FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:16.06.2013

tā nopietni sākām gatavoties apmēram 3-4 mēnešus pirms kāzām. Pirmais bija sarunāt vedējus un pieteikt viesu namu.

Kāzu datums:16.06.2013

Pirms pusgada sākām gatavoties! Vispirms atradām svinības kompleksu un rezervējam to (ēdināšanu mēs pasūtījam turpat uzreiz, kad atsūtīja ēdienkartes). Otrais solis: fotogrāfs, didžejs un vakara vadītājs, pārējais - jau pēc tam! Lielākās grūtības sanāca ar mašinas īri un izbraukuma laulības ceremoniju! Bet visu sanāca organizēt un sarunāties! Ps: Apgrūtinošs faktors - abi dzīvojam St.-Pēterburgā, tāpēc lielāko daļu jautājumu risinājām caur internetu!

Kāzu datums:15.06.2013

Sāku gatavoties februārī, kad nopirku kleitu, kā arī sarunājām visu ar baznīcu un nepieciešamajiem dokumentiem. Visu pārējo darījām pēdējā mirklī - fotogrāfu arī tikai maijā sarunājām, kūku pasūtīju divas dienas pirms precēšanās, pušķi - nedēļu pirms.

Kāzu datums:15.06.2013

Sākām gatavoties 9 mēnešus pirms kāzām. No sākuma rezervējām viesu namu, tad fotogrāfu un muzikantu, tad baznīcu, tad bija sarunas ar vedējiem, izvēlējāmies mūsu krāsu un simbolus, tad gatavoju ielūgumus un galda kartes... Visgrūtāk bija sasēdināt savā starpā mazpazīstamus 100 viesus pie viena galda, lai visiem labi un jautri!

Kāzu datums:15.06.2013

Sākām gatavoties pus gadu pirms kāzām. Vispirms atradām viesu namu. Lielākās grūtības sagādāja šampānieša izvēle :)

Kāzu datums:08.06.2013

Kāzām sākām gatavoties 9 mēnešus iepriekš. vispirms tika sarunāta banketa vieta, vakara vadītāja, video un foto operatori. lielākās grūtības sagādāja kāzu pastaiga ar viesiem (grūti atrast pieejamu vietu un izdomāt, ka izklaidēt viesus tajā laikā)

Kāzu datums:08.06.2013

Mani bildināja februārī 2012, tāpēc laika bija daudz, visu darījām lēni un nesteidzoties. Vispirms atradām viesu namu; visgrūtāk bija saprast, cik būs viesu, jo radu un draugu ir daudz.

Kāzu datums:05.06.2013

apm. gadu,domu un ideju līmenī gatavojamies, pirmā nopirkās kleita - ātri un viegli,sagādāja grūtības kāzu auto atrašana

Kāzu datums:01.06.2013

ap 6iem mēn pirms kāzām, visu pirms gājām uz zagsu, grūtības nekas īpaši neradīja

Kāzu datums:01.06.2013

Sākām pirms 7-8 mēnešiem. Vispirms atradām viesu namu, kāzu vadītāju un fotogrāfu.

Kāzu datums:25.05.2013

7 mēn pirms. Grūtību nebija, viss ritēja savu gaitu. ja tā padomā, visgrūtāk bija atrast viesu namu par saprātīgu cenu, kurā varētu izguldit visus 56 viesus. Latvijā tādu ir maz.(vai ir baigā cena)

Kāzu datums:25.05.2013

Kāzām es gatavojos gandrīz 2 gadus. Vispirms meklējām vedējus.Vislielākās grūtības sagādāja mūžīgās krustceles ar sevi, kam izpatikt vairāk - sev vai citiem.

Kāzu datums:24.05.2013

Saderinājāmies tieši gadu iepriekš, sākām lēnām gatavoties. Noteicām datumu, pateicām vedējdraugiem, uzreiz meklējām viesu māju (labi, ka nekavējāmies ar šo :)), sarunājām mācītāju. Laicīgi pateicām visiem datumu mutiski (jo kāzas bija 5dien un daudziem jāņem brīvdiena). Sākām uz akcijām un ar kuponiem iepirkt alko u.c., atradām juvilieri. Lēnā garā un mierīgi organizējāmies un stresa nebija nekāda! :) Palīdzēja šīs mājas lapas budžeta kalkulators un darāmo darbu saraksts!!

Kāzu datums:18.05.2013

Sākām gatavoties 1 gadu iepriekš. Sākām no viesu nama izvēles, tad fotogrāfu un video režisoru un tad zagsu. Pārējo sākām taisīt 3 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:18.05.2013

Apmēram gadu iepriekš mēģinājumi atrast piemērotākās telpas, kas arī sagādāja lielākās grūtības. Pārējie darbiņi tika sākti veikt pusgadu iepriekš.

Kāzu datums:11.05.2013

Baznīcu un restorānu rezervējām jau 8 mēnešus iepriekš, informējām vedējus un tad palēnām sākām ar tērpu meklēšanu, ielūgumu izgatavošanu.

Kāzu datums:11.05.2013

Sākām gatavoties aptuveni 9 menešus iepriekš. No sākuma atradām viesu namu. Vislielākās grūtības sagādāja ēdinātāju izvēle.

Kāzu datums:27.04.2013

Bijām saderināti 9 mēnešus, bet tā aktīvi kāzām gatavojāmies pēdējos divus. Personīgi mēs ar lielām grūtībām nesaskārāmies, jo ļoti maz zinājām par pašām kāzām. Par visu rūpējās mūsu brīnišķīgie vedēji.

Kāzu datums:05.04.2013

Līdz ko tiku bildināta, tad uzreiz sākām domāt par vedējiem, nedēļu vēlāk viņus uzrunājām un viņi piekrita. Tad sākām domāt par ceremonijas vietu un veidu. Gribējās kaut ko netradicionālu un visus pārsteigt. Uzrunājām fantastisku cilvēku - pasākumu vadītāju Uģi Toču, vai piekristu mūsu idejām - piekrita. Tad sarunājām vietu ceremonijai, rezervējām viesu namu, muzikantus, sākām meklēt gredzenus. Pēdējo sarunājām fotogrāfu, jo izvēle ir liela, nevarējām ilgi pieņemt gala lēmumu. Bet savādāk problēmu nebija.

Kāzu datums:16.02.2013

Ar pusotru mēnesi mums pilnībā pietika!!! pieteikumu Dzimtsarakstu nodaļā iesniedzām gada pirmajā darba dienā, februāra vidū nosvinējām burvīgas kāzas!

Kāzu datums:05.02.2013

Apmēram gadu iepriekš, varētu pat būt 1,4 gadu iepriekš. No sākuma sākām ar fotogrāfu un video režisoriem, jo tos gribējām tos labākos. Tad gāja viesu nams un dzimtsrakstu nodaļa. Tad arī pateicām radiem un draugiem.

Kāzu datums:08.12.2012

3 mēneši - izvēlēts datums, sastādīts viesu saraksts, rezervēts restorāns, izsūtīti ielūgumi

Kāzu datums:03.11.2012

Plānošanu sākām kādu pus gadu pirms kāzām, tika meklēta svinību vieta un baznīca, izvēlējāmies vedējus, izgājām laulāto kursiņus. Lielākās grūtības sagādāja attālums - dzīvojam ārzemēs, bet laulāties gribējām Latvijā.

Kāzu datums:12.10.2012

Sākām gatavoties aprīli, vispirms sarunājot kāzu organizētāju, pēc tam rezervējām banketu zāli, maijā sākām sarunas ar ēdinātājiem. Grūtības un nervozitāti veicināja kāzu organizētājas iniciatīvas neizrādīšana un ēdinātāju neatsaucība līdz pat augusta pirmajai nedēļai. Pats pārsteidzošākāis ir tas, ka šie pakalpojuma sniedzēji 2 nedēļas pirms kāzām ar vēsu mieru piesakās darboties un komunicēt!!!!

Kāzu datums:21.09.2012

Domājām jau laicīgi, vispirms nopirkām gredzenus, lai kaut kas jau pamazām iet uz priekšu, bet datumu nolikām 2 mēn.iepriekš. 1. Sarunājām vedējus, 2. Kāzu vadītājas, 3. Viesu skaitu potenciālo, 4. Telpas, 5. Apģērbi (kleita, uzvalks) un tad arī viss parējais.

Kāzu datums:21.09.2012

Sagatavojāmies divus mēnešus un spontāni nolēmām. Grūtību it kā nebija, izņemot satraukumu.

Kāzu datums:15.09.2012

Tieši 4 mēnešus un laika pilnīgi pietika. Sākām ar to, ka pieteicām baznīcā laulību un izvēlējāmies datumu. Sameklējām svinību vietu un pasūtījām ielūgumus. Grūtības īpaši nekādas nebija.

Kāzu datums:15.09.2012

Sākām ar to, ka nolikām datumu baznīcā (marta beigās), aprīļa sākumā sarunājām viesu namu un tad jūnijā sākām cītīgi gatavoties, visu paspēt var, ja ir idejas.

Kāzu datums:15.09.2012

Apmēram 3-4 mēnešus pirms kāzām. Vispirms - kleitas un uzvalka iegāde, tad - viesu māja un visbeidzot vakara vadītāja un fotogrāfs. Visvairāk laika prasīja viesu mājas meklējumi.

Kāzu datums:07.09.2012

Pieteicām laulības tieši gadu pirms noteiktā datuma. Visu nepieciešamo sagādājām ļoti pakāpeniski gada laikā. Nekas nebija īpaši grūti.

Kāzu datums:07.09.2012

Mums bija salīdzinoši mazs laiks (nepilni 4 mēneši),bet paguvām visu. Pirmkārt ir jāmeklē viesu nams,jo ar to ir vislielākās grūtības.

Kāzu datums:31.08.2012

24.maijā nolēmām apprecēties (bildinājums sekoja mēnesi vēlāk, dienā, kad bijām uzfilmējuši savu kāzu ielūgumu), 29.maijā pieteicām datumu dzimtsarakstu nodaļā, ap to pašu laiku sākām sastādīt visu darāmo lietu sarakstu, iepazīstinājām vecākus, bet lielākie darbi/pirkumi tikai veikti apmēram pusotru mēnesi pirms kāzām.

Kāzu datums:25.08.2012

Kāzām sākām gatavoties 1,6 gadus iepriekš, un, tā kā tik laicīgi sākām, tad nekādas lielās grūtības ceļā nestājās. Vispirms nopirkām gredzenus, tad izvēlējāmies viesu namu, tad muzikantus un tad fotogrāfu.

Kāzu datums:24.08.2012

Gadu iepriekš, vispirms rezervējām "lielās lietas" - svinību vietu, mūziķus, sarunājām vedējus, izvēlējāmies kāzu krāsu un tematiku.

Kāzu datums:24.08.2012

Aptuveni gadu, bet tā nopietni lietai pieķērāmies kādus 7 mēn. pirms kāzām.

Kāzu datums:24.08.2012

Faktiski sākām gatavoties gadu iepriekš, rezervējot svētku vietu, baznīcu, muzikantus un fotogrāfi. Visu pārējo pamazām risinājām pusgadu pirms kāzām.

Kāzu datums:23.08.2012

Sākām gatavoties tūlīt pēc bildinājuma, aptuveni 10 mēn. pirms kāzām.

Kāzu datums:23.08.2012

8 mēnešus pirms kāzām. Vispirms nolikām datumu, tad atradām vietu kāzu svinēšanai, tad kāzu vadītāju un tā viss palēnām aizgāja.

Kāzu datums:18.08.2012

Vedējiem pateicām 4 mēn pirms, un viņi uzņēmās visu organizēšanu un budžetēšanu, mums bija tik jādod nauda. Bet lielākās problēmas man sagādāja nenormālās summas, 400 ēdināšana, 250 foto, un tik tā turpināt. Es daudz labāk sagremoju kopējās kazu izmaksas kā katru kategorīju izmaksas atsevišķi, jo es noekanomētu uz visu, bet tad zūd šiks un glaunums - tā man teica vedēji :D

Kāzu datums:18.08.2012

Gadu iepriekš jau sākām palēnām domāt kopsavilkumu. Pirmais izvēlējāmies vedējus, atradām viesu namu un nerezervējām to. Visgrūtāk bija vienoties par sīkumiem un saprast, ko un kā gribam paši darīt. Jo gan vedējiem, gan vecākiem, gan māsām un labākajiem draugiem bija idejas, un, protams, nav iespējams visu realizēt!