Uz Igauniju.
Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Pievienot savu pieredziVai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Kāzu datums:09.08.2012
Dosimies oktobrī vai novembrī. Kaut kur tālu, kur silts un kur neesam bijuši!
Kāzu datums:14.07.2012
UZ Maljorku caur Linda-travel. Iesaku izmantot šo tūrisma operātori, izpalīdzīga un vienmēr ieteiks labāko variantu!
Kāzu datums:14.07.2012
Pēc kāzām pirmdienā uz nedēļu braucām prom uz atpūtas namiņu padzīvoties pie ezera, bet tādā kārtīgā ceļojumā brauksim uz kāzu gada jubileju. Uz kurieni vēl nezinām.
Kāzu datums:06.07.2012
Bišku vairāk nekā pēc mēneša devāmies kāzu ceļojumā ar vedējiem Kruīzā uz Stokholmu...
Kāzu datums:30.06.2012
Kāzu nedēļu pavadījām divatā atpūtāmies. Atkazās svinējam pue draugiem.
Kāzu datums:16.06.2012
Kāzu ceļojumā devāmies pa dzimto Latviju, Kurzemi - Kuldīga, Ventspils, Kolka.
Kāzu datums:26.05.2012
Devāmies romantiskā atpūtā uz SPA tepat Latvijā. Tas bija neaizmirstami...













