FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

 • Bildinājums pie klinšu kāpšanas sienas

  Ik pa laikam mūs sasniedz un aizkustina oriģināli bildinājuma stāsti. Šis būs iedvesmojošs stāsts par diviem klinšu kāpšanas entuziastiem, kas viens otru iepazina, pateicoties kalnu vilinājumam, un arī vienu no savas dzīves īpašākajiem brīžiem – bildinājumu – piedzīvoja klinšu kāpšanas ekipējumā, kopīgi baudot savu vaļasprieku.

 • Ekskluzīvās kāzas Melngalvju namā un Splendid Palace

  Izvēlēties laulību ceremonijas norises vietu ir viens no svarīgākajiem lēmumiem kāzu plānošanā, jo tieši norises vieta ir tā, kas piešķir atmosfēru svētku dienai un tikai jums kā pārim raksturīgo noskaņu, ko gribat ienest savā kāzu dienā un likt arī apkārtējiem sajust. 

 • Gatavojies precēties? Dāvinām Tev kāzu žurnālu PRECOS!

  Kāzu organizēšana ir saspringts laiks līgavu, vedēju, ģimenes un draugu ikdienā: jādomā par daudz un dažādām niansēm, jātiekas ar kāzu pakalpojumu sniedzējiem, jāatceras par detaļām, jāmeklē piemērotākie piedāvājumi un, protams, nemitīgi jāpārcilā dažādas idejas, lai kāzu dienu uzburtu jo īpaši skaistu. Portāls Precos.lv sadarbībā ar skaisto svētku radītājiem vēlas Jūs iepriecināt un ļaut uz brīdi apstāties, lai izbaudītu šo skaisto laiku – kāzu plānošanu.

 • Pirmā kāzu gadadiena: fotosesija KĀZU DIENAI PA PĒDĀM

  Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!

 • Pirmskāzu fotosesija – lielisks treniņš pirms kāzām

  Pirms kāzām lielākā daļa pāru ir bez pieredzes profesionāla fotogrāfa pavadībā, tādēļ pirmskāzu fotosesijas ir lielisks treniņš.

 • Piesakies pirmskāzu pārvērtībām žurnālā PRECOS

  Gatavojies kāzām un kvēli vēlies kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu?! Esam Tevi sadzirdējuši! Piedāvājam Tev iespēju kopā ar līgavaini šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

 • Kas jāzina pirms kāzu tortes pasūtīšanas?

  Lai arī ir tikai marta sākums, gatavošanās kāzu sezonai rit pilnā sparā. Un kā jebkurš pasākums, arī kāzas tikai tad noritēs gludi, ja rūpīgi un savlaicīgi tiks veikti plānošanas darbi. Tas attiecas arī uz kāzu tortes izvēli - to noteikti nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi! Lai uzzinātu, kad ir īstais laiks, lai pasūtītu kāzu torti un kādi priekšnosacījumi ir jāņem vērā, lai jūsu vīzijas par šo saldo meistardarbu realizētos, izjautāsim pieredzes bagāto Ceputortes.lv konditori Sandu Vendtu.

 • Labākais kāzu fotogrāfs 2016.gadā

  24. februāra vakarā Dizaina Fabrikas telpās radošuma un dzirkstoša humora piepildītā atmosfērā notika Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas rīkotā un jau astotā pēc kārtas kāzu fotogrāfiju konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonija.

 • Kāzu kleitu zīmola Pronovias skaistākā 2017.gada kleita

  Spāņu modes nama Pronovias radošais direktors Ervē Moro (Hervé Moreau) iedvesmu savai augstās modes līnijas Atelier Pronovias 2017.gada kolekcijai ar nosaukumu “Le Ciel” jeb debesis ir radis zvaigžņotas nakts maģiskajā burvībā.

 • Piedalies konkursā un iepriecini sevi Valentīndienā!

  Dalies ar šo ziņu PRECOS Facebook lapā un, iespējams, tieši Tu Valentīndienā saņemsi Latvijā pirmo kāzu plānotāju, vēlās brokastis restorānā Laivas, kārumus no Emils Gustavs un stilīgus balonus pasākumiem no Helium.lv!

 • Valentīndienas īpašie piedāvājumi visā Latvijā

  Ja vēl neesat izlēmuši, kā pavadīt romantiskāko dienu gadā, kāzu portāls Precos.lv sadarbībā ar populārākajām svinību vietām un restorāniem visā Latvijā piedāvā īpašos Valentīndienas pasākumus. Izvēlieties sev piemērotāko piedāvājumu, rezervējiet to jau šodien un baudiet neaizmirstamus mirkļus kopā ar savu mīļoto cilvēku!

 • Kāzu plānotājs – unikāls produkts kāzu plānošanai

  Vairums pāru savas kāzas izvēlas organizēt paši, taču, lai uzburtu tik lielu un svarīgu pasākumu, nākas domāt par ļoti daudzām detaļām, tāpēc nereti kāzu organizēšana pāriem sagādā grūtības. Lai atvieglotu šo uzdevumu, Latvijā ir izdots unikāls produkts – kāzu plānotājs.

 • Atskats uz izstādi "BalticWedding Expo Jelgava 2017"

  Kāzu izstāde ‘’Balticwedding expo Jelgava’’ ir platforma, kas sniedz iespēju izpausties ikvienam, kurš mīl un spēj radīt patiesi skaistas lietas, lai kāzu dienu padarītu perfektu. Šogad izstāde notika no 27. līdz 29. janvārim un priecēja publiku ar pārdomātu un informatīvi bagātu programmu.

 • Kāzu izstāde „WedExpo Day4you 2017”

  Piektā kāzu izstāde „WedExpo Day4you 2017” vērs durvis 2017. gada 5. februārī viesnīcas „Radisson Blu Daugava” lielajā zālē. Izstādi organizē pasākumu aģentūra „Day4you.lv”.

 • Kad Rozā ir jaunais Baltais!

  Atskatoties uz tikko aizvadīto Parīzes Augstās modes nedēļu, nākas secināt, ka sārti rozā krāsa sevi ir pārliecinoši pieteikusi kā svaigu un aktuālu alternatīvu tradicionālajiem, baltajos toņos ieturētajiem kāzu tērpiem. 

 • Parīzes augstās modes nedēļa: Chanel tērpi retro noskaņās

  No 22.-26.janvārim Parīzē norisinājās Augstās modes nedēļa, kuras ietvaros tika demonstrētā Chanel 2017.gada pavasara/vasaras kolekcija, kas ieturēta 30.gadu un Art Deko stilā. Kolekcijā ietvertie tērpi izstaro retro eleganci, aptverot gan kostīmus, gan žilbinošas un sajūsmu raisošas vakarkleitas.

 • Parīzes augstās modes nedēļa: Christian Dior skaistākie tērpi

  No 22.-26.janvārim Parīzē norisinās augstās modes nedēļa, kuras ietvaros savu jaunāko veikumu demonstrē tādi izcili modes nami kā Christian Dior, Chanel, Giambattista Valli, Ellie Saab, Zuhair Murad, Jean Paul Gaultier un daudzi citi.

 • Līgavu TOP make-up tendences 2017. gadā

  Ar grimu ir tāpat kā ar apģērbu – ja kaut kas šobrīd ir modē, tad tas vēl nenozīmē, ka visiem tas ir jāvelk un ka visiem tas labi izskatīsies. Savā izvēlē vienmēr jāvadās pēc tā, kāds stils, grims un frizūra būs vispiemērotākais tieši Tev. Lasi tālāk un uzzini, kādas grima tendences būs aktuālas šajā sezonā!

 • Ziedu tendences kāzu noformējumā 2017. gadā

  Sekot modes tendencēm vai pieturēties pie klasiskām vērtībām, tas droši vien ir aktuāls jautājums katram pārim, kas šajā gadā plāno kāzās, tāpēc uz sarunu aicinājām „Whitedeco” dizaineri Annu Polīti, lai uzzinātu, kādas būs aktuālās ziedu tendences 2017. gadā un ko no tā iespējams izmantot savās kāzās. 

 • Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi

  Kā var pārsteigt kāzu dekoratoru un kur kāzu jomas pārstāvji smeļas iedvesmu saviem radošajiem darbiem?  Izstādes „Balticwedding expo Jelgava” ietvaros notiks pirmais starptautiskais seminārs „Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi”’, kura laikā kāzu jomas pārstāvji dalīsies pieredzē ar klātesošajiem, iepazīstinās ar jaunumiem, konsultēs un iedvesmos. 

 • Pērc žurnālu PRECOS un laimē balvas 2300 eur vērtībā

  Pērkot kāzu žurnālu PRECOS, iespējams, tieši Tu laimēsi romantisku atpūtu Rūmenes muižā un ekskluzīvu rotu no Gintas Sičevas.

 • Lekciju cikls „Tavas kāzas”

  Lekciju cikls „Tavas kāzas” ir noderīgs pāriem, kuri plāno precēties, vedējiem, kā arī kāzu pakalpojumu nozarē strādājošiem (viesu namu vadītāji, floristi, vakara vadītāji u.c.). Lekcijās tiks padziļināti apskatītas svarīgākās tēmas kāzu organizēšanā: kāzu budžets, scenārijs, floristika un noformējums, kāzu dizains un pāra vizuālais izskats.

 • 2017. gada krāsa – pavasarīgi zaļā

  Kā ierasts katra gada nogalē Pantone Krāsu institūts (ASV) izziņo nākamā gada top krāsu, kas atbilst aktuālam noskaņojumam sabiedrībā un ietekmēs valdošās tendences interjerdizainā, modē, skaistumkopšanā, mākslā, arhitektūrā un citās nozarēs nākamajā gadā.

 • Pērc kāzu žurnālu PRECOS 137 vietās visā Latvijā

  Tirdzniecības vietu saraksts, kurās iespējams iegādāties kāzu žurnāla PRECOS jaunāko numuru.

 • Kāzu salons „Ingrida Bridal” piedzīvo žilbinošas pārvērtības

  Decembra sākumā pēc mūsdienīgas iekštelpu renovācijas durvis no jauna vēris kāzu salons Ingrida Bridal. Latvijas tirgū tas sekmīgi darbojas jau vairāk nekā 16 gadus, un Bruņinieku ielas 35 nams ir tā trešā un šobrīd arī ilgstošākā mājvieta.

 • Kādēļ cilvēki izvēlas laulāties ziemā?

  Nereti kāzās vasarā ar viesiem vai jauno pāri rodas šāds vai līdzīgs dialogs:

  - Bet ko Tu dari ziemas periodā?
  - Bildēju.
  - Ko? Fotosesijas?
  - Pārsvarā kāzas.
  - Kā kāzas? Kāzas ziemā? Vai tad kāds arī precas ziemā?!

 • Kāzas viduslaiku gaisotnē Jaunpils pilī  (3)

  Vairāk nekā 700 gadus viduslaiku pils Jaunpilī ir bijusi neskaitāmu mīlas stāstu lieciniece un vairākus gadu desmitus tā ir bijusi vieta, kur savu kopīgo dzīves ceļojumu ir uzsākušas jaunās ģimenes, līdzi sev paņemot īpašo pils svētību un pamatīgumu.

 • „Ingrida Bridal” jaunā kāzu kleitu kolekcija „Blooming Flowers”

  2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols Ingrida Bridal ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju Blooming Flowers. Tā sastāv no vienpadsmit sapņaini valdzinošām mūsdienīga dizaina kāzu kleitām un piecām vakarkleitām, kas radītas, iedvesmojoties no gaidāmās sezonas aktuālākajām vispasaules kāzu modes tendencēm.

 • Pirkt, nomāt vai šūt? Kur meklēt savu kāzu kleitu?

  Šajā jautājumā nav nepareizu viedokļu, katrai izvēlei ir savas priekšrocības un trūkumi. Pirms lēmuma pieņemšanas, apdomājiet, cik lielu nozīmi piešķirat kleitai – vai tas ir tikai tērps, vai īpašās dienas simbols.

 • Ziedu stāsts līgavas rokās. Kādas puķes izvēlēties kāzām?

  Kāzu plānošanas laikā no brīža, kad pirkstā likts saderināšanās gredzens līdz brīdim, kad tiek teikts „Jā!” vārds, līgavas, līgavaiņa un kāzu plānotāju prātiem cauri izskrien simtiem domu, kā šo notikumu padarīt neaizmirstamu. Kāzas ir dzīves mirklis, kurā jāizplāno katra detaļa, lai justu, ka šī diena atspoguļos visu to krāsu, notikumu un emociju buķeti, kas asociējas ar jauno pāri. 

 • Idejas neaizmirstamam bildinājumam (12)

  Mēs dzīvojam laikā, kur nepastāv ierobežojumi – precēties var gan pilī, gan okeāna krastā, baltā kleitā vai spilgti zaļā bikškostīmā, ir gan tradicionālas, gan viendzimuma laulības, taču būtība nemainās: ja mīlam patiesi un no sirds, mēs vēlamies to apliecināt visskaistākajā veidā. Tieši bildinājums ir sākums divu cilvēku kopīgajam stāstam, tā ir iespēja pacelties spārnos un izjust laimes nepārspējamo spēku.

 • Kāzu izstāde “Balticwedding expo Jelgava”

  Acis ciet un sapņojam! Sapnī var visu – dārgāko kleitu un skaistākos ziedus, labāko svinību vietu un ekskluzīvu auto... Burvīgi! Taču pienāk brīdis, kad acis jāatver un jāsāk meklēt īstus pakalpojumu sniedzējus. Arī pie mums, Latvijā, viss ir iespējams, un sapņi piepildās. 

 • Līgavas māsas un līgavaiņa vedēji

  Līgavas māsas, līgavaiņa vedēji, puķu meitenes... Kas ir šie cilvēki un kādi ir viņu pienākumi kāzās? Ja arī Tev ir ticis šis gods, uzzini, ar kādu atbildību un izdevumiem nāksies rēķināties.

 • Kas ir Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija?

  Aizvien vairāk jauno pāru savās kāzās vēlas redzēt profesionālu kāzu fotogrāfu, kura panākumus šajā jomā apstiprina ne tikai iespaidīgs portfolio, bet arī LKFA kvalitātes zīmogs. Lasi tālāk un uzzini, kas ir LKFA un kādu lomu tā spēlē kāzu fotogrāfijas tirgū Latvijā.

 • Plānojam kāzas savlaicīgi

  Tas, cik laika un darba nepieciešams kāzu organizēšanai, ir atkarīgs no katra jaunā pāra. Skaidrs ir viens: pēc savas lielās dienas visi vēlas atzīt, ka tā bijusi viena no labākajām dienām viņu mūžā. Lasiet tālāk un uzziniet, kā organizēt pirmskāzu darbus, lai izvairītos no stresa un saglabātu harmoniju visā kāzu plānošanas gaitā.

 • Baznīca vai dzimtsarakstu nodaļa? (3)

  Kad skaidrs kļuvis tas, ka precēsieties, nākamais svarīgais jautājums, kas jānoskaidro, ir – kur to darīt? Baznīcā, dzimtsarakstu nodaļā, pie jūras, pilī vai varbūt gaisa balonā?

 • Kāzu pienākumi, kurus uzticēt līgavainim

  Mūsdienu sabiedrībā, kas piepildīta ar svaigiem un neierastiem uzskatiem, joprojām valda sajūta, ka kāzas pārsvarā ir līgavas lielais notikums. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka kāzas ir paredzētas jums abiem! Nepārcenties un ļauj kāzu plānošanā iesaistīties arī savam topošajam vīram. Lūk, daži pienākumi, kurus līgavainis ar lielāko prieku vēlēsies uzņemties.

 • Trīs tēmas, ko apspriest pirms Tu saki “JĀ”

  Saderināšanās ir zīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bildinājuma saņemšana nav tikai skaists stāsts, ko pastāstīt draudzenēm vai mirdzošs gredzens tavā pirkstā, kurā sapņaini vērties brīvajos brīžos. Līdz ar saderināšanos rodas lielāka atbildība par tagadni un jūsu kopīgo nākotni. 

 • Laulības ārzemēs

  Latvijas valstspiederīgie, dzīvojot un strādājot ārpus Latvijas, ārvalstīs dibina ģimenes un reģistrē oficiāli savas attiecības, slēdzot laulību. Popularitāti iemantojuši arī tūrisma firmu piedāvātie pakalpojumi – kāzu ceremonijas eksotiskās pasaules vietās.

 • Neaizmirstamu kāzu atslēga – īstie vedēji

  Kā pieņemt pareizo lēmumu un izdarīt izvēli - kuram būs gods kļūt par jaunā pāra vedējiem? Par vedējiem izvēlēties radus vai draugus? Jaunus cilvēkus vai pieredzes bagātu pāri? Tik daudz jautājumu, uz kuriem jārod atbildes. 
   

 • Bēbis pieteicies – atlikt kāzas vai pasteidzināt?

  Bieži gadās, ka mēs it kā plānojam, bet kas augstāks rīkojas mūsu vietā. It īpaši bieži dzīves lielie pārsteigumi saistīti ar mazuļa ienākšanu ģimenē. Kā labāk rīkoties un par ko padomāt, ja, kāzas plānojot, pieteicies mazais?

 • Atklāta 2016. gada LKFA kāzu fotogrāfiju izstāde

  Līdz šī gada 6. novembrim iepirkšanās centrā "Domina Shopping" apskatāma Latvijas Kāzu Fotogrāfu asociācijas 2016. gada kāzu sezonas fotogrāfiju izstāde. Ieskaties izstādes atklāšanas svētku aizkulisēs!

 • Laimē elegantu gredzenu no kāzu salona 6. septembris

  Piedalies Precos.lv konkursā un laimē elegantu zīmola pas de marque sudraba gredzenu no kāzu salona 6. Septembris

 • Kā samaksāt par kāzām?

  Jaunie pāri Latvijā savām kāzām vidēji tērē 5000 līdz 15 000, tādēļ šīs dienas organizēšanu nebūt nevar uzskatīt par lētu izpriecu: kāzas, visticamāk, būs dārgākā ballīte, kādu esat rīkojuši, tādēļ būtu vēlams laicīgi sākt plānot kāzu budžetu. 

 • Kāzu jubilejas

  Izbaudi satraucošos kāzu mirkļus un emocijas atkal un atkal, katru gadu svinot savu kāzu jubileju. Jau kopš viduslaikiem katrai kāzu jubilejai ir dots nosaukums un piešķirti simboli. Šajā materiālā apkopojām dažādu valstu kopīgo un atšķirīgo kāzu jubileju nosaukumos.

 • Uzspodrinām kāzu tradīcijas!

  Tradīcijām kāzās ir nozīmīga loma, tomēr, lai mūsdienās nezustu tradīciju spožums, tās nedaudz jāatsvaidzina. Līdzīgi kā vecmāmiņas iecienītie porcelāna trauki gaumīgi iekļaujami mūsdienu interjerā, arī kāzu tradīcijas iespējams uzspodrināt 21. gadsimta stilā.

 • Kā noteikt gredzena izmēru?

  Laulību galvenais simbols ir gredzens. Kad reiz pienācis laiks lūkoties pēc saderināšanās vai laulību gredzena, bieži vien nākas arī samulst gredzenu izmēru priekšā. Katrai valstij ir savi vispārpieņemtie standarti gredzenu izmēriem, bet kopējais princips izmēru noteikšanā ir pavisam vienkāršs – tas ir zeltneša apkārtmērs tā visresnākajā vietā.

 • Kas ir 360 grādu kāzu video?

  Virtuālā realitāte ir kļuvusi par mūsu ikdienu, un to var pielietot gandrīz visur - spēlēs, arhitektūrā, izklaidē, mācībās. Lasiet tālāk un uzziniet, kā tehnoloģiju attīstība var mainīt Jūsu izpratni par kāzu video!

 • Ekskluzīvu kāzu kleitu salona „6.septembris” atklāšana

  Svētdien, 8. oktobrī, pašā Vecrīgas sirdī, Mucenieku ielā 7, tika atklāts ekskluzīvu kāzu kleitu salons „6. septembris”. Šis salons ir vienīgais Baltijā, kurā piedāvātas izcilā Latvijas modes zīmola Katya Katya Shehurina un Nīderlandes zīmola Modeca Dutch Design kāzu kleitas.

 • Kuras ir pieprasītākās kāzu dziesmas Latvijā?

  Laba mūzika ir viens no neaizmirstamu kāzu svinību priekšnosacījumiem, tādēļ pāri visbiežāk saviem kāzu mūziķiem lūdz atskaņot visiem pazīstamas un tautā mīlētas latviešu un ārzemju melodijas. Kuras ir tās dziesmas, kas spēj aizraut dejā gan vecmāmiņas, gan jautrākos draugus? Kādu melodiju pāri visbiežāk izvēlas savam kāzu valsim? Atbild Latvijā populāri kāzu mūziķi – Eels of the 60's, The Picture un Homeopāti.lv.

 • Kā neapjukt kāzu toņu izvēlē

  Tas, ka Tavas mīļākās krāsas ir zila un sarkana, nenozīmē, ka tās lieliski iederēsies jūsu kāzu noformējumā. Neizmirsti, ka kāzu toņiem nav obligāti jābūt Taviem mīļākajiem; tiem vienkārši ir jāspēj uzburt romantiska un svinīga kāzu atmosfēra. Uzzini, kā neapjukt pareizo toņu izvēlē un izvēlēties īsto krāsu kombināciju! 

 • 9 lieliskas kāzu svinību vietas (2)

  Kāzu svinības arvien biežāk un biežāk dodas ārā pa viesu namu un piļu durvīm, lai pārsteigtu gan kāzu viesus, gan pašus jaunlaulātos. Mīlestība ir bezbailīga un iedvesmojoša, un jo vairāk trakām idejām kopā ļaujaties, jo neaizmirstamākas kļūst jūsu kopīgās dienas. Lūk, 9 idejas, kur svinēt kāzas, ļaujoties sapņu lidojumam. 

 • Kļūdas, ko pieļauj teju katra līgava

  Ceļš uz jāvārdu ne vienmēr ir rozēm kaisīts. Lai arī katrai līgavai ir savs unikāls redzējums un gadiem lolots sapnis par savām pasaku kāzām, šī tomēr, visticamāk, ir pirmā reize, kad Tu plāno tik iespaidīga mēroga pasākumu. Lasi tālāk un uzzini, kādas kļūdas kāzu plānošanā pieļauj vairums līgavu.

 • Padomi vedējiem: kāzu norises plānošana soli pa solim

  Nereti jaunie pāri izvēlētajiem vedējiem uzdot pienākumu saplānot kāzu dienas aktivitātes, kā arī piedalīties detalizētākā ideju izstrādē. Piedāvājam ielūkoties kāzu dienas tradicionālajā plānā, kas krietni atvieglo vedēju pienākumus, īpaši, ja vedēju kārtā esat iecelti pirmo reizi. 

 • Kā dāvināt naudu? (8)

  Nauda tiek uzskatīta par bezpersonisku dāvanu, taču tā ir viena no universālākajām un noderīgākajām dāvanām jaunajam pārim. Šāda kāzu dāvana dod iespēju atvieglot jaunā pāra kopdzīves sākumu un realizēt kādu sen lolotu sapni, vai arī izrauties no ikdienas un doties kādā tālā, sen izsapņotā un eksotiskā kāzu ceļojumā.

 • 20 must-have kāzu fotogrāfijas, kurām jābūt jūsu albumā (1)

  Jau sāc iztēloties, kā jūsu kāzu diena izskatīsies iemūžināta fotogrāfijās? Piedāvājam dažus padomus tam, kādām fotogrāfijām noteikti jākļūst par daļu no jūsu lielā kāzu foto albuma. 

 • Kā padarīt kāzu svinības interesantākas

  Būt kāzu viesim ir pagodinājums, taču ne vienmēr tas ir aizraujoši. Pēdējais, ko līgava un līgavainis vēlas, ir noskatīties, kā kāzu viesi garlaikoti skatās pulksteņos un žāvājas, gaidot, kad pēc iespējas ātrāk varēs doties prom. Kā padarīt kāzu svinības īpašas ne vien sev pašiem, bet arī kāzu viesiem?

 • Veselīga ēdināšana kāzās + idejas maltītei (2)

  Atļaušos sacīt, ka šoreiz stāsts ir par modi. Nevienam nav noslēpums, ka mūsdienās mode neaprobežojas tikai ar apģērbu un apaviem. Tā ir it visā. Šis stāsts būs par ēdienu.

 • Kāzu izstāde "MĪLESTĪBA"

  Jau ceturto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde, kur vienā dienā pāriem ir iespēja satikt desmitiem pakalpojumu sniedzēju kāzu nozarē, sākot ar kāzu kleitu saloniem un beidzot ar vakara vadītājiem.

 • Kas ir „save the date” kartītes? Kur un kādam nolūkam tās lieto?

  Precies ar ārzemnieku vai plāno ielūgt viesus no citām valstīm? Lai visus vēlamos viesus patiešām sastaptu savā kāzu dienā, iespējams, pirms ielūguma izsūtīšanas ir vērts viņiem iepriekš paziņot par plānoto kāzu datumu.

 • Vai ir vērts ieguldīt līdzekļus kāzu video filmēšanā?

  Mūsdienās, kad sabiedrībā tiek dokumentēts teju katrs mūsu solis, arī kāzu video filmēšana ieņem arvien nozīmīgāku lomu jauno pāru vēlmju sarakstā. Ko iegūst jaunlaulātie, izvēloties savās kāzās video operatora pakalpojumus, un kas ir personīgā kāzu filma?

 • 5 mīti par kāzām rudenī (1)

  Rudens sezona ir ļoti krāšņa, taču daudziem topošajiem jaunlaulātajiem, kuri plānojuši kāzas svinēt tieši šajā laikā, nākas saskarties ar situāciju, kad ir grūti atteikties no rudens kāzu standartiem. Kļavu lapas, ķirbji un oranžā krāsa varbūt rada rudenīgo noskaņu, taču ne visi pāri ir sajūsmā par šādu tipisko kombināciju iekļaušanu savā kāzu scenārijā.  

 • INSTAGRAM apskats: skaistākie saderināšanās gredzeni

  Merilina Monro to jau kādreiz paziņoja – dimanti tiešām ir meitenes labākie draugi! Iedvesmojies un aplūko pašus spožākos, smalkākos, dārgākos, lielākos un burvīgākos saderināšanās gredzenus pasaulē. Kurai gan nekārotos tādu nēsāt pirkstā?

 • Viedokļi: cik laicīgi vajadzētu rezervēt kāzu fotogrāfu?

  Viens no topošo jaunlaulāto visbiežāk uzdotajiem jautājumiem ir saistīts ar kāzu fotogrāfiju. Neatkarīgi no tā, vai noskatīts kāds konkrēts fotogrāfs, vai pāris ir atvērts dažādiem variantiem, ir būtiski šo svarīgo lēmumu pieņemt savlaicīgi. Portāls PRECOS vaicā Latvijas kāzu fotogrāfijas profesionāļiem, cik ilgu laiku pirms kāzām pārim vajadzētu nolīgt fotogrāfu un kā dažādās sezonās mainās fotogrāfa pieejamība?

 • Ieteikumi līgavaiņiem apavu izvēlē

  Tuvojoties kāzu dienai, nedalīta uzmanība tiek pievērsta tērpu izvēlei, svinību vietas noformēšanai, labākā fotogrāfa atrašanai, kā arī neskaitāmiem citiem jautājumiem. Tomēr ne mazāk svarīga ir arī līgavaiņa sapošana, īpašu uzmanību pievēršot stilīgu un funkcionālu apavu izvēlei. Piedāvājam noderīgus padomus un šī brīža aktualitātes līgavaiņu apavu izvēlē.

 • KONKURSS: Olimpisko spēļu spēka balvas

  Rio vasaras Olimpiskās spēles šobrīd ir pašā pilnbriedā, tādēļ piedāvājam iespēju atbalstīt mūsu sportistus un motivēties arī pašiem sasniegt jaunas virsotnes! Sadarbībā ar sporta klubu F1, sporta veikalu Virtus Sport, Hotel Jurmala SPA, Detox Box Latvija un Ceļojums Mīlestībā dāvinām lielisku sporta un veselības komplektu.

 • ANNA ROZĪTE: Piliens okeānā vārdā Anna

  Mūžīgais smaids un mīļuma starojums – Anna Rozīte šīs nedēļas MINI intervijā portālam PRECOS atklāj, kādām īpašībām jāpiemīt ideālajam vīrietim. 11 mini jautājumi un 11 mini atbildes par sapņiem, mīlestību un atpūtu.

 • LINDA VILMANSONE: Paēdis cilvēks ir priecīgs cilvēks

  Linda Vilmansone sevi raksturo kā ēdienu darītāju, kas priecē cilvēkus ar vienkāršiem, bet garšīgiem ēdieniem. Esot viena no raidījuma “Gatavo 3” vadītājām, Linda sevi ir pierādījusi kā radošu, ar lielisku humoru un sievišķīgu šarmu apveltītu uzlecošo Latvijas gastronomijas talantu. Linda pati smej – viņu vislabāk raksturo desmaizes un ceļotkāre. Rudenī iznāks Lindas pirmā recepšu grāmata. 

 • Vecāku sieviešu padomi topošajām sievām

  Portāls Pri.org ir veicis interesantu pētījumu par to, kādi ir tipiskākie vecāku kundžu padomi jaunajām sievām pirms stāšanās laulībā. 

 • Aicināt vai neaicināt, tāds ir jautājums

  Kāzu plānošanas laikā nereti nonākam situācijā, kad jāizvēlas, kurus viesus aicināt un kurus ne. Ja viesu aicināšana ir atkarīga no ierobežota budžeta vai arī jaunais pāris apsver viesus aicināt tikai pieklājības vai pienākuma pēc, ir jāizvērtē iespējas, kā saudzīgā veidā neļaut pieklājībai sabojāt kāzu dienu. 

 • INSTAGRAM: iedvesmojošas slavenu pāru kāzu fotogrāfijas

  Slaveni mūziķi un aktieri ir teju ikkatra lielākie iedvesmas avoti. Skatāmies skaistas fotogrāfijas, baudām un sapņojam par tikpat pasakainiem momentiem! Iedvesmojies savām kāzām, aplūkojot šo slaveno pāru skaistākos kāzu mirkļus no personīgā arhīva.

 • INSTAGRAM APSKATS: skaistākās kāzu ceremonijas vietas

  Ceremonijas vieta ir viens no galvenajiem aspektiem, par ko pāris domā, organizējot kāzas. Citi vēlas kāzas svinēt baznīcā, citi pludmalē, citi – burvīgā priežu mežā. Ja jūs vēl tikai domājat par to, kuru ceremonijas vietu izvēlēties, iedvesmojieties no šī brīža aktuālajām tendencēm. 

 • Kā izvēlēties apakšveļu kāzu dienai

  Kāzu kleitas un apavu izvēle ir samērā sarežgīts process, tomēr ne mazāka nozīme ir arī piemērotas apakšveļas iegādei, kas gan glaimos figūrai, gan pildīs vajadzīgās funkcijas un piestāvēs tērpam un tā specifikai. Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar svarīgākajiem kritērijiem, ko ņemt vērā, lūkojoties pēc kāzu dienas apakšveļas. Atceries – tā vajadzīga ne tikai tava topošā vīra savaldzināšanai!

 • Kā izvēlēties medusmēneša galamērķi, kas patiks jums abiem

  Medusmēnesis ir viens no īpašākajiem ceļojumiem, kurā jūs abi kopā dosieties. Tomēr pirms sāciet kravāt koferus un dodieties uz lidostu, jums ir jāizlemj, uz kurieni ceļot. Piedāvājam idejas, kā sašaurināt iespaidīgo izvēles klāstu un atrast tādu galamērķi, kas atbilst visām jūsu vēlmēm. 

 • IEVA BRANTE: divu cilvēku nepārvarama vēlme satikties

  LNT raidījuma “Degpunktā” vadītāja Ieva Brante skatītājus apbūrusi ar savu romantisko sievišķību, mērķtiecību un drosmi būt atklātai. Šīs nedēļas MINI intervijā ar humoru par dzīvi Ieva sevi raksturo kā pamatīgi slinku darbaholiķi un pašpārliecinātu maitu. Bet – tikai tad, kad iemīlējusies!

 • Kādus apavus izvēlēties līgavai?

  21. gadsimta līgavai iespējas, kā ietērpt savas pēdiņas īpašajā dienā, ir teju bezgalīgas – ļaujies klasiskai elegancei, mežonīgai brīvībai vai jaunākajām modes tendencēm! Iepazīsties ar noderīgiem ieteikumiem līgavas apavu izvēlē, kā arī uzzini, vai laulāties basām kājām ir pieņemami! 

 • 8 lietas, ko viesi atcerēsies pēc jūsu kāzām

  Visi pāri vēlas tādas kāzu svinības, kas radiem un draugiem paliktu atmiņā uz ilgu laiku. Ja vēlies kāzu viesus patiešām pārsteigt, iegaumē šos astoņus aspektus, kurus kāzu viesi parasti novērtē. 

 • Ģimenes jogas un svaigēšanas brīvdienas 2016

  4.-7. augustā norisināsies ikgadējās dabiskās veselības centra „ReCure” organizētās Ģimenes jogas un svaigēšanas brīvdienas.

 • INGA KALNIŅA: mīlestība pret visu skaisto

  Inga Kalniņa ir iedvesmojošā bloga Lepetitpot.lv autore, mamma, sieva un ēdienu cienītāja. 11 mini jautājumos un 11 mini atbildēs Inga mums pastāstīja par Parīzes romantiku, laiskiem brīvdienu rītiem un kopīgiem piedzīvojumiem ar ģimeni.

 • 5 ieteikumi laulību gredzenu izvēlei

  Gredzens ir viens no nozīmīgākajiem laulības simboliem, tādēļ īstā gredzena izvēle ir teju svarīgākais lēmums, kas pārim jāpieņem pirms jāvārda teikšanas. Katrs pāris ir unikāls un katram ir savi jautājumi un vēlmes, taču ir daži faktori, kuri jāņem vērā visiem pāriem, lai atrastu SAVUS gredzenus. 

 • ALISE TRAUTMANE: randiņš pie okeāna zem zvaigznēm

  Alise Trautmane ir Latvijā populārā zīmola «NARCISS» radītāja. Iedvesmojoša, enerģiska un vienmēr motivēta darīt vairāk un labāk. Alise nevar iedomāties dzīvi bez ceļojumiem, gleznošanas un modes. Par Alisi vairāk uzzini mūsu 11 mini jautājumos un atbildēs. 

 • INSTAGRAM APSKATS: 2016. gada kāzu kleitu tendences

  Aplūko skaistākās šīs vasaras kāzu kleitas, kas redzamas sociālajos tīklos! Šī gada modes tendences – jutekliskais mežģīņu kailums, bohēma, greznība un vienkāršums. Iedvesmojies savai lielajai dienai un atrodi tieši to, ko vēlies!

 • PRECOS jaunā sadaļa – DIY jeb “dari pats!”

  Portāls PRECOS saviem lasītājiem dāvina jaunu sadaļu – DIY jeb “dari pats”, kurā atradīsi interesantus DIY projektus jebkurai dzīves situācijai.

 • Kā uzrakstīt savu laulības solījumu

  Ja ar savu topošo vīru esat nolēmuši nodot laulības solījumu, ir konkrēts formāts, pie kura būtu jāpieturas. Pirmkārt, ne vairāk kā 400 vārdu. Pēc tam seko mūsu ieteikumiem skaistam un romantiskam solījumam, kas aizkustinās ikvienu klātesošo. 

 • Fotogrāfijas kā kāzu dāvaniņas viesiem

  Ne tikai kāzu dienas eiforijā jaunais pāris vēlas pateikties ikvienam, kurš ar savu klātbūtni šo dienu padarījis īpašu; arī pēc mēneša un gada šī vēlme saglabājas. Izlasi, kā likt viesiem pasmaidīt, vienalga, vai tā būtu jau nākamā diena pēc kāzām, vai pat gads, jo ar kāzu dienu taču viss tikai sākas!

 • 9 iemesli, lai svinētu savu vecmeitas ballīti

  Pavisam drīz Tu teiksi „jāvārdu” savam mīļotajam. Bet, kamēr vēl atlikuši pāris mirkļi, ko izbaudīt neprecētas sievietes statusā, minēsim vairākus iemeslus, kāpēc nevajadzētu šaubīties un tomēr pienācīgi nosvinēt savu vecmeitas ballīti!

 • MARTA RITOVA: laulība ir kā skaists ceļojums

  Populārā mūziķe un romantiskās balss īpašniece Marta Ritova, tagad Cipe, ar savu smalko sievišķību un neizmērojamo talantu savaldzinājusi ne vien klausītājus, bet arī vīru Raimondu. 11 mini jautājumos un 11 mini atbildēs Marta mums pastāsta par laulības dzīvi, romantiskiem sapņiem un prieku garšīgi paēst. 

 • Līgavu stāsts: savdabīgi aksesuāri, ar ko doties pie altāra

  “Kaut kas vecs, kaut kas jauns, kaut kas aizlienēts, kaut kas zils” ir viena no ierastākajām līgavu kāzu tradīcijām. Līgavai visām šīm lietām noteikti ir jābūt līdzi, dodoties pie altāra. Tomēr ir līgavas, kuras šo tradīciju atsvaidzina ar dullām un unikālām idejām. Šeit dažas no tām. 

 • Frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

  Plānojot kāzu dienu, viens no izplatītākajiem satraukuma cēloņiem līdztekus raizēm par to, vai viss tiešām izdosies tik lieliski, kā iecerēts, ir bažas par frizūras un grima noturību. Par grima knifiņiem, ko līgavām, jo īpaši vasarā, noteikti vērts paturēt prātā, kā arī ieteikumiem tērpa izvēlē jau vēstījām. Šoreiz piedāvājam rakstu sērijas noslēdzošo tēmu – padomus oriģinālam, gaumīgam un noturīgam matu sakārtojumam.

 • 5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra

  Ir likumi, kurus ir jāpārkāpj, vai ne? Piedāvājam lieliskas idejas mūsdienīgām līgavām un līgavaiņiem, kuri vēlas tradīcijas parādīt citā gaismā, svinēt dzīvi pēc saviem noteikumiem un būt unikāli jebkurā situācijā. Šoreiz – 5 neierasti veidi, kā doties pie altāra. 

 • KRISTA TABAKA: mīlestība ir tā, kas glābj šo pasauli

  Šīs nedēļas MINI intervija ar mākslinieci, zīmola "Tabaka" radītāju. Krista ir māksliniece ne vien sirdī, bet arī dvēselē – maiga, trausla un romantiska. Sapņo par pankūkām mežā, impulsīvu iemīlēšanos un mākslu. 11 mini jautājumi – 11 mini atbildes. 

 • Kāpēc vīrietis baidās no kāzām? (1)

  Aizvien dzirdu draudzeņu stāstus, kuru mīļotie ikreiz, kad runa nonāk līdz tēmai „kāzas”, izdomā dažādas atrunas un iemeslus, kāpēc tagad nav īstais laiks precēties un vajadzētu nogaidīt, vai arī kāzu datums ir nolikts, bet vīrietis atsakās iesaistīties kāzu organizēšanā. Lai noskaidrotu, kādi ir iemesli, kāpēc vīrieši tik ļoti baidās precēties un iesaistīties organizēšanā, savā viedoklī dalīties aicināju ģimenes psihoterapeiti Ainu Poišu.

 • Gredzens izvēlēts, bet ko tajā gravēt? (1)

  Gravējums gredzenam piešķir individualitāti. Tā ir tīrāko jūtu atklāsme otram, kas paliks apslēpta gredzena iekšpusē, lasāma un sajūtama tikai mīļotajam cilvēkam vai arī gluži otrādi, rotās gredzena virspusi, bet saprotama un zināma būs tikai laulātajiem.

 • MIKS DUKURS: mīlestība no pirmā acu skatiena

  Miks Dukurs – populārs mūziķis, radoša personība, vīrs un nu jau arī tētis. 11 mini jautājumos un 11 mini atbildēs Miks mums stāsta par smiekliem un asarām, kopīgām vecumdienām un skaistiem brīvdienu rītiem ar ģimeni.

 • Tērpu idejas vasaras līgavai

  Jūlija karstās dienas un siltās naktis ir kā radītas kāzu svinībām, turklāt gada siltajai sezonai mīlestības dienas tērpu pielāgot ir gluži viegli. Turpinot aizsākto rakstu sēriju, kurā dalāmies ar knifiņiem, kas noderēs vasaras līgavām, šoreiz piedāvājam modernu un gadalaikam piemērotu stila tendenču apskatu. Tilla mākoņi, pikantas mežģīnes un neparastas detaļas – padari savu tēlu neatkārtojamu!

 • Grima idejas vasaras līgavai

  Kāzām vasarā piemīt tāds šarms! Iedegusi āda, vēja rotaļās atrisušas matu šķipsnas un iespēja jebkurā mirklī nemanāmi noslidināt kurpes, ar pēdām ieurbjoties vēsā zālē. Ja savu īpašo dienu plāno baudīt jau tuvākajā laikā, ielūkojies dažās no mūsu piedāvātajām grima, frizūru un tērpu idejām, ko vasaras līgavai noteikti ir vērts izmēģināt! Un šoreiz runāsim par grimu!

 • 6 lietas, kas jāzina, plānojot kāzas pludmalē

  Kāzas pludmalē, vienalga, vai rīkotas eksotiskā piekrastē, vai Tavā vasaras namiņā, var kļūst par neaizmirstamu notikumu ne vien jums pašiem, bet arī kāzu viesiem. Tas ir kā mini-atvaļinājums visiem iesaistītajiem! Tomēr noorganizēt lieliskas kāzas pludmalē nav nemaz tik vienkārši. Noskaidro, kas ir 6 būtiskākās lietas, kas Tev jāzina, sapņojot par skaistām kāzām pludmalē. 

 • Uzzini, kā dažādot savu kāzu fotosesiju

  Tik daudz jaunumu, MUST HAVE produktu un pakalpojumu kāzās, ka plānošanas procesā nevar vairs iztikt bez pamatīga saraksta. Visam, ko mēs izmantojam savā kāzu dienā, ir viens mērķis – radīt nevainojamu dienu, pasakainas sajūtas, ko atcerēsimies visu mūžu. Skaisti!

 • Kā samazināt kāzu izmaksas

  Laulības ir viens no dzīves skaistākajiem, bet arī dārgākajiem pasākumiem kā finansēšana jau iepriekš ir rūpīgi jāizplāno. Kāzu rīkošanas vēriens jāsaskaņo ar pieejamajiem naudas līdzekļiem, lai nerastos situācija, kad īpašajā dienā vienīgā doma ir par lielajiem tēriņiem un parādiem.

 • PIEDALIES KONKURSĀ UN SVINI LĪGO AR PILNU JAUDU!

  Dodamies ziedu pļavās, lecam pāri ugunskuram un dziedam dziesmas – latviešu mīļākie svētki nemaz vairs nav aiz kalniem! Tādēļ arī mēs vēlamies jūs iepriecināt un uzlīgot kopā. Kāzu žurnāls un portāls PRECOS sadarbībā ar "Odzienas alu", "Cartiero", "Topfood.lv", "Mandragora prints", "Āgenskalna sinepes" un "Smaržeklis" Tev piedāvā pašu lieliskāko Līgo svētku komplektu!

 • GRĒVIŅI: "Mīlestība vienā teikumā nav aprakstāma!"

  Šīs nedēļas MINI intervijā piedāvājam sarunu ar Lauru un Tomu Grēviņiem – jauniem un aktīviem dzīves mīļotājiem, kam netrūkst radošu ideju un skaistu sapņu. 11 īsi jautājumi un 11 atbildes par dzīvi, kopābūšanu un mīlestību.

 • Sirds pret prātu. Iekšējā sajūta par klikšķi

  Fiziska tieksme, romantiska mīla vai kaislība. Ja ir jānoformulē un katrai no šīm parādībām jāizdomā definīcija – lietas kļūst sarežģītas, bet, ja tā rūpīgi padomājam, viss ir vienkārši. Galvenais ir prast saskatīt, saklausīt, sajust un mācēt nosargāt magnētismu.

 • Ko iesākt ar kāzu kleitu pēc kāzām?

  Beidzot pienāca ilgi gaidītā diena, kad devies pie altāra savā skaistajā kāzu kleitā. Līgavainis sajūsmā sapņaini nopūtās, viesi izteica neskaitāmus komplimentus (un, protams, saņēmi arī gana daudz Instagram sirsniņu); kleita ļāva Tev izbaudīt savu īpašo dienu, jūtoties kā pašai skaistākajai būtnei pasaulē. Bet ko tagad? Ko iesākt ar kāzu kleitu pēc kāzām? 
   

 • Gaismekļi kāzās

  Apgaismojums pavisam noteikti ir viens no faktoriem, kas lielā mērā ietekmē atmosfēru pasākumā, arī kāzās. Intīms apgaismojums un romantiska gaisotne vai tieši pretēji – disko bumbas apspīdēta deju grīda, kas tā vien ziņo, ka šo balli paši jaunlaulātie iegriezīs līdz rīta gaismai!

 • 10 nepatikšanas, ko var sagādāt kāzu viesi

  Kāzu plānošanas laikā noteikti var nākties saskarties ar tādu viesu aicināšanu, kas potenciāli kāzu dienā varētu uzvesties neadekvāti – pārāk daudz iedzert alkoholu, pieprasīt citādāku attieksmi vai spontāni uzvesties. Neesiet pārsteigti – lai arī jūs kāzu etiķeti pārzināt no A – Z, daži jūsu viesi vai ģimenes locekļi varētu nebūt informēti par to, kā pienākas uzvesties kāzās. Noskaidrojiet, kādas ir 10 tipiskākās viesu ķibeles un kā tās risināt.

   

 • Kad kurpes sāk spiest, jāļauj, lai mīļotais nēsā uz rokām!

  "PRECOS" redakcija šonedēļ ienirst kurpju tēmā – kopā ar Sanitu Avotiņu un Ingu Šabovicu no "SAZ" žurnāls "PRECOS" meklē ne vien šīs vasaras Pelnrušķīti, bet arī atbildes uz to, kā visu nakti dejot kurpēs nenogurstot un kā izvēlēties pašas skaistākās kāzu kurpes.

 • DACE MIEZĪTE: saredzēt un aptaustīt mīlestību

  “Tik ļoti iemīļoju savus pārus, ka saviļņojums ir katrās kāzās” – šīs nedēļas MINI intervijas redzeslokā radošais gariņš, kurš dara visu, lai Tu svinētu savas sapņu kāzas – iedvesmojošā “Kāzu Aģentūras” vadītāja Dace Miezīte. Par darbu, laulību un sajūtām. 11 mini jautājumi, 11 mini atbildes. 

 • DAGNIJA MELDERE: "Vecumdienās ar vīru uz copi!"

  Šīs nedēļas MINI intervijas redzeslokā “Stila lampu” entuziaste, dizainere Dagnija Meldere. Sapņaina, mīloša un romantiska. 11 īsi jautājumi, 11 atbildes par zvaigžņu lietu un lauku romantiku, copi vecumdienās un mīlestības solījumu.

 • Kādēļ izlasīt žurnāla "PRECOS" 10. numuru?

  Katram, kas pielicis pirkstu žurnāla "PRECOS" 10. numura tapšanā, interesē jautājums – kā JUMS patika jaunais žurnāls? Kas iedvesmoja un kas šķita noderīgs? Apjautājāmies arī dažiem no jaunākā numura galvenajiem varoņiem – Lienei Pētersonei, Signei Meirānei un Ingai Bērziņai par atziņām, iedvesmām un idejām, ko raisīja jubilejas numura lappuses.

 • PRECOS un SAZ SHOES meklē šīs vasaras Pelnrušķīti!

  PRECOS sadarbībā ar SAZ SHOES meklē šīs vasaras Pelnrušķīti!

 • 9 ieradumi, kurus uzsākt, gatavojoties kāzām

  Vai esi gatava sākt plānot savu lielo dienu? Protams! Taču pirms tam ievelc dziļu elpu un uzsāc piedzīvojumiem bagāto laiku, jūtoties cik vien labi iespējams gan garīgi, gan fiziski. Uzzini, kādus jaunus ieradumus uzsākt, gatavojoties savam sapņu kāzām, un šis laiks paies ar mazāk uztraukuma un nervu zālēm. 

 • Laulības līgums - normāla laulības dzīves sastāvdaļa

  Laulība no kopdzīves atšķiras ne tikai ar to, ka tā noslēgta likumiski, bet arī ar to, ka tā laulātajiem uzliek savstarpējus pienākumus, no kuriem nevar vienpusēji atteikties.

 • DACE UN ROLANDS BAHMAŅI: "Ka tik nepasaka "NĒ"!"

  Komanda ne vien sadzīvē, bet arī darbā – šīs nedēļas MINI intervija ar Daci un Rolandu Bahmaņiem. 11 mini jautājumi un 11 mini atbildes par mīlestību, laulību un mājiņu jūras krastā vecumdienās. 

 • Mazais špikeris jeb kāzu dienas MUST HAVE

  Lai arī cik labas organizatoriskās dotības mums katram piemistu, tik svarīgā dienā kā kāzas ikviens var aizmirst par kādu nieku, kas patiesībā ļoti var ietekmēt katra pašsajūtu. Lai nekas nevarētu sabojāt kāzu dienu, pat saplēstas zeķubikses, jo noteikti jābūt līdzi rezerves iepakojumam, esam sagatavojuši sarakstu ar must have lietām, kam noteikti jābūt laikus sagādātām.
   

 • Kā uzvārda maiņa ietekmē ceļošanas iespējas?

  Kāzu sezona jau ir iesākusies. Un, kā izrādās, bieži vien prieku par skaistām kāzām aizēno nepatīkams pārsteigums, ka līdz ar uzvārda maiņu līgavas dokumenti ceļošanai vairs nav derīgi. Vai tas nozīmē, ka kāzu ceļojums jau nākamajā dienā nav iespējams?

 • RŪTA ČIVČA: Ar viņu dzīvot ir tik viegli

  11 īsi jautājumi, 11 īsas atbildes – par dzīvi, filozofiskām pārdomām un ikdienas mazajiem prieciņiem. Nedēļas īsās intervijas redzeslokā TV seja Rūta Čivča stāsta par gatavošanos kāzām, satraukumu un prieku, ejot nezināmajā.

 • Klajā nācis kāzu žurnāla PRECOS 10.numurs (2)

  Vasaras sezonas žurnāls “PRECOS” pārsteigs savus lasītājus ar jaunām vēsmām vizuālajos risinājumos, iedvesmojošām fotogrāfijām un noderīgiem padomiem. Šis, pēc kārtas 10. žurnāla numurs, būs īpašs ne vien ar savu apaļo skaitli, bet arī ar to, ka 10. numura svētki svinami vienlaicīgi ar portāla Precos.lv 10. gadu jubilejas svinībām. Tādēļ piedāvājam lasītājiem iespēju piedalīties izlozē un laimēt romantisku nedēļas nogali vienā no Vidzemes skaistākajām vietām - Dikļu pilī. 

 • Kāzu festivāls Mercendarbes muižā 29.maijā

  29. maijā Mercendarbes muižā notiks Kāzu festivāls, kura laikā apmeklētāji varēs iepazīt dažādus kāzu pakalpojumu sniedzējus, baudīt kāzu kūku degustācijas, kā arī piedalīties citās aktivitātēs.

 • Kāzu štelles Ventspilī 22.maijā

  22.maijā no plkst. 12:00-17:00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā norisināsies "Kāzu štelles".

 • Skaistākās kāzu kleitas no Barselonas līgavu modes nedēļas (1)

  Aprīļa beigās zem Barselonas saules lutinātajām debesīm jau 26 pavasari pēc kārtas norisinājās grandiozs šovs  - Barselonas līgavu modes nedēļa, kas kārtējo reizi sevi apliecināja kā vienu no nozīmīgākajiem vispasaules notikumiem kāzu modes jomā.

 • Iedvesmai! Jaunumi no Ņujorkas līgavu modes nedēļas

  Tikko noslēgusies līgavu modes nedēļa Ņujorkā, kuras laikā no 13.-18.aprīlim tika demonstrētas vairāku desmitu izcilu līgavu modes dizaineru jaunākās 2017.gada pavasara-vasaras kolekcijas. Kas šoreiz iedvesmojis dizainerus? Kā izrādās, vislielākā iedvesmotāja ir daba.

 • Šogad kāzu tortēs dominē klasiskas vērtības

  Iespējams, daudziem šķiet, ka aktuālā kāzu sezona nebūt vēl nav sākusies, taču tā noteikti nav. Tiem, kuri iecerējuši savu lielo dienu svinēt vasaras plaukumā vai pat ātrāk, ir pēdējais brīdis pieķerties tik nozīmīgam jautājumam kā kāzu tortes izvēle un pasūtīšana. Par to, kādas ir šī gada kāzu toršu modes tendences, pastāstīja Lage gastronomija un Lage Ko galvenā tehnoloģe Nadežda Lukjančuka.

 • Precēties vai nē? 5 lietas, ko šaubu gadījumā iesākt līgavai

  Bezgala skumjas ir vientuļo pārdomu naktis, it īpaši pirms kāzām – laikā, kad no tevis tiek gaidīta bezierunu sajūsma. Zinām arī, cik ļoti pašas spējam sevi iedvesmot un pārliecināt – gan iedvest sevī cerību, gan dēstīt šaubas. Kā saprast, vai visas šīs pārdomas ir tikai lielā stresa radītas, vai arī tām ir reāls iemesls? Kā risināt situāciju?

 • PAVASARA GIVEAWAY!

  Precos.lv sadarbībā ar QooQoo, Elitu Patmalnieci, Madara Cosmetics, The Beginnings, Taada Aada un To Drink piedāvā Jums iespēju laimēt lielisku pavasara sezonas komplektu!

 • Rīga pulsē modē – krāšņi aizvadīta Rīgas modes nedēļas 24. sezona

  No 30. marta līdz 3. aprīlim Rīgā norisinājās viens no gaidītākajiem notikumiem pašmāju modes pasaulē – Rīgas modes nedēļas jeb Riga Fashion Week 24. sezona. Rīgai kļūstot par modes metropoli, savas jaunākās 2016./17. gada rudens/ziemas kolekcijas prezentēja gan atpazīstamību iemantojuši modes zīmoli, gan Rīgas modes nedēļas debitanti un arī ārvalstu modes mākslinieki no Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas un Krievijas.

 • Precos.lv interaktīvie KĀZU PLĀNOŠANAS RĪKI (1)

  Kāzas raisa miljoniem emociju un to plānošana vispirms rada haosu, bet pēc tam paņem daudz laika un ieguldījumu. Kāds pāris izvēlas algot kāzu rīkotāju, kāds kopā ar vedējiem iejūk pierakstu lapiņu, kladīšu un blociņu, un datorā saglabāto linku kalnos, bet kāds izmanto Precos.lv izstrādātos KĀZU PLĀNOŠANAS RĪKUS.

 • Kas ir Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija?

  Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijā apvienojas Latvijas pieprasītākie un labākie kāzu fotogrāfi, kuri gadu laikā sevi pierādījuši, radot neatkārtojamas un kvalitatīvas kāzu fotogrāfijas. Asociācijas mērķis ir apvienot un saliedēt vislabākos kāzu fotogrāfus vienā organizācijā, lai sekmētu kāzu fotogrāfijas virziena attīstību Latvijā.

 • „Vidzemes pērle” - īpaši piemērota vieta kāzu svinībām

  Viesību māja atrodas Mālpilī, 50 km no Rīgas, 20 km no Siguldas, klusā un ainaviskā vietā, ar plašiem auto stāvlaukumiem, kur ērti piebraukt arī ar limuzīnu.

 • Brīvo datumu pieejamība pilīs un citās svinību vietās

  Latvijā ienāk pasaules tendences kāzu jomā, tajā skaitā arī laicīga kāzu plānošana. Saderinātie kāzas sāk plānot jau pusotru gadu pirms kāzām. Lai noskaidrotu, kādas ir iespējas apprecēties vēl šovasar, „Kāzu Aģentūras” direktore Dace Miezīte veica pētījumu, kas atspoguļo esošo situāciju, aptaujājot piecdesmit vienu kāzu pakalpojumu sniedzēju.

 • 8 atraktīvas idejas PIRMSKĀZU ballītei

  Tā kā vasara ir karstākais kāzu laiks, tad neizpaliek arī pirmskāzu ballīšu trakums. Ķeroties pie ballītes rīkošanas, droši vien esat pieķēruši sevi pie domas, ka negribas tā kā visiem... Tāpēc aicinām apskatīt 8 idejas citādākām pirmskāzu ballītēm.

 • Kā veidot kāzu avīzi? (4)

  Lai arī mūsdienās internetā ir pieejami daudz un dažādi materiāli, kurus nokopēt savas kāzu avīzes vajadzībām, tomēr mēs jums iesakām izmantot pēc iespējas personīgāku informāciju, kas attiecas tieši uz jauno pāri.

 • Kā izvēlēties kāzu noformējuma pamatkrāsu?

  Krāsa ir jūsu kāzu noformējuma (telpas, floristika, ielūgumi utt.) galvenais un vienojošais elements, tāpēc, izvēloties kāzu tematikas krāsu, rūpīgi apsveriet iespējas un krāsu saderību.

 • 10 ieteikumi kāzu plānošanai Latvijā, dzīvojot ārzemēs

  Ar katru gadu pieaug pāru skaits, kuri dzīvo ārzemēs, taču plāno precēties un kāzas rīkot Latvijā. „Kāzu Aģentūras” vadītāja Dace Miezīte jau vairāk nekā desmit gadus organizē kāzas pāriem, kuri par savu svinību vietu ir izvēlējušies Latviju. Konsultējāmies ar viņu, kā šādos gadījumos rīkoties pāriem un ko ņemt vērā.
   

 • Baznīckungs Rēzeknē, ballīte – Liepājā

  Latvijā ierasts, ka jaunais pāris izvēlas svinīgo daļu pavadīt vienā vietā un ballīti rīkot citā. Bieži ir arī gadījumi, kad jauno pāri salaulā tajā pašā vietā, kur pēcāk paredzētas izklaides – tad problēmu šķietami ir mazāk. Taču ko darīt tiem, kuri izlēmuši kāzu oficiālo un vakara daļu pavadīt atšķirīgās vietās? 

 • VIŅŠ teica "JĀ!"

  29. februāris ir nedaudz maģisks un pavisam noteikti īpašs... Reizi četros gados mums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, lai piepildītu savus sapņus un dzīvotu no sirds! Īrijā un Lielbritānijā ir kāda jauka un drosmīga tradīcija, kas attiecināma tieši uz garo gadu jeb leap year – dāmas tiek iedrošinātas bildināt savu mīļoto vīrieti!

 • Leonardo DiCaprio ir ieguvis sen pelnīto "Oskaru"

  28. februāra vakars un nakts ļoti saviļņojošs ir bijis simpātiskajam, harizmātiskajam un ļoti talantīgajam aktierim Leonardo DiCaprio - 88. ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā pirmo reizi savas profesionālās karjeras laikā viņš saņēma "Oskara" statueti kā gada labākais aktieris par lielisko darbu filmā "Cilvēks. kurš izdzīvoja" (The Revenant).

 • LKFA gada Labāka kāzu fotogrāfa apbalvošanas ceremonija

  18. februārī svinību namā "Betsaida" notika Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas (LKFA) rīkotā un jau septītā pēc kārtas kāzu fotogrāfiju konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonija.

 • Baltais valdzina Ņujorkas modes nedēļā

  Nupat kā aizvadīta intensīva un kolorīta Ņujorkas modes nedēļa, kuras laikā dizaineri demonstrēja savas prêt-à-porter rudens/ziemas 2016.-2017.gada kolekcijas.

 • Mūzikas izvēle multikulturālajās kāzās

  Jaunā pāra izvēlētā dīdžeja, mūzikas un deju nodrošināšana kāzu ceremonijā ir jau ierasta prakse, īpaši tas attiecas uz multikulturālajām kāzām jeb kāzām ar ārvalstu viesiem. Sākotnēji jaunajam pārim šādu kāzu noorganizēšana var likties neiespējamā misija, tomēr pēdējo gadu pieredze rāda, ka tā ir visnotaļ iespējama un parasti izvēršas par ļoti sirsnīgu un neaizmirstamu notikumu. 

 • Latvijas labākā kāzu fotogrāfe - Liene Pētersone

  Ceturtdien, 19. februāra vakarā Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācija rīkotajā kāzu fotogrāfu apbalvošanas ceremonijā tika noskaidrots gada labākais kāzu fotogrāfs! Ar prieku paziņojam, ka šogad šo titulu ir ieguvusi talantīgā fotogrāfe Liene Petersone. Apsveicam!

 • 10 sirsnīgu un ilglaicīgu attiecību noslēpumi

  „Mans opis vienmēr mācīja, ka ēdot nedrīkst pļāpāt, savukārt ome jautāja, kad tad vēl visa ģimene sanāk kopā, lai parunātu, ja ne pie galda?! Esmu priecīga, ka omes nostāja ir ņēmusi virsroku! Tāpēc visiem iesaku ieviest mazas ģimenes tradīcijas un interesēties vienam par otru,” stāsta jaunā sieva Ilze.

 • Līgavu tērpi ar plīvura efektu - alternatīva klasiskajam plīvuram

  Kā par to liecina līgavu modes pasaule, šogad aktuāla tendence, kas jaušama teju vai ikviena modes dizainera 2016. gada kolekcijā ir līgavu tērpi ar plīvura efektu. Kā slaveni kāzu kleitu dizaineri, tā augstās modes dizaineri šogad spēlējas ar ideju par plīvura novietojuma maiņu, stiprinot to nevis matos, bet gan integrējot to līgavas tērpā. 

 • Kāzu tērpu izstādē būs iespējams apskatīt 1916. gada laulību kleitu

  Modes un izklaides centrā Rīga Plaza no 12. februāra līdz 14. martam būs apskatāma kāzu tērpu izstāde “Kāzu kleitas – laika vērtība”. Izstādē iespējams aplūkot trīspadsmit kāzu kleitas, kuru vidū ir arī 1911. gada kāzu tērpa cepure un kleita, kas bijusi mugurā līgavai, kas laulājās 1916. gadā Nīcā.

 • Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas 2016. gada izstāde

  No 8. februāra tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" ir skatāma “Latvijas kāzu fotogrāfu asociācijas” veidota mīlestības svētku – kāzu foto izstāde. Rīdzenes ielā vairāk nekā 40 fotogrāfijās ir aplūkojami neaizmirstami, nozīmīgi un skaisti, mīlestību apliecinoši, mirkļi. 

 • Izraēlieša talants & latvietes šarms. Inbal Dror 2016

  Izraēliešu izcelsmes augstās modes dizaineris Inbal Dror, kas rada pasakainus kāzu tērpus un vakarkleitas, par savas 2016.gada kolekcijas iemiesotāju izraudzījies pasaules slavu iemantojušo modeli - latvieti Karlīnu Cauni. 

 • Īsa pamācība draudzenes izprecināšanā jeb ātrie randiņi

  Jau sesto gadu uz šarmantās Blaumaņa ielas mīt kultūras bārs “Sapņi un kokteiļi”. Šeit dzirkstī satikšanās prieks, jo jau vairāku gadu garumā te norisinās ātrie randiņi. Tas ir izklaidējošs vakars ar mērķi cilvēkiem satikties, komunicēt un interesanti pavadīt laiku, un, iespējams, arī satikt sev radniecīgu dvēseli vai vienkārši interesantu sarunu biedru.  

 • Grims, mode un dzīves filozofija: 2016. gada aktuālākās tendences

  Apkopojot aktuālākās grima, stila un frizūru idejas šim gadam, piedāvājam Vogue veidoto modernāko trendu apskatu. Šogad tēla veidošanā pārliecinoši triumfējis dabiskums, tomēr to papildina arī košas un drosmīgas, pat pārsteidzošas detaļas. Lūk, uzzini par tām ko vairāk!

 • 2016.gads kāzu kleitu modē

  Pirms kāzām līgavas kleita ir visrūpīgāk glabātais noslēpums. Tieši par līgavas tērpu tiek visvairāk sapņots, prātuļots un sazvērnieciski klusēts, lai visbeidzot, savā kāzu dienā, līgava pārsteigtu, saviļņotu, žilbinātu un līdz laimes asarām satriektu kā līgavaini, tā visus klātesošos kāzu viesus. Bet kādus pārsteigumus līgavām 2016.gadā savās kolekcijās sagādājuši kāzu kleitu dizaineri? 

 • Kāzu izstāde ''BalticWedding expo Jelgava'' 2016

  Ir sagaidīts jaunais 2016.gads un tas solās būt maģisku notikumu pilns. Viens no šādiem notikumiem ir kāzu pakalpojumu izstāde ''BalticWedding expo Jelgava'' 2016, kas jau otro gadu norisināsies Jelgavā un šogad ar apzīmējumu: ''Pierīgas šarms''.

 • Uģa Kuģa lekcija “Laimīgas laulības noslēpums”

  21.janvārī, plkst. 19:00 kultūras bārā “Sapņi un Kokteiļi” Tavs kāzu žurnāls un portāls Precos.lv aicina uz lekciju “Laimīgas laulības noslēpums”. Brīvā gaisotnē varēsiet uzklausīt un izjautāt Uģi Kuģi, kā arī viena otru.

 • Kāzu dienu skaits – cik un kāpēc?

  Viena, divas, trīs…? Kāzu dienu skaits tiek nolemts jau labu laiku pirms lielā notikuma, jo no tā atkarīgs ko un kā kāzu plānā kārtosiet tālāk. Izvēle ir ļoti plaša, senās tradīcijas pārklājas ar jaunām. Lielajā notikumā pavadītais dienu un stundu skaits kļūst arvien dinamiskāks, mainīgāks un katram individuāli piemērotāks. Šeit daži piemēri un precētu pāru pieredze – cik dienas svinēts un kāpēc? 

 • Ginesa rekorda kāzās gaisa balonā precēsies 50 pāri

  „Latvijā ir 50 neatkārtojami un brīnišķīgi pāri, kas, precoties lidojuma laikā gaisa balonā, 14. februāri Jēkabpilī uzstādīs Pasaules Ginesa rekordu. Visi pāri ir interesanti, neparasti un ļoti atšķirīgi, taču viņiem visiem ir arī kopīga iezīme – mīlestība vienam pret otru,” informē biedrības „Sky Amazons” valdes priekšsēdētāja Inga Ūle.

 • Vīramāte – vai tiešām vella māte?

  Lai kā reizēm negribētos atzīt, precot vīrieti, jūs ar vīramāti kļūsiet par vienu ģimeni. Tavās interesēs ir, ja ne iegūt sirsnīgas attiecības, tad vismaz mierīgi līdzās pastāvēt. Vīra mammu izmainīt tev neizdosies, bet tu vari mainīt savu attieksmi vai pat apstākļus, kādos jūsu attiecībām veidoties!

 • TOP līgavu make-up tendences 2016.gadā

  Jaunais gads make-up tendencēs iezīmēsies ar tradicionālu, un pārbaudītu vērtību saglabāšanos, kā arī dažiem jauniem akcentiem. Kā uzsver make-up speciāliste un Maybelline New York oficiālā grima pārstāve Latvijā Dita Grauda šobrīd modē ir viss, tomēr arī 2016.gadā svarīgi izvēlēties sev piemērotāko stilu. 

 • Kāzu dekorāciju tendences 2016. gadā

  Līdzīgi kā modē un interjerā, arī kāzu un pasākumu organizēšanas industrijā ir savas tendences un stili, kas pastāvīgi mainās, un 2016. gadā mums atkal sagādās gaumīgus pārsteigumus. Kā galvenais dekorēšanas virziens noteikti saglabāsies jau ilgāku laiku izmantotais vintage stils, taču šogad tas kļūs krāšņāks, bagātīgāks un spožāks, turklāt aktuāli būs dekorēšanā izmantot daudz zaļumu, augu virteņu un podiņpuķu. 

 • Baiba Prindule - par piparkūkām, mandarīniem un dekorācijām!

  Ziemassvētki tepat jau aiz stūra, veikali pārbagāti ar dekorācijām un svētku rotājumiem. Sniegs vēl nedaudz aizkavējies. Svētku burvības iedvesmu, ar balti klātu zemi vai nē, var rast šeit – Mazās Fejas jeb Baibas Prindules darba un sajūtu pasaulē. Viņa mums ļāva ieskatīties abās.

 • 7 jautājumi, kas tevi tracinās pēc kāzām

  Pēc brīnumainās kāzu dienas un cukurvates saldā medusmēneša, kura laikā pasaulē juti vien sevi, viņu un jūsu kopību, jāatgriežas realitātē, kurā radi, draugi un kolēģi to vien gaida, lai pārrunātu jūsu dienas iespaidus. Visdrīzāk jebkurš jautājums tev liksies pārāk privāts sakāpināto pēcsvētku emociju dēļ, jo gribēsies visu paturēt tikai sev, sev, sev! Lūk, daži jautājumiem, kuriem sagatavoties jau laikus.

 • Likumi, kas laulībā jāievēro ideālai sievai un ideālam vīram

  Kā zināms, partnerattiecību laime un harmonija ir atkarīga no abpusējas pāra iesaistes un rūpēm par savu kopdzīvi, kā arī komunikāciju tajās. Kā apgalvo grāmatas "Garīgas attiecības" autors Paramhansa Jogananda, ikviena laulība būs laimīga, ja vien tajā tiks ievēroti likumi, kas attiecināmi gan uz vīrieti, gan sievieti. Lūk, īss to izklāsts!

 • Ir paziņota 2016. gada top krāsa!

  Katra gada noslēgumā Kārlstendas "Pantone Color Institute" veic modes pasaulē ilgi gaidītu paziņojumu, kurā atklāj kāda tad būs jaunā gada top krāsa, kas arī tiešā veidā atbilst šī brīža noskaņojumam kultūrā, sabiedrībā, modē un citur.
   

 • Kāzas bez svinībām viesu namā

  Nereti mūsu pašu Precos.lv forumā ir sastopamas diskusijas, kurās topošās līgavas apspriež iespējamos scenārijus kāzām bez lielas balles viesu namā, pilī vai muižā, bet gan ar nelielu svinīgu pačalošanu pie šampanieša glāzes.

 • Rudenīgu un ziemīgu randiņu idejas

  Rudens un ziema – šie gadalaiki ir zināmi ne tikai ar savu drēgno laiku un tumšajiem vakariem, bet labi pazīstami arī ar neaprakstāmo vēlmi pēc mīkstajām vilnas zeķēm, lielāku devu mīļuma, kā arī sveces liesma sagādā patīkamu devu siltuma un gaismas. Bet aizmirsīsim nedaudz to, cik forši ir pagulšņāt gultā vai dirnēt dīvānā pie TV pults un dosimies randiņā! 

 • Kāzu galda izkārtojuma veidi

  Kad svinību vieta ir rezervēta, laiks ķerties klāt viesu izsēdināšanai pie galdiem. Un te nereti rodas jautājums – kā pareizi izvietot viesus, lai tie visu svinību laiku justos ērti un tajā pat laikā paliktu brīva telpa dejošanai? Pie latviešu svinībām tik ierastajiem garajiem galdiem vai ārzemju filmās noskatītajiem apaļajiem galdiem? Jāpiemeklē piemērotākais variants, ņemot vērā 3 faktorus: svinību vietu, viesu skaitu un pasākuma noskaņu.

 • 15 idejas viesu izklaidēm kāzu dienā

  Kāzu viesiem droši vien jau ir ierasts, ka jaunais pāris kāzu dienā vismaz uz pāris stundām ļaujas prombūtnei, ko pavada, fotografējoties un baudot vedēju sarūpētos pārsteigumus... Lai! Taču ar norunu, ka arī par viesiem būs padomāts. Ir daudz veidu, kā vienmuļu gaidīšanu pārvērst neaizmirstamās izklaidēs. Piedāvājam 15 idejas, kā viesiem īsināt laiku, gaidot jauno pāri ierodamies kāzu svinību vietā. 

 • Kā pārsteigt viesus kāzās? (1)

  Trakulīgas dejas, kolosāla mūzika, gards kāzu uzkodu galds un orģinālas spēles - protams, šie ir ļoti labi veidi, kā izklaidēt kāzu viesus, bet kā būtu, ja aplūkotu vēl dažus veidus, kā padarīt šo dienu neaizmirstamu ne tikai jums abiem, bet arī draugiem, radiem, pašiem tuvākajiem?

 • Kāzu dekorāciju tendences 2015. gadā

  Kad kāzu sezonas aktīvākais brīdis ir noslēdzies un ir pienācis laiks atskatīties uz padarīto. Kādus jaunumus ceremoniju un svinību vietu noformēšanā ir nesis 2015. gads, jautājām kāzu dekorētājiem no aģentūrām: "Best Event", "White Deco", "D.Fab", "Smalkais Stils" un "Svētku Rezidence"

 • 10 grāmatas par kāzu un attiecību tematiku iedvesmai

  Pirmskāzu laikam raksturīgas ne tikai prieka un pacilātības sajūtas, bet arī simtiem jautājumu par gatavošanos jāvārda teikšanai, svinībām, attiecību stiprumu un īstumu. Vai blakus ir īstais cilvēks? Vai šis ir īstais laiks kāzām?

 • 21.gadsimta tendence - publisks bildinājums

  Bildinājums ir īpašs notikums. Diviem cilvēkiem. Tas ir ievads kāzu dienai. Pirmais solis mūžam divatā, tomēr ļoti bieži puisis šo intīmo brīdi izvēlas padarīt publisku vai, iespējams, vienkārši grib dalīties tajā ar pēc iespējas vairāk cilvēkiem. 

 • Ko par kāzām domā kāzu viesis? 

  Kas nepieciešams, lai kāzu viesis būtu laimīgs? Lai to noskaidrotu, paklačojos ar kādu jaunkundzi, kura šogad paspējusi sveikt jau trīs jaunos pārus. 

 • Kā pavadīt pēckāzu nedēļu, ja nav ieplānots kāzu ceļojums? 

  Kāzu steigā vai šaubās neesat paspējuši rezervēt kāzu ceļojumu, bet pēckāzu nedēļa ir paņemta brīva? Kāpēc uztraukties? Ir taču tik daudz veidu, kā izbaudīt laiku kopā, turpinot svinēt skaisto notikumu.

 • Kā uzburt rudens kāzu noskaņu?

  Rudens ir kāzu sezona drosmīgajiem un apcerīgajiem vienlaikus. Tas ir laiks, kad nomainās ne tikai kopējā noskaņa, bet arī krāsu palete. Par kāzu krāsām kļūst ābolu zaļie un sarkanie, kastaņu brūnie, pīlādžu oranžie un kļavu lapu zelta toņi.

 • Ko jaunās sievas iesaka topošajām līgavām?

  Kad kāzas nosvinētas un pirmais sajūsmas vilnis ir norimis, uz savām svinībām var atskatīties objektīvāk un palēnām saprast, kas izdevās un kas varēja būt labāk... 

 • Idejas un iedvesma pavasara kāzām

  Pavasaris ir laiks, kad viss sākas no jauna. Un katru pavasari šķiet, ka ziedi vēl nekad nav bijuši tik daiļi un koki vēl nekad nav bijuši tik zaļi... Un mēs... iemīlamies no jauna, kaut kopā esam jau ilgi. Un kāpēc gan nenosvinēt savu mīlestību, sarīkojot skaistas kāzas tieši pavasarī?

 • Kad ir labākais laiks kāzām?

  Iecienītākais kāzu laiks jau no seniem laikiem bijis vasaras beigas un rudens, kad bija novākta raža un apdarīti citi lauku darbi. Mūsdienās lielākajai daļai pāru šis arguments vairs nav aktuāls, tāpēc teorētiski kāzas var rīkot jebkurā gada laikā. Kā izvēlēties piemērotāko laiku kāzām?

 • Uz ko var un uz ko nevar taupīt precoties? (2)

  Nauda un finansiālie apstākļi ir tas šķērslis, pret kuru mūsdienās atduras ļoti daudzi asi prāti un spožas idejas. Vai tiešām arī kāzas jāatliek uz nezināmu laiku, ja vienīgais „pret” ir nevis abu vai viena nevēlēšanās, bet gan tieši maciņa biezums?

 • Vai man uz kāzām jāaicina arī bērni? (7)

  Bērni, protams, ir mūsu nākotne, svētība un lielākais prieks. Tomēr tie mēdz skaļi uzvesties, jāpieskata, vai neizdomās iekrist dīķī un jāliek laicīgi gulēt. Vai bērni un kāzas ir apvienojami?

 • Vai kāzu kleitu var nopirkt lielveikalā?

  Šķiet, kāzu kleita ir īpašākais apģērbs jebkuras sievietes garderobē. Vispersoniskākais, vissvinīgākais un tāpēc arī ar vislielāko atbildību gādājamais. Kur vislabāk iegādāties kāzu kleitu? Internetā? Kāzu salonā? Vai varbūt lielveikalā? 

 • Kā neapjukt, plānojot kāzas - no saderināšanās līdz kāzām

  Pirmais jautājums, kas rodas, plānojot kāzas, ir: "Ar ko lai sāk?" Kā neapjukt lielajā plānošanas virpulī? Sāciet ar saderināšanās ballīti! Nosviniet gaidāmo notikumu un, pirms plānojat kāzas, izsapņojiet tās.

 • Kas jāzina vedējiem, lai atvieglotu kāzu scenārija veidošanu?

  Kāzas neapšaubāmi ir skaists dzīves brīdis un tad, kad piekrītam pagodinājumam būt par šī procesa vedējiem, bieži pārņem neziņa – ar ko tad sākt? Kā veidot šo procesu vienreizēju, neatkārtojamu un tieši tādu, kā abi precēties gribētāji no bērnības izsapņojuši.

 • Ko jautāt saimniekiem, izvēloties kāzu svinību vietu? (11)

  Lai jūsu skaistāko dzīves dienu nesabojātu nepatīkami pārsteigumi, tā kārtīgi jāsaplāno. Viena no panākumu atslēgām ir lietu un notikumu pārrunāšana un atrunāšana līgumā vai mutiski vienojoties. Vislielākās sarunas parasti notiek ar viesu nama saimniekiem.

 • Kāzas – sākam gatavoties!

  Iemesli, kādēļ divi cilvēki nolemj rīkot kāzas un savu kopdzīvi juridiski nostiprināt ir daudz un dažādi. Skaistākais no tiem, protams, ir mīlestība, kas stāv pāri visiem citiem iemesliem un apsvērumiem, tādiem, kā vēlmei justies drošiem par savu kopīgo nākotni, materiālai stabilitātei, vēlmei pēcnācējiem nodrošināt ģimeniskus apstākļus, kas ir skaidri ierakstīti oficiālos dokumentos. 

 • Kāzu plānošana - atbildība, kas dalīta uz diviem (5)

  Domājot par kāzu plānošanu, prātā nāk grūtniecība, jo abus šos procesus var izdzīvot divējādi – ar prieku vai kā pārciešot slimību, turklāt pirmā attieksme parasti raksturīga sievietēm, bet otrā - vīriešiem (protams, pastāv izņēmumi). Vēl viena kopīga iezīme ir tā, ka kāzu galvenā organizētāja ir sieviete, turpretim vīrietis piedalās procesā it kā pastarpināti – ar morālu vai materiālu atbalstu, bet bez reālas līdzdalības.

 • Teksti, ko rakstīt kāzu ielūgumos (17)

  Teksti, kurus ieraudzīt kāzu ielūgumā būs priecīgs ikviens viesis! Tik ļoti dažādi, bet katra gaume atradīs savējo.