FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:21.01.2012

Kāzām sākām gatavoties 3 mēnešus iepriekš. Ziemas periodā to ir iespējams izdarīt tik ātri, īpaši, ja netiek rīkotas svinības ZS laikā.

Kāzu datums:10.12.2011

Gatavojāmies apmēram piecus mēnešus, bet tā aktīvāk pēdējos trīs mēnešus. Mums bija lieliski vedēji - tuvi draugi, bet viņiem vēl uzticējām apmēram 10 cilvēku lielu draugu komandu. Viņi visu izdarīja. Mums atlika izremontēt dzīvokli, parūpēties par medusmēnesi (abas lietas darīja līgavainis) un parūpēties, lai kāzās ir, ko vilkt mugurā, make up, frizūra u.tml.

Kāzu datums:28.11.2011

Nopietni sākām gatavoties 6 mēnešus iepriekš, vispirms sameklējām svinību vietu. Vislielākās grūtības sagādāja izdomāt gredzenu dizainu, jo tos gatavojām pie juveliera.

Kāzu datums:24.09.2011

Kāzām sākām gatavoties 4 mēnešus iepriekš. Visgrūtāk bija savākt naudu un vienoties par detaļām ar otras puses vecākiem.

Kāzu datums:17.09.2011

2 mēnešus. Vispirms izvēlējāmies dzimtsarakstu nodaļu, tad viesu namu un tad muzikantus un fotogrāfu.

Kāzu datums:17.09.2011

Tā nopietni gatavoties sākām 4 mēnešus pirms kāzām, kad sākām iet uz jaunlaulāto kursiem. Tagad, kad atskatos, liekas, ka nekā grūta nebija, bet tajā procesā viss likās tik sarežģīti, pat kleitu meklējot izpinkšķējos.

Kāzu datums:10.09.2011

6 mēnešus iepriekš rezervējām svinību vietu, foto, vadītāju, pārējo 1 mēnesi iepriekš...

Kāzu datums:10.09.2011

Vīrs mani bildināja martā un tad reāli sākam gatavoties. Sākumā meklējām viesu māju, kas tuvāk Rīgai, tad sekoja viesu saraksta sastādīšana un kāzu kleitas pasūtīšana ebay, un pats grūtākais bija savest visas lietas kartībā, kas saistītas ar baznīcas ceremoniju, jo man vīrs nebija kristīts.

Kāzu datums:10.09.2011

Apmēram pusgadu pirms sākām apspriest idejas, gatavoju ielūgumus, galda kartes, rezervējām viesu namu.

Kāzu datums:03.09.2011

Apmēram 5 mēnešus iepriekš. Lielas grūtības nesagādāja nekas.

Kāzu datums:02.09.2011

6 mēnešus pirms. Meklējām baznīcu un svinību vietu. Īpašu grūtību nebija.

Kāzu datums:26.08.2011

No nulles sākām gatavoties 2 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:20.08.2011

Kāzas plānojām uz augustu, bet tām gatavoties sākām iepriekšējā novembrī, kad nopirkām gredzenus. Vispirms sazinājāmies ar kāzu rīkotājiem un izrunājām, ko un kā vēlētos, tad rezervējām viesu māju.

Kāzu datums:20.08.2011

Nepilnu gadu pirms... Foto un video atrast bija grūti...

Kāzu datums:19.08.2011

6 mēnešus pirms kāzām sākās lielā gatavošanās. Vispirms sastādījām viesu sarakstu. Grūtības bija ar viesu ielūgumiem.

Kāzu datums:19.08.2011

Sākām gatavoties vienu gadu un 1 mēnesi pirms kāzam. 1. Uzrunājām vedējus. 2. Meklējām viesu namu. 3. Pakāpeniski sakām iegādāties alkoholu. Vislielākās grūtības sagādaja ēdinātāju un viesu nama izvēle.

Kāzu datums:19.08.2011

Gatavojāmies tieši 1 gadu. Sākām ar datumu, aptuveno viesu skaitu un scenāriju lielās līnijās - izvēlējāmies baznīcu un svinību vietu, kas noteica arī pasākuma noskaņu. Pēdējā nedēļā sajūtas gan bija pilnīga neizpratne, kā ir iespējams gadu gatavoties (un ne jau guļot un tv skatoties), un vienalga pēdējā nedēļā kārties augšā no darāmā :-)

Kāzu datums:13.08.2011

Sākām gatavoties aprīlī (ja nemaldos). Vispirms sarunājām mācītāju un svinību vietu, mazliet vēlāk muzikantus un fotogrāfi.

Kāzu datums:13.08.2011

6 mēnešus pirms kāzām, viesu saraksts, kāzu svinību vietas meklēšana, baznīcas izvēle, tādas vairāk organizatoriskas lietas, sīkumi pēc tam.

Kāzu datums:13.08.2011

Kāzām sākām gatavoties 2011.gada janvārī, dažas dienas pēc Jaunā gada. Visu darījām pakāpeniski, līdz ar to ar nepārvarāmām grūtībām nesaskārāmies.

Kāzu datums:13.08.2011

Apmēram 7-8 mēnešus iepriekš. Lielas grūtības nesagādāja nekas.

Kāzu datums:13.08.2011

Apmēram kādus 4 mēnešus iepriekš. Var teikt, ka grūtību nebija.

Kāzu datums:12.08.2011

6 mēnešus gatavojāmies. 1. - rezervējām viesu namu. 2. - pieteicām datumu, laiku baznīcā. 3. - rezervējām mūziķus. Vislielākās grūtības sagādāja viesu nama atrašana mums pieņemamos datumos.

Kāzu datums:11.08.2011

Sākām gatavoties 7 mēnešus iepriekš apmēram. Vispirms izdomājām - dzimtsaraksti, baznīca - bet izlēmām tikai mācītāju. Kam seko fotogrāfs, viesu nams utt.

Kāzu datums:06.08.2011

Sākām gatavoties 7 mēnešus iepriekš. Vispirms izvēlējāmies kāzu datumu. Nelielas grūtības sagādāja viesu nama izvēle.

Kāzu datums:06.08.2011

Apmēram pusgadu iepriekš sākās rosība - pirmkārt rezervējām viesu namu, pēc tam baznīcu, paralēli tapa ielūgumi (veidojām paši). Lielākās grūtības bija atrast mūziķus - vieni bija neinteresanti, otri kavēja, trešie atteicās, pēdējie - super! :)

Kāzu datums:06.08.2011

Sākām gatavoties kāzām uzreiz pēc bildinājuma, t.i., apmēram 8 mēnešus iepriekš. Pirmkārt, sastādījām viesu sarakstu, pēc tam aptuvenu budžetu, sākām meklēt viesu namu utt. Nelielas grūtības sagādāja tas, ka nedzīvojam Latvijā (kāzas plānojām Latvijā).

Kāzu datums:06.08.2011

Bildinājumu saņēmu marta beigās, tad arī sākām gatavoties. Vispirms atradām viesu namu.

Kāzu datums:30.07.2011

10 mēnešu iepriekš, vispirms izvēlējāmies datumu, pieteicām to baznīcā, tad meklējām viesu māju un visu pārējo.

Kāzu datums:30.07.2011

Apmēram gadu iepriekš! Vietas izvēle un vedēju izvēle!

Kāzu datums:30.07.2011

Sākām gatavoties 1 gadu iepriekš, vispirms pieteicām viesu māju, muzikantus, fotogrāfu... Pēc kāda laika arī baznīcu. Patiesībā tādu lielu grūtību nebija, jo tam visam sākām gatavoties dikti laicīgi.

Kāzu datums:29.07.2011

10 mēnešus; vispirms pasūtījām viesu namu. Vislielākās grūtības bija ar ielūgumiem.

Kāzu datums:26.07.2011

Sākām gatavojies pusgadu pirms kāzām. Vispirms sameklējām viesu namu, tas laikam arī bija visgrūtākais.

Kāzu datums:23.07.2011

Sākām gatavoties jau 7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms rezervējām viesu namu, tad muzikantu. Vislielākās grūtības ir ar viesu namu izvēli par saprātīgām cenām un kas var uzņemt 60 viesus. Viesu namus obligāti vajag laicīgi rezervēt, jo vasara viņiem ir saspringts laiks.. :)

Kāzu datums:23.07.2011

Sākām gatavoties apmēram 9 mēnešus pirms kāzām. Pirmais: rezervējām kāzu vietu un sameklējām kāzu plānotāju, jo kāzas tika plānotas Latvijā, pašiem atrodoties ārzemēs. Grūtības sagādāja vietas atrašana pieņemšanai pie jūras, jo viesnīca Jafa Tūja pēdējā brīdī atteica par labu lielākam pasūtījumam.

Kāzu datums:23.07.2011

Pusgadu iepriekš. Problēma: Favorīt viesu nami jau bija aizņemti ;).

Kāzu datums:23.07.2011

Sākām gatavoties 5 mēnešus pirms kāzām. Vislielākās problēmas sagādāja dziesmas izvēle mūsu pirmajam valsim.

Kāzu datums:22.07.2011

Gatavojāmies laicīgi - ko vareja sapirkt un noorganizēt jau iepriekš, tad tā arī darījām, bet tās lietas, kuras varēja izpildīt tikai dažas dienas pirms kāzām, ar tām bij' diezgan pinķerīgi un sasteigti. Grūtību laikam nebij', tikai steiga. Bet gatavoties sākām jau apmēram 10 mēnešus iepriekš.

Kāzu datums:17.07.2011

No bildināšanas brīža, septembrī bildināja, novembrī atradu savu kleitu, tad bija pieklusums, aprīlī vieta, dokomentācija, gredzeni un citi sīkumi, maijā ielūgumi, trīs dienas pirms kāzām uzvalks, krekls, kurpes, 5 dienas pirms kāzām ēdienkartes un alkohola precizēšana.

Kāzu datums:16.07.2011

Aptuveni pus gadu iepriekš. Grūtību bija daudz, jo viņa ģimene īsti nepriecājās par viņa izvēli, tāpēc vajadzēja daudz enerģijas. Problēmas sagādāja viesu nama atrašana, bet tad kaut kā atcerējāmies, ka paziņām pieder viesu nams, tad nu, kad atradām to, tad viss pārējais gāja kā pa diedziņu.