FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Lietošanas noteikumi un privātuma politika

PORTĀLA PRECOS.LV LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Portāla www.precos.lv lietošanas noteikumi ir saistoši ikvienam portāla lietotājam - kā reģistrētam, tā nereģistrētam.

Portāla www.precos.lv lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, t.sk. visām tajos veiktajām izmaiņām. Katram portāla www.precos.lv lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt šos noteikumus, lai savlaicīgi iegūtu informāciju par to izmaiņām.

Precos.lv administrators ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas portālā www.precos.lv.

Autortiesības

Interneta portāls Precos.lv ir SIA „Entertainment Solutions” īpašums. Tas satur oriģinālmateriālus, portāla lietotāju ievietotus materiālus, kā arī atvasinātus materiālus no citiem resursiem. Bez SIA "Entertainment Solutions" rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt, izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz www.precos.lv saturu, ieskaitot programmu un kodu.

Lietotājs ar materiāla ievietošanas faktu apstiprina, ka tas ir ievietotā materiāla autors un/vai īpašnieks vai, ka tam ir nepieciešamā autora atļauja ievietot materiālus.

Jūs paturat visu to materiālu autortiesības, kurus Jūs iesniedzat portālam Precos.lv, tai skaitā autortiesības uz tekstiem, attēliem, dažādiem pievienotiem materiāliem un dokumentāciju. Bet Jūs piešķirat arī portālam Precos.lv tiesības iesniegto materiālu rediģēt, kopēt, publicēt, publiski izrādīt, veikt izmaiņas, tulkot, pārstrukturizēt un izplatīt.

Iesūtītājs saprot un piekrīt, ka portālam Precos.lv nav obligāti jāizmanto, jāpublicē un jāpatur publiskā pieejamībā iesūtītais materiāls.

Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt naudas atlīdzību no Precos.lv par iesūtītās informācijas izmantošanu.

Reģistrētie lietotāji

Lai kļūtu par portāla www.precos.lv reģistrēto lietotāju, personai ir jāievēro portālā noteiktā reģistrēšanās kārtība. Lietotājam ir pienākums reģistrācijas formā sniegt patiesus datus par sevi.

Bez portāla administratora atļaujas nav atļauts reģistrēties ar segvārdu, kas satur uzņēmuma vai muzikālās grupas nosaukumu, www nosaukumu vai norādi uz profesiju, kā arī nav atļauts sava profila foto vietā ievietot foto, kas satur reklāmu vai svešas personas fotogrāfiju.

Portāla administrators ir tiesīgs pēc saviem ieskatiem, tai skaitā arī bez iepriekšēja brīdinājuma, izdzēst portāla reģistrēto lietotāju profilus, kā arī ierobežot vai liegt pieeju portālam www.precos.lv, pie tam šādā gadījumā nenesot nekādu atbildību par to.

Ja portāla www.precos.lv lietotājam šo noteikumu pārkāpuma gadījumā tiek liegta vai ierobežota pieeja portālam vai arī šī lietotāja profils tiek izdzēsts no portāla, tad šim portāla lietotājam netiek atmaksāti nekādi maksājumi, kas veikti saistībā ar portālā izmantojamajiem maksas pakalpojumiem.

Portāla www.precos.lv reģistrētais lietotājs var jebkurā brīdī izbeigt savu dalību portāla www.precos.lv reģistrētā lietotāja statusā, dzēšot savu portālā izveidoto profilu. Dzēšot profilu, forumā veiktie ieraksti netiek dzēsti, izņemot gadījumus, kad ierakstā ir norādīts personas vārds, uzvārds vai cita personu identificējoša informācija.

Kāzu forums

PRECOS neuzņemas atbildību par forumā publicētajiem portāla lietotāju komentāriem, kā arī par komentāriem pie rakstiem. Jūs pats esiet atbildīgs par informāciju, ko izplatāt.

Foruma sarakstes valoda ir latviešu.

PRECOS patur tiesības bez brīdinājuma izdzēst vai rediģēt:

  • komentārus, kas satur cilvēka godu un cieņu aizskarošu informāciju un tādus, kas veicina rasu un nāciju naidu;
  • pašreklāmu forumā un komentāros pie rakstiem;
  • komentārus, kas nav rakstīti latviešu valodā;
  • uzņēmumus un individuālos pakalpojumu sniedzējus nomelnojošus komentārus, ja komentāra autors nav atklājis savu vārdu, uzvārdu un kāzu datumu.

Ne forumā, ne privātajās vēstulēs nav atļauts publicēt / nosūtīt pakalpojumu reklāmu saturošus paziņojumus. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā reklāmas sūtītāja profils tiks bloķēts bez brīdinājuma un bez iespējas to atjaunot.

Komerciāla rakstura aktivitātes PRECOS ir atļautas tikai saskaņojot tās ar portāla PRECOS administratoru.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Kāpēc reģistrēties portālā?

Lai izmantotu tikai reģistrētiem lietotājiem paredzētās kāzu portāla PRECOS iespējas, Jums ir jāreģistrējas portālā.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Reģistrējoties kāzu portālā PRECOS, Jūs norādāt šādu informāciju par sevi - vārds, uzvārds, e-pasts, dzimšanas datums, paredzamo kāzu datums, dzimums, statuss līgava vai līgavanis, valsts un pilsēta, kurā dzīvojat. 

Šos datus Jūs varat pašrocīgi labot, autorizējoties portālā un ieejot šajā sadaļā: https://www.precos.lv/lat/lietotajs/mans-profils.
 
Kā mēs Jūsu informāciju izmantojam?

Ievāktie dati mums ir nepieciešami, lai sniegtu Jums Jūsu izvēlētos pakalpojumus, kā arī, lai datus anonīmi apkopojot un analizējot, mēs varētu uzlabot portāla piedāvātās iespējas. 

Ja esat izvēlējies saņemt e-pastā jaunumus no PRECOS, tad darām zināmu, ka e-pastu izsūtīšanu veicam ar trešās puses servisa starpniecību, kam nododam Jūsu e-pasta adresi e-pastu izsūtīšanai. 

Saņemot e-pastu, tā apakšā vienmēr būs iespēja atrakstīties no jaunumu saņemšanas, ja turpmāk jaunumus no PRECOS vairs nevēlaties saņemt.

Lietotāju personīgie dati nekādā citā veidā netiek sniegti trešajām personām, izņemot, ja pieprasījumu pēc šādiem datiem veic kāda no tiesībsargājošajām iestādēm LR likumos noteiktajā kārtībā.

SĪKDATNES UN TO IZMANTOŠANA

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tās vietnei palīdz fiksēt informāciju par to, kā un cik reizes esat izmantojis mūsu mājas lapu. Tas mums palīdz jums sniegt labu pieredzi vietnes pārlūkošanā, kā arī uzlabot vietni. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.
Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā https://www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Izmantojot pārlūkprogrammu iestatījumus, Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.