FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Artūra bildinājuma stāsts

Mēs viens otru iepazinām, braucot kopā uz studentu nometnēm. Esam Jelgavā iesaistijušies studentu pasākumos. 2011. gada Jaungada nometnē mums kopā netīši vajadzēja izspēlēt skečiņu par "Mīlestību", kurš daudzus aizkustināja un bija ļoti noderīgs.

Vēlāk cilvēki mūs uzskatīja par tuviem draugiem, kaut tādi vēl nebijām, mēs vienkārši daudz laika pavadījām kopā. Iepriekšējā gadā kādā nozīmīgā sarunā izteicu: "Tu man ļoti simpatizē!" Tas bija jauks sākums tuvākai draudzībai, kurā arī mana mīļotā izteica, ka esmu ļoti paticis viņai jau ļoti ilgu laiku. Pirms dažām nedēļām iztecu viņai bildinājumu, kurā biju ļoti uztraukts, un tik un tā atklāju viņai savu sirdi. Tāpēc, ka mīlu un vēlos to 100% izrādīt. Biju viņai savu mīlestību apliecinājis dažādos veidos, atlika vēl šis. Tad beidzu daudz savā nodabā par to filozofēt un rīkojos. Tas bija pirmdienas vakars, kad devāmies mājās, bet vispirms piestājām pie Jelgavas jaunizveidotā gājēju tilta, lai mazliet pastaigātu. Uz tilta atvēru neuzkrītošu kasti, kurā bija sarūpētas puķes tieši manai topošajai sievai. Viņa bija samulusi no manām rīcībām, bet atbildēja ar: "Jā, es vēlos!" Vēlāk sajutu, ka uz tilta bija aukstumiņš, bet tas netraucēja mūsu siltajām sirdīm. Tā mēs varējām turpināt ceļu ar jaunu tuvības sajūtu, jaunu pavērsienu! :) Esam priecīgi, kad sastopam pārus, no kuriem gūstam ko pamācošu nākotnei, un ceram, ka paši arī kādiem ko varam izrādīt.