FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?

Nela, 24

Bijām uz 6 nodarbībām RV Studio. Bija netradicionāla deja ar dažādiem elementiem.

Lāsma, 23

Mums bija Jenifer Rush-Power of love, kursus ļoti gribējās apmeklēt, bet nesanāca. Dejojām, kā mākam, apkārtējie teica, ka bija labi.

Egija, 23

Prāta Vētras dziesma - Kaislības. Deju kursus neapmeklējām. Izvēlējāmies youtube.com :)

Iveta, 26

Deju izdomājām paši kopā ar vedējiem. Izvēlējāmies Scorpion You and I.

Evija, 24

Pirms kāzu dienas 12:00 naktī mēģinājām pašu izdomātu deju pie dziesmas Nothing gona change my love for you. Muzikants spēlēja uz saksafona! Bija fantastiski!

Indra, 25

Jā, apmeklējām deju kursus, un tas ir tā vērts un izvēlējāmies 2011.gada Eirovīzijas uzvarētāju dziesmu Ell & Nikki - Running Scared!!! (patika un emocināli uzrunāja tas gabals)

Eva, 26

Seal - Stand by me. Apmeklējām kursus StudioX1 pie Jutas Vanagas. Iesaku!

Lolita, 21

Pirmajam valsim izvēlējāmies "Iesim blakus".

Olga, 28

Nekādus dejas kursus neapmeklējām. Dziesma - Patrick Swayze - She's Like The Wind.

Solvita, 30

1x apmeklējām deju pasniedzēju, kas bija sastādījusi horeogrāfiju, pārējā laikā trenējāmies katru vakaru mājās.

Anna, 33

Goran Gora - Fools in Love. Deju kursus neapmeklējām, paši izdomājām horeogrāfiju un pa vakariem nedaudz patrenējāmies.

Ilze, 20

Izvēlējāmies Whitney Houston - I have nothing. Deju kursus neapmeklējām.

Edite, 28

Mūziku izvēlējāmies pirmspēdējā vakarā - Elvisa Presija - Can't help falling in love, deju kursos negājām, izmēģinājām iepriekšējā vakarā.

Ance, 20

Mūsu pirmā deja bija ar dziļu doma. Tā bija manas mammas un tēta kāzu deja. J.Hiršs un M.Lūsēna "Veltījums" http://www.youtube.com/watch?v=BZs682zSjsE

Linzy, 23

Pirmajai dejai izvēlējāmies L.Reinika & Aisha dziesmu "Pasakā", mājās pāris reizītes izmēģinājām.

Ildze, 26

Instrumentu dziesma "(Back Of Your) Drawer". Nemācījāmies, pusminūti pirms kāzām izmēģinājām. Vienkārši mīļi pašļūkājām pa deju grīdu :)

Sandija, 33

http://www.youtube.com/watch?v=7RkWs6P2IwE - tieši šādā koncertvariantā. Deju kursus neapmeklējām, kā mācējām, tā dejojām.

Agnese, 22

Bryan Adams - All I do, I do it for you. Apmeklējām pāris nodarbības.

Daiga, 24

5 dejas - tieši valsim - Moon River. Apmeklējām deju kursus.

Diāna, 28

Deju kursus neapmeklējām. Mums gribējās, lai šis nav mirklis, kurā jāskaita soļi, gribējām vienkārši domāt vienam par otru. Lai gan bijām izvēlējušies kāzu valsi, tomēr dažādu pārpratumu dēļ dejojām pie citas dziesmas.

sinta, 26

Kursus neapmeklējām. Pirmā deja - Lauris Reiniks & Aisha - Pasakā.

Aija, 24

Mums bija Norah Jones - Come away with me, un gājām uz pāris nodarbībām pie mūsu deju skolotājas, kas jau pāris gadus iepriekš mums bija mācījusi dejot, nolēmām atsvaidzināt deju soļus, bet tas bija noderīgi, jo viņa iedomājās par tādām lietām, kas mums nebija ienācis prātā, par to kā mēs piecelsimies pie galda, kā tiksim skaisti līdz deju placim, tad mēs mācījāmies tos deju soļus iedejot tik lielā deju placī kāds mums būs kāzās, kā skaisti nobeigt deju tā, lai gadienā, ja dziesma nav līdz galam, bet mūziķis saprot, ka viss utt... Noteikti iesaku :)!

Zane, 20

Gribējām vienkārši, neko īpašu, bet mums Jānis Strēlnieks (mūsu valša guru :D) teica, ka jābūt UH! Tad nu mums bija tikai instrumentāli Moon River, Papetti, ļoti skaisti un bez pretenzijām :) Beigās viss izdevās un gan pašiem gadarījums, gan viesiem prieks! :)

Ilze, 28

Bija pirmā deja, kas bija ar lielu humora piedevu, no 10 dažādām dziesmām. Sākot ar Phil Collins Groovy Kind Of Love, kas bija dejas pamatā un beidzot ar Carl Douglas - Kung fu fighting The Tokens - The Lion Sleeps Tonight utt.

Anete, 22

Good Old Days. Apmeklējām 1h Ulda Šimena vadībā. Pēc deju stundas vēl dažas reizes uzdejojām paši (katrs pa reizei bijām jau mācījušies valsi). Bet tā viena stunda deva daudz mūsu kļūdu izlabošanai.

Dace, 27

Mums valsis nebija ieplānots, bet vedēji izvēlējās vienu skaistu, latvisku, pie jūras dziedamu dziesmu un mēs visi 4 pie jūras nedaudz uzdejojām.

Zane, 31

Pirmā deja bija Argentīnas tango, tā kā esmu šo deju dejojusi, apmāciju savu vīru nedaudz, lai saprot, ap ko lieta grozās. Kursos negājām.

Vita, 34

Klasisku valsi. Protam dejot tāpat.

Egita, 24

Apmeklējām, bet neizdevās kārtīgi iemācīties, tapēc mīcījāmies, kā mācējām, neslikti sanāca! Dziesmu izvēlējāmies Dons un Lily - Just for you.

Aleksandra, 27

Scorpions, Time

Ilze, 28

Mēs speciāli gājām uz deju kursiem un bijām gatavojušies mūsu pirmajam valsim, bet aparatūra mūs pievīla, ierakstu, kas bija diskā nevarēja nolasīt, nācās improvizēt, viesi bija sajūsmā. Tā kā silts ieteikums citiem pāriem visu pārbaudīt.

Inguna, 26

Remix, Igo, Kā tanī senā dziesmā. Kursus neapmeklējām.

Ingus, 29

No izrādes Tobāgo, Tūkstoškārt. Negājām uz deju kursiem, dejojām kā mācējām...

Jevgenija, 23

Apmeklējām kursus, pirmā deja - Time of my life.

Santa, 23

Etta James - At last

Ilva, 25

Pirmo valsi dejojām pie dziesmas Kiss From a Rose. Gājām uz deju kursiem un atsevišķi mācījāmies arī kāzu valsi.

Santa, 23

Miksētu dziesmu. Neapmeklējām...

Elīna, 25

Deju kursus neapmeklējām.

Ievuxs, 25

Tradicionālo lēno valsi. Mācījāmies pie Ievas Zabrauskas, viss izdevās lieliski!

SR, 27

http://www.lyricsmusica.it/zigfr%C4%ABds-muktup%C4%81vels/ver-durvis-klus%C4%81k-testo.html Tā kā nemaz nebijām dejojuši, tad, jā, apmeklējām deju studiju Estētika (Bruņinieku ielā). Iesaku turēties pa gabalu. Meitenes droši vien pašas dejo izcili, bet attieksme pret klientiem ārpus pieklājības vai laipnības robežām. Un galvenais - nulle ieinteresētības. Iemāca mehāniski izdejot soļus un viss. Pat pēc vairākkārtējas mūsu vaicāšanas, lai pamāca arī tehnikas lietas, kā jātur ķermenis, kā kājas jāliek, kā skatieni, rokas utt., atbildēja tikai, ka viss ir lieliski un neredz, kur piesieties. Lai arī paši labi jutām un redzējām spogulī, ka tā nav. Beigās bijām vēl uz nodarbību pie Alīnas Rimkusas. Šo skolotāju gan labprāt rekomendēju ikvienam. Profesionāla, ieinteresēta, uzreiz saprata, kas mums vajadzīgs. Žēl, ka nebija laika vairāk nodarbībām. Paldies Alīnai, ka prata 1,5 stundās iedot daudz vairāk dejas sajūtu, plastiku un izpratni nekā pirmajā vietā piecās nodarbībās...