FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Renatas bildinājuma stāsts

Tas viss notika ļoti skaisti, pat izstastīt grūti. :)

Kopā mēs esam jau 3 gadus, es biju šo dienu ļoti gaidījusi, jo šajā laikā jau pabijām 2 kāzās, draudzenes un māsas. Māsas kāzās mans topošais vīriņš (topošais, jo kāzas notiks tikai šā gada jūnijā) noķēra līgavas lentu, un mūs abus līgava ar līgavaini izvēlējās kā jauno pāri. Tas jau liecina par to, ka tuvākajā laikā mums arī vajadzētu precēties, bet mēs par kāzām nekad nebijām runājuši un arī šos žestus (kā jaunais pāris) uzskatījām drīzāk par joku.

Pagājušajā gadā mēs vēl dzīvojām ārzemēs, tāpēc nolēmām augusta vidū doties uz Latviju - paciemoties. Diena, kad bija jāaizlido no Anglijas, man bija ļoti nelāga, jo braukšanas ar autobusiem mani ļoti nogurdināja, līdz ar to nebija laba pašsajūta visu brīdi, kamēr gaidījām, kad nu izlidosim. Pienāca brīdis, kad lidmašīna cēlās gaisā. Lai nomierinātos, es sāku austiņās klausīties mūziku un pamazām iemigt. Tā kā mēs lidojām pa dienu, aiz loga bija nenormāli skaists skats, neviena mākonīša, visas pilsētas kā uzzīmētas, mans vīrietis ik pa brīdim rādīja skaistās ainavas, es pāris reizes pievērsu uzmanību, bet no nelāgās sajūtas tā vai tā mēģināju iemigt. Un tas īstais brīdis priekš manis šobrīd liekas smieklīgs. :) Situācija tāda, ka es guļu ar austiņām klausoties mūziku, neko nedzirdot. :) Pamostos no tā, ka mani kādu mirkli rausta, atveru acis, bet man priekšā visai nopietna sejas izteiksme, un rokās gredzens. Es tajā brīdī vēl nekā nebiju sapratusi, bet viņš ar aizvainotu skatienu stāsta, ka jau 5 minutes atzīstas mīlestībā, mani bildina (nedomādams, ka es guļu un klausos mūziku). Protams, tajā brīdī mani pārņēma nebijušas jūtas, iekšā nesaprotams uztraukums, trīcošs "jā".

Mans vīrietis vēlējas mani bildināt tūkstošiem kilometrus no zemes, tieši gaisā, un tas man likās ļoti romantiski. Tāpēc paciemošanās Latvijā bija ļoti jauka, ne tikai mēs bijām laimīgi, bet arī visi draugi un radi priecājās kopā ar mums.

Bet nu vēl palika pāris mēneši, kad šis sapnis piepildīsies, un es būšu sieviņa, skaistā baltā kleitā, daloties savā laimē kopā ar saviem tuvākajiem.

Tāds, lūk, bija mans bildinājums! :)