FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Signes bildinājuma stāsts

Es ar Mīļumu iepazinos pirms sešiem gadiem. Mums ir divas skaistas, burvīgas meitas. Es saku, mans Mīļums ir vīrietis klusētājs, kurš savas jūtas skaļi neizsaka, bet vienmēr to parāda savādākā veidā, bildinājums no viņa puses bija tieši šādā stilā.

Mēs iepazināmies 2006.gada 2.decembrī, šis datums mums abiem ir ļoti nozīmgs un svarīgs. Katru gadu šajā datumā cenšamies pabūt divatā, jo ikdienā tas praktiski nav iespējams. Darba dienas tiek pavadītas atsevišķi, vakaros un brīvdienās laiks tiek pavadīts kopā ar meitām.


Kad gaidīju otro meitu un biju pēdējā grūtniecības mēnesī, 2009.gada 2.decembra vakarā uzklāju galdu, pagatavoju vakariņas un gaidīju... Sagaidīju ar rozēm un vīnu, bet jutu, ka viņš ir savāds un smaidīja. Parasti, kad viņš ir šāds, saku, acis viņu nodod, jo acu kaktiņos parādās krunciņas. :) Pēc vakariņām paskatījāmies TV un pēc kāda laiciņa es aizgāju gulēt, bet Mīļums vēl palika, skatāmies TV, no rīta jau pamodos ar pirkstā uzvilktu gredzenu.


Man tas bija ļoti liels pārsteigums, jo tas tak ir tik sarežģīti. Pirmais jautājums man bija, kā tu zināji, ka man tas gredzens derēs un cik bija pulkstenis, kad tu šo visu paveici. Par visu Mīļums bija padomājis, guļot uz neērtā dīvāna līdz pulkstens diviem naktī, kamēr aizmigšu ciešā miegā.


Mīļums mani bildināja, nesakot ne vārda!!!