FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Mistika, estētika, mūsdienīgs šiks – BalticWedding Expo 2018

image

BalticWedding Expo nākamā gada iesākumā piedāvās pavisam jaunu un līdz šim Latvijā nebijušu kāzu izstādes formātu – kāzu performanci. Jau 2018. gada 10. februārī Rīgas VEF Kvartāla jaunā Kamerzāle tiks ietērpta gaisīgas mistikas plīvurā.

Ikvienam izstādes apmeklētājam būs iespēja saņemt īpašu sajūtu devu, iepazīties ar jaunākajām kāzu modes tendencēm, smelties svaigas un radošas kāzu plānošanas idejas, tikt pārsteigtiem, iedvesmotiem un saviļņotiem. Turklāt ikviena redzētā detaļa un ideja būs realizējama topošo jaunlaulāto kāzās.

Pārkāpt pār izstādes slieksni un nokļūt noslēpumainā, mistiskā, romantiskā mežā. Mežā, kur valda mistiskās būtnes, skaņas, smaržas un vilinošā sveču gaisma papildinājumā ar īpašām fotosesijām un talantīgās jaunās dizaineres Ingas Ezergales kāzu kleitu modes skati, kurā tiks izspēlēts juteklisks stāsts par mīlestību – tas un vēl citi pārsteigumi sagaida Jūs BalticWedding Expo 2018.

Izstādē būs iespēja sastapties ar kāzu nozares pārstāvjiem no Baltijas valstīm, kas piedāvā aktuālākos risinājumus kāzu plānošanā un to izpildījumā, piedāvājot svaigu un neparastu skatījumu uz kāzu svinībām. Kāzu aģentūras, kāzu vadītāji, priekšnesumu meistari, dekoratori un floristi, foto un video profesionāļi, kāzu kleitu un vīriešu apģērbu saloni, aksesuāru un poligrāfijas meistari, konditori un citi.

Īsi pirms izstādes atklāšanas, no plkst. 14:00 līdz 15:00, ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt kāzu aģentūras Mīlestība bezmaksas lekciju “Kāzu dienas plāns”, ko vadīs pieredzējusī kāzu rīkotāja Dace Miezīte. Lai pieteiktos lekcijai, jāreģistrējas, nosūtot e-pastu brīvā formā uz milestiba@milestiba.lv.

Šī gada BalticWedding Expo izstādes koncepcija apvienos realitāti ar maģisku brīnumu un burvīgu sapni, kuru izbaudīt ir aicināts ikviens, lai pēcāk to varētu realizēt savā īpašajā un vienīgajā sapņu kāzu dienā.

Foto: Emīlija Bogdanova
Floristika: City Flower
Kāzu kleita: 6.Septembris
Matu rota: Evita Wilde
Make-up: Jūlija Balinska

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • BalticWedding Expo kopā ar katru kāzu performances apmeklētāju un dalībnieku radīja īstu kāzu meža noskaņu, lai priecētu jaunos pārus un rosinātu viņus sapņot!