20 minūšu raudāšanas beidzot izdabūju jā, un nevien vienu, bet miljons jā. :)


Gredzentiņš bija tāds, kādu vienmēr biju sapņojusi, bet nekad nevienam nebiju par to teikusi. Ar manas māsas palīdzību ( kas dzīvo ASV :) ) Aigars bija noskaidrojis manu pirksta lielumu, tādēļ viss nāca kā liels pārsteigums!


Bet izrādās, ka tas bija tikai sākums ieplānotajam bildinājumam.

Aigars teica, ka mums atkal jākāpj mašīnā un jābrauc tālāk. Izrādās, ka viņš bija noīrējis mums mājiņu pie pašas jūras. Kad brīnīdamies teicu, ka man taču nekā nav līdzi, izrādās ka soma ar visu kas man vajadzīgs bija jau bagāžniekā - sākot ar siltu pidžamu, drēbītēm, pat kosmētiku:))


Tad Aigars atklāja, ka pirms tam bijis pie maniem vecākiem, lai lūgtu viņas meitas roku - saņēmis no mana Tēva svētību, viņš kopā ar manu mammu salicis man līdzi visu vajadzīgo, tikmēr, lūdzot manam brālim mani aizvest prom no mājas man nezinot :) Visa ģimene bija iesaistīta un ar sajūsmu gaidīja, kā viss izvērtīsies :)


Tad, kad nolikām mantas mājiņā, Aigars lūdza silti saģērbties un iet ārā.. Izgājām ārā pie jūras, bija pilnīgi tumsa un visas debesis kā nosētas ar miljons zvaigznēm. Aigars izvilka papīra laternu, un mēs abi, to palaižot gaisā izlūdzāmies Dieva svētību mūsu attiecībām - lai mēs varam viens otru mīlēt, stiprināt un palīdzēt visa mūža garumā. Pateicāmies ka Dievs ir savedis mūs kopā un ludzām Viņu iemācīt mums abiem mīlēt viens otru ar tādu mīlestību, kas panes visu, cer visu un tic visu.


Tad kad atgriezāmies mājiņā, Aigars bija paņēmis visu līdzi gardām vakariņām, kas sastāvēja no visām tām lietiņām, kas man garšo.


Kad nākamajā rītā cēlāmies, Aigars ārā mums saklāja brokastu galdu - tad pavadījām mierīgu un skaistu rītu pie jūras un dienas nobeigumā devāmies uz baskāju taku, kur kārtīgi izsmējāmies un iztrakojāmies :)


Tāds bija mūsu bildinājuma stāsts.


Vēlos pieminēt, ka mēs abi, vēl nepazīstot viens otru, lūdzām lai Dievs mums pieved īsto cilvēku un dod mīlestību, kas pastāv līdz galam.


Dievs mums deva vairāk kā jebkad būtu sapņojuši. Un tāds pats plāns Viņam ir attiecībā uz katru vienu.


Dievs var dot vairāk par visu ko varam iedomāties, ja ļaujam Viņam kļūt par Mīlestības Autoru.

 

Noskaties Elīzas un Aigara stāstu bilžu slaidšova formātā ŠEIT!