FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:03.08.2013

aptuveni 6 mēnešus, sākumā sameklējām viesu namu, ēdinātājus, muzikantus

Kāzu datums:27.07.2013

Sākām gatavoties 7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms atradām viesu namu un sarunājām baznīcu. Lielākas grūtības sagādāja mūziķu izvēle.

Kāzu datums:27.07.2013

Aptuveni 11 mēnešus. Vispirms rezervējām ceremonijas datumu un laiku, saskaitījām viesus un sākām lūkot pēc viesu nama.

Kāzu datums:27.07.2013

Sākām gatavoties apmēram mēnesi pirms kāzām. Vispirms parūpējamies par apģērbiem, un tad sekoja pārējais. Īpašu grūtību nebija.

Kāzu datums:27.07.2013

Tieši gadu pirms. Pirmais bija viesu nams, un tad kāzu vadītājs, fotogrāfs un tad vedēji.

Kāzu datums:21.07.2013

Pusgadu iepriekš sākam gatavoties, bet ļoti nesteidzīgi. Grūtības sagādāja: dažas vietas, kur mēs gribētu svinēt, bija jau rezervētas. Vēl sīkumu mēklēšana (īpaši priekš baznīcas (piem. dažādas salvetes labāk pasūtīt pie šūvējas, jo veikalos atrast vienkārši problēma) )

Kāzu datums:20.07.2013

Gandrīz gadu pirms tam sākām gatavoties, pirmais ko izdarījām, sarunājām vedējusi, viesu namu un muzikantus. Daudzi viesu nami bija jau rezervēti

Kāzu datums:19.07.2013

Apmēram gadu. Visgrūtāk bija ieklāuties sākotnējā budžetā, kas arī neizdevās, pat ne tuvu. Grūti gāja ar kleitas, kurpju un tādu lietu atrašanu.

Kāzu datums:19.07.2013

Gatavojāmies gadu. Iesaku vienmēr 100reiz pārliecināties, vai pakaplpojumu sniedzēji visu pareizi sapratuši par pasūtītajām izpriecām, ekskursijām, pirtīm utt. Mums bija dažas ķibeles ar to, bet viss nokārtojās.

Kāzu datums:18.07.2013

Viesu namu un ceremonijas vietu atradu jau Februārī,bet intensīvi visu sāku darīt Maijā/Jūnijā.

Kāzu datums:13.07.2013

Tiku bildināta 26.maijā un vienojāmies par kāzu datumu 13.jūlijā. Negribējās vilkt garumā, jo tik ilgi gaidīju šo brīdi. Principā mēneša laikā arī visu noorganizējām. Vissvarīgākais bija sarunāt datumu baznīcā un sameklēt viesu māju apm.60km rādiusā. Vislielākās grūtības sagādāja tieši viesu nama atrašana, jo praktiski visi jau bija laicīgi rezervēti.

Kāzu datums:13.07.2013

Gadu pirms. Izvēlējāmies viesu namu un tad jau pamazām visu pārējo. Visgrūtāk bija izdomāt ielūgumu tekstu:)

Kāzu datums:13.07.2013

Mēnesi pirms kāzām sākām gatavoties, uzreiz pēc bildinājuma. Sarunājām dzimtsarakstu nodaļu, fotogrāfi, iegādājām gredzenus. Uzkodas un pārējā iegādāšana bija sīkums. Lielākās grūtības - vienoties ar vecākiem par svinību modeli, jo negribējām neko lielu, tikai uz 3 stundām pēc ceremonijas.

Kāzu datums:13.07.2013

Bildinājumu saņēmu 11 mēnešus pirms kāzām. Sākām ar datuma izvēli, tad meklējām viesu namu. Pa lielam viss gāja gludi, grūtības nedaudz sagādāja baznīcas lietas un tas, ka nedēļu pirms kāzām bija jāmeklē jauna mašīna.

Kāzu datums:13.07.2013

Krājkontu izveidojām vēl pirms saņēmu bildinājumu. Bildinājums notika 2012.gada oktobrī, tad arī sākām gatavoties. Lūdzām draugiem kļūt par vedējiem un izveidojām aptuveno budžeta plānu. Lai gan sākām salīdzinoši laicīgi gatavoties, tuvojoties kāzu datumam, sāka trūkt laika visam. Viss emocionālākais un grūtākais bija kāzu ielūgumi. Gatavojām paši. Topošajām līgaviņām iesaku izdomāt krāzu toni/tematiku...viss tad ies kā no rokas. Arī viesu saraksta veidošana bija grūta. Visus nekad neuzaicināsi, ļoti vērtējām.

Kāzu datums:12.07.2013

Bildinājumu saņēmu 9 mēnešus pirms kāzām, tad arī pamazām sākām visu gatavot. Vispirms sameklējām viesu namu, muzikantu, fotogrāfi, ēdinātājus, norunājām vedējus, kā arī sastādījām viesu sarakstu.

Kāzu datums:06.07.2013

UZreiz kā saņēmu bildinājumu, sākām meklēt viesu namu,jāsaka, ka tas bija gandrīz 11 mēneši pirms kāzām un tad jau liela daļa bija aizņemti. Viss jādara ļoti laicīgi, tad nav nekādas grūtības. Darba ir daudz, ja lielu daļu dara paši un nav kāzu organizatoru.

Kāzu datums:05.07.2013

Sākām gatavoties gadu pirms kāzām. Vispirms sameklējām un rezervējām viesu namu un pieteicām izvēlēto datumu baznīcā. Nekas nesagādāja grūtības, iesaku zināt, kādas kāzas vēlaties un visu darīt laicīgi.

Kāzu datums:05.07.2013

pusgadu iepriekš iesniedzām iesniegumu DzSarakstu nodaļā. Vietu, kāzu vadītāju un fotogrāfu atradām aptuveni 4 mēnešus pirms kāzām un viss pārējais nāca vēl vēlāk! piemēram kurpes un kaklarota tika nopirktas nedēļu (!) pirms kāzām! :))

Kāzu datums:05.07.2013

Mēnesi - tik ilgi, cik bija saderināšanās laiks no dokumentu iesniegšanas dzimtsarakstu nodaļā.

Kāzu datums:29.06.2013

Gatavojāmies pus gadu, grūti gāja, visu laiku bija ko darīt un par ko domāt. Pirmais, ko rezervējām, bija viesu nams, baznīca, grupa un fotogrāfs. Pārējo pamazām.

Kāzu datums:21.06.2013

Mani bildināja 1. februārī - tad arī sākās lielā gatavošanās. Sanāk kopā kādi 4,5 mēneši. Patiesībā viss bija ļoti viegli. Visu atviegloja arī fakts, ka laulājāmies vēl vasaras sākumā un tieši pirms Jāņiem (nav daudz tādu trako) - līdz ar ko lielais vasaras kāzu bums tikai tad sākās, bet par cik mēs visu rezervējām jau februārī/martā - viss bija ātri, viegli un nesāpīgi!

Kāzu datums:21.06.2013

Sākām gatavoties 4.5 mēnešus pirms kāzām. Visgrūtāk gāja ar pieteikumu Dzimtsarakstu nodaļā, jo nedzīvojam Latvijā un kāzu plānošanas laikā ne reizi nebijām Latvijā.. Visādi citādi visi ir ļoti atsaucīgi arī virtuālajā pasaulē.

Kāzu datums:16.06.2013

tā nopietni sākām gatavoties apmēram 3-4 mēnešus pirms kāzām. Pirmais bija sarunāt vedējus un pieteikt viesu namu.

Kāzu datums:16.06.2013

Pirms pusgada sākām gatavoties! Vispirms atradām svinības kompleksu un rezervējam to (ēdināšanu mēs pasūtījam turpat uzreiz, kad atsūtīja ēdienkartes). Otrais solis: fotogrāfs, didžejs un vakara vadītājs, pārējais - jau pēc tam! Lielākās grūtības sanāca ar mašinas īri un izbraukuma laulības ceremoniju! Bet visu sanāca organizēt un sarunāties! Ps: Apgrūtinošs faktors - abi dzīvojam St.-Pēterburgā, tāpēc lielāko daļu jautājumu risinājām caur internetu!

Kāzu datums:15.06.2013

Sāku gatavoties februārī, kad nopirku kleitu, kā arī sarunājām visu ar baznīcu un nepieciešamajiem dokumentiem. Visu pārējo darījām pēdējā mirklī - fotogrāfu arī tikai maijā sarunājām, kūku pasūtīju divas dienas pirms precēšanās, pušķi - nedēļu pirms.

Kāzu datums:15.06.2013

Sākām gatavoties 9 mēnešus pirms kāzām. No sākuma rezervējām viesu namu, tad fotogrāfu un muzikantu, tad baznīcu, tad bija sarunas ar vedējiem, izvēlējāmies mūsu krāsu un simbolus, tad gatavoju ielūgumus un galda kartes... Visgrūtāk bija sasēdināt savā starpā mazpazīstamus 100 viesus pie viena galda, lai visiem labi un jautri!

Kāzu datums:15.06.2013

Sākām gatavoties pus gadu pirms kāzām. Vispirms atradām viesu namu. Lielākās grūtības sagādāja šampānieša izvēle :)

Kāzu datums:08.06.2013

Kāzām sākām gatavoties 9 mēnešus iepriekš. vispirms tika sarunāta banketa vieta, vakara vadītāja, video un foto operatori. lielākās grūtības sagādāja kāzu pastaiga ar viesiem (grūti atrast pieejamu vietu un izdomāt, ka izklaidēt viesus tajā laikā)

Kāzu datums:08.06.2013

Mani bildināja februārī 2012, tāpēc laika bija daudz, visu darījām lēni un nesteidzoties. Vispirms atradām viesu namu; visgrūtāk bija saprast, cik būs viesu, jo radu un draugu ir daudz.

Kāzu datums:05.06.2013

apm. gadu,domu un ideju līmenī gatavojamies, pirmā nopirkās kleita - ātri un viegli,sagādāja grūtības kāzu auto atrašana

Kāzu datums:01.06.2013

ap 6iem mēn pirms kāzām, visu pirms gājām uz zagsu, grūtības nekas īpaši neradīja

Kāzu datums:01.06.2013

Sākām pirms 7-8 mēnešiem. Vispirms atradām viesu namu, kāzu vadītāju un fotogrāfu.

Kāzu datums:25.05.2013

7 mēn pirms. Grūtību nebija, viss ritēja savu gaitu. ja tā padomā, visgrūtāk bija atrast viesu namu par saprātīgu cenu, kurā varētu izguldit visus 56 viesus. Latvijā tādu ir maz.(vai ir baigā cena)

Kāzu datums:25.05.2013

Kāzām es gatavojos gandrīz 2 gadus. Vispirms meklējām vedējus.Vislielākās grūtības sagādāja mūžīgās krustceles ar sevi, kam izpatikt vairāk - sev vai citiem.

Kāzu datums:24.05.2013

Saderinājāmies tieši gadu iepriekš, sākām lēnām gatavoties. Noteicām datumu, pateicām vedējdraugiem, uzreiz meklējām viesu māju (labi, ka nekavējāmies ar šo :)), sarunājām mācītāju. Laicīgi pateicām visiem datumu mutiski (jo kāzas bija 5dien un daudziem jāņem brīvdiena). Sākām uz akcijām un ar kuponiem iepirkt alko u.c., atradām juvilieri. Lēnā garā un mierīgi organizējāmies un stresa nebija nekāda! :) Palīdzēja šīs mājas lapas budžeta kalkulators un darāmo darbu saraksts!!

Kāzu datums:18.05.2013

Sākām gatavoties 1 gadu iepriekš. Sākām no viesu nama izvēles, tad fotogrāfu un video režisoru un tad zagsu. Pārējo sākām taisīt 3 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:18.05.2013

Apmēram gadu iepriekš mēģinājumi atrast piemērotākās telpas, kas arī sagādāja lielākās grūtības. Pārējie darbiņi tika sākti veikt pusgadu iepriekš.

Kāzu datums:11.05.2013

Baznīcu un restorānu rezervējām jau 8 mēnešus iepriekš, informējām vedējus un tad palēnām sākām ar tērpu meklēšanu, ielūgumu izgatavošanu.

Kāzu datums:11.05.2013

Sākām gatavoties aptuveni 9 menešus iepriekš. No sākuma atradām viesu namu. Vislielākās grūtības sagādāja ēdinātāju izvēle.