FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:27.07.2013

Svarīgi bija, lai ir liela zāle un var izguldīt visus viesus!

Kāzu datums:27.07.2013

Viesu namam bija jābūt koptam, kur var izguldīt vismaz 4/5 viesu. Saimniekiem bija jābūt atsaucīgiem. Svarīga bija arī cena. Arī ēdinātājos vērtējām atsaucību, cenu, ēdiena dažadību. Papildus izvērtējām galdu klājumu portfolio. Meklējām kvalitātes un cenas kopsakarību.

Kāzu datums:27.07.2013

Pēc viesu skaita un atrašanās vietas, un tas, ko uzskatījām par skaistāko, izrādījās arī lētākais. Un skatījāmies, lai ir arī baseins un sauna viesu namā, lai vakara gaitā nenotiek tikai ēšana. Galda klājēji bija jau viesu namā.

Kāzu datums:21.07.2013

1. Lai būtu diezgan plaša, skaista banketu zāle. 2. Laba virtuve (pēc atsauksmēm) 3. Ļoti profesionāla restorāna vadītāja - Irina,viņas ieteikumi ļoti palīdzēja mums.

Kāzu datums:20.07.2013

Viesu namu meklējām tuvākajā apkārtnē un tas vizuāli visvairāk iepatikās, galda klājēji bija tā paša viesu nama saimnieces

Kāzu datums:19.07.2013

Pēc vietas un vides. Negribējām guļbaļķus.

Kāzu datums:19.07.2013

Lai ir skaisti, komfortabli, ērti.

Kāzu datums:18.07.2013

Pēc ēkas dizaina un apkārtnes, ļoti svarīgi bija lai ēka būtu jauna un plaša. Galda klājējus piedāvāja viesu nams.

Kāzu datums:13.07.2013

Svinību vietu izvēlējāmies pēc principa, lai būtu apm.60km rādiusā ap Jelgavu, un lai lielākajai daļai viesu sanāktu normāla gulēšana istabiņās. Galda klājējus (Arnita Runce no Tukuma) ieteica draudzene. Es varu viņu ieteikt tālāk. :-)

Kāzu datums:13.07.2013

Gribējām pie ūdeņiem. Kā aizbraucām, tā iemīlējāmies Bebru Namā. Patika arī tas, ka viesu namu nevajadzēja dekorēt un domāt par krēslu pārvalkiem, vāzēm u.c sīkumiem. Viss tika izdarīts mūsu vietā un iekļāvās viesu nama cenā. Fantastiska vieta un superīga attieksme. Ēdinātājus izvēlējāmies pēc Precos.lv atsauksmēm no citām līgaviņām. Ēdinātājus piedāvā viesu nams.

Kāzu datums:13.07.2013

Iepriekš bijām pasūtījuši uzkodas no Kalna Kroga Ķekavā, tāpēc izvēlējāmies viņus.

Kāzu datums:13.07.2013

Svarīgi bija, lai viesu namā var nākt citi galdu klājēji. Galdus klāja restorāns, kurā vīrs strādā.

Kāzu datums:13.07.2013

Svinību vietu vēlējāmies tuvāk dzīvesvietai un par saprātīgām cenām. Galda klājējus izvēlējāmies SD Draugs, jo bija dzirdētas labas atsauksmes, ēdnīcā ļoti garšīgi tiek gatavots, kā arī bija ļoti viegla komunikācija. Visu bija iespējams sarunāt un pārrunāt.

Kāzu datums:12.07.2013

Svinību vietai bija jābūt gaumīgai un jaukai, ar nepieciešamajām gultasvietām. Negribējām pārāk lielu, jo viesu skaits bija neliels. Svarīga bija arī naudas summa, jo nebijām gatavi par viesu māju atdod piem.400Ls. Galda klājējus izvēlējāmies pēc viesu nama saimnieces ieteikuma un nenožēlojam - ļoti garšīgi!

Kāzu datums:06.07.2013

Lai būtu liela un skaista teritorija ap to un nebūtu pārāk tālu no Rīgas. Ā, un protams, lai būtu liela zāle dejošanai.

Kāzu datums:05.07.2013

Gungas bija pirmā vieta uz kurieni aizbraucām, un mums tur ļoti iepatikās. Pārējās vietas salīdzinājām ar Gungām, un nekas vairs nepatika, sapratām, ka tā ir mūsu. Skaista apkārtne, brīnišķīgas mājiņas, kur palikt viesiem, nav tālu no Rīgas, pietiekoši plaša vieta dejām, atsaucīga vadītāja.

Kāzu datums:05.07.2013

Sākumā ideja bija vienkārši pēc ceremonijas pasēdēt ar tuvākajiem, bet tad nejauši atradām Baltpark viesnīcas terasi un tā vieta likās vienkārši ideāla kāzām uz 1 dienu!

Kāzu datums:29.06.2013

Meklējām Orges rajonā, lai ietilptu 100 viesi un lai būtu ar gultas vietām. Lai būtu plaša, gaiša, lai nebūtu guļbūve (guļbūvēs parasti tumšas telpas). Debesu Bļoda jau piedāvā savus galda klājējus.

Kāzu datums:21.06.2013

Svinību vietas izvēles galvenie kritēriji - attālums no Rīgas un Ogres (Ogrē laulājāmies), cena, izguldīšanas iespējas un ērtība. Nešaubīgi izvēlējāmies šo vietu arī tādēļ, ka tur viss ir ļoti svaigs vēl (smaržo pēc koka), kā arī ēdināšanu nodrošināja labi zināms un gards ēdinātājs.

Kāzu datums:21.06.2013

Vēlējāmies, lai ir augsts serviss, skaisti un kvalitatīvi ēdieni, skaista vide. Light House atrodas pašā jūras krastā terase ir ar fantastisku skatu. Kopumā par šo vietu varu teikt tikai pašu labāko, viss bija 100% perfekti!

Kāzu datums:16.06.2013

Svinību vietā vajadzēja būt iespējai vismaz daļai viesu palikt pa nakti un, protams, cena!

Kāzu datums:16.06.2013

Svinības vietu izvēlējamies pēc sekojošiem kritērijiem: 1. Mājiņa dabā ar iespēju palikt pa nakti visiem viesiem. 2. Mājiņa tuvu ar ūdens (upe, ezers, dīķis,...) 3. Ne tālāk par 50 km no Rīgas 4. Iespēja sapušķot vietu pēc savas gribas. Ar noformēšanu un galdu klāšanu bija aizņemti radi un vecāki!

Kāzu datums:15.06.2013

Visu darījām paši, nebija galdu klājēja!

Kāzu datums:15.06.2013

Viesu namu meklējām lielu, lai var izguldīt ap 70 cilvēku - Latgalē. Izvēlētajā viesu namā viņi paši nodrošina ēdināšanu.

Kāzu datums:15.06.2013

Galvenokārt vadījāmies pēc viesu skaita (lai visus var izguldīt).

Kāzu datums:08.06.2013

pēc zāles lieluma un noformējuma, un atsauksmēm par virtuvi.

Kāzu datums:08.06.2013

Svinību zāles lielums, guļvietu skaits, apkārtne.

Kāzu datums:05.06.2013

lai ērta vieta vairumam viesu, galda klājējus ieteica viesu namā

Kāzu datums:01.06.2013

Lai tuvāk vecāku mājām un būtu ērta piekļuve, prom no citiem

Kāzu datums:01.06.2013

Vietu meklējām tuvāk Rīgai. Viesu namu izvēle bija viegla. Meklējām kaut ko skaistu, lielu un ar istabām nakšņosanai, lai pietiktu 60 viesiem un visi negulētu vienā telpā.

Kāzu datums:25.05.2013

1.noteicošais bija tas, lai visus viesus var izguldīt. 2. attālums no rīgas, gribējām apm. 50km radiusā.

Kāzu datums:25.05.2013

Vedējmāte meklēja,galvenokārt, pluss "Kalniņiem" ir tāds, ka tur ir brīnišķīgi saimnieki, viņi arī atrada mums cilvēkus, kuri servētu galdu 4 cilvēkiem, jo viesu namā mēs bijām tādā sastāvā - 4 cilvēki.

Kāzu datums:24.05.2013

Viesu nams piedāvāja + mums jau iepriekš bija pieredze ar ēdinātāju + (šis ļoti svarīgi) Piedāvāja degustāciju par velti. Svarīgi visu pagaršot! Svarīgi, lai var rediģēt ēdienkarti pēc saviem ieskatiem (mēs piemēram izņēmām uzkodas, kas pašiem likās neatbilstošas. Un nekas nepalika tā, ka uz šķīvja viss noēsts, bet viens konkrēts uzkodas veids nomētājas)

Kāzu datums:18.05.2013

Lielākoties pēc komentāriem internetā, jo paši bijām ārzemēs.

Kāzu datums:18.05.2013

Plašas un skaistas telpas, kvalitāte, pieejama cena.

Kāzu datums:11.05.2013

Restorānā "Laivu Centrs" jau pirms tam vienās kāzās bijām bijuši ciemos, tā kā savai dienai nebija divu domu, ko izvēlēties :))

Kāzu datums:11.05.2013

Viesu namam bija jābūt ne ļoti tālu no Jūrmalas, vēlams uz Kurzemes pusi. Plašas telpas, gultas vietas istabiņās un galvenais kritērijs cena.

Kāzu datums:05.04.2013

Plašums, zināma vieta, netālu no dzīvesvietas un pazīstama galdu klājēja.

Kāzu datums:16.02.2013

Lai sanāk pa vidu starp līgavaiņa un līgavas vecāku mājām - lai visiem radiem vienādi tālu jābrauc!

Kāzu datums:05.02.2013

Meklējām Rīgā, jo vēlējāmies vienas dienas kāzas. Tad vajadzēja diezgan pamatīgu zāli, jo sākumā plānojās ap 70 viesiem. 22 ls nešķita dārgi, jo svinējām centrā.