FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Signijas bildinājuma stāsts

Sveiki, padalīšos ar savu stāstu, kā tiku pie bildinājuma. Lai gan tas notika jau pirms 5 gadiem, tieši 2007. gada 24. decembrī, es atceros visus sīkumus.

Tātad tas notika pašā Ziemassvētku vakarā visu priekšā pie vakariņu galda. Kā jau ierasts, pa dienu devos meklēt savam nu jau esošajam vīriņam dāvanu, ko pasniegt vakarā. Neko nenojauzdama par vīra sagatavoto pārsteigumu, staigāju pa veikaliem. Iepirkusi visus produktus lielajam vakariņu galdam, pārnācu mājās un sāku gatavot vakariņas. Atbrauca ciemos tuvie radiņi, sēdāmies visi pie galda. Protams, ritēja visādas jaukas sarunas, un fonā skanēja Ziemassvētku dziesmas, ka nemaz nepamanīju kā vīrs izvilka sarkanu kārbiņu ar gredzentiņu. Viņš to pasniedza man, tanī brīdī visas sarunas aprāvās, jo visa uzmanība tika mums. Vīrs bija ļoti sakautrējies, tādēļ viņš noliecās pie manas auss un kaut ko iečukstēja. Pirmajā brīdī nesapratu, ko viņš teica, tad viņam pārjautāju, ko tu teici?! Viņš nu jau nedaudz skaļāk pārjautāja, vai būsi mana sieva? Es aiz neliela pārsteiguma nosarku un atbildēju, ka „jā”. Tad viņš uzvilka man pirkstā saderināšanās gredzenu, un visas sarunas nu jau ievirzījās citā tēmā, proti, par kāzām. Tā pagāja viss vakars. Kad viesi jau bija devušies pa mājām, tad vīriņam pajautāju, kāpēc viņš man austiņā čukstēja, ka nesapratu, viņš atbildēja ka tanī brīdī tā esot sanācis, jo visu acu priekšā nedaudz samulsa. Biju tik laimīga, neticēju ka tas tiešām notiek ar mani. Uz jautājumu, vai zināju, vai jutu, ka viņš mani gribēs bildināt, varu atbildēt tā, ka dziļi sirdī varbūt nojautu, ka kādreiz tas varētu notikt, bet ne tieši Ziemassvētku vakarā. Lai gan esam bijuši 2 kāzās kā jaunais pāris, nezinu, varbūt tā bija zīme, ka laiks pašiem oficiāli salaulāties. Mājienu nekādu gan nedevu, biju pārsteigta, ka viņš mani bildināja visu priekšā. Un tā mēs 2008. gada 9. augustā kļuvām par vīru un sievu.