FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:20.06.2014

Tādu īpašu kritēriju mums nebija - aizbraucām, iepatikās un nolēmām, ka pie tā arī paliksim, galdu klājēja sadarbojas ar viesu namu, atsauksmes no cilvēkiem bija labas, bija klājusi galdus arī paziņām un tie ļoti slavēja.

Kāzu datums:15.06.2014

Jaunā, "svaigā" interjera dēļ, laipnās un saprotošās attieksmes.

Kāzu datums:14.06.2014

Pēc atrašanās vietas un interjera.

Kāzu datums:07.06.2014

Vietu izvēlējāmies, lai būtu maksimāli tuvu Lielvārdei, un lai varētu visi viesi palikt pa nakti. Viesu nams pats klāj galdus. Pozitīvi, ka neprasīja korķa naudu, kā arī atļāva savas lietas nest galdam (mēs atsevišķi pirkām alkoholu, gāzētos dzērienus, sīrupu sulai, augļus, dārzeņus). Ļoti atsaucīga viesu nama vadītāja! Tas viss superīgi! Taču bija šādas tādas nianses (vārīta mēle sagriezta gareniski, cik vien gari mēli var sagriezt, nenogriežot nost ne mēles sakni, ne spuraino mēles galu, ko parasti nepasniedz uz galda (vizuāli pretīgi), mazsālītie gurķīši ar centimetru gariem kātiem!!! Bet kopumā viss bija ĻOTI GARŠĪGI.

Kāzu datums:07.06.2014

pēc atsauksmēm, attāluma no Rīgas, vai pietiekami vietas gulēšanai.

Kāzu datums:31.05.2014

lai nav tālu no rīgas, lai ir omulīgi un lai ir atsaucigi saimnieki

Kāzu datums:17.05.2014

Skrundas muiža ir salīdzinoši jauna vieta, ļoti skaista, atbilstoša mūsu gaumei, kā arī mūsu viesu skaitam. Pie tam muiža pati nodrošina ēdināšanu un visu, kas ar to saistīts, līdz ar to arī man pašai mazāk uztraukumu. Dārgāk, protams, nekā vairums viesu namu, taču biju nolēmusi, ka kāzu kleita piestāv muižai, nevis guļbūvei.

Kāzu datums:10.05.2014

Biju apmeklējusi draudzenes kāzas šai pašā vietā; patika, ka ir atsevišķas zāles ēšanai un dejošanai, kā arī terase ārā. Ēdināšanu piedāvāja viesu namā, pasūtījām bez nogaršošanas, bet pārliecināja vadītājas profesionālā attieksme un komunikācija. Ēdiens tiešām bija garšīgs un daudzveidīgs, apkalpošana raita un visu nakti, kamēr vien viesi ballējās.

Kāzu datums:26.04.2014

Pēc cenas/atrašanās vietas. Galda klājējus izvēlējāmies viesu namā "Svelmes" .

Kāzu datums:13.03.2014

Svinību vietu ieteica vakara vadītājs.

Kāzu datums:08.03.2014

Izvēlējāmies, jo blakus Ziemeļu rajona dzimtsarakstu nodaļai, kā arī cena.

Kāzu datums:11.12.2013

Tuvāk jaunās sievas vecāku mājām.

Kāzu datums:07.12.2013

Bija visizdevīgākā visiem pēc atrašanās vietas, un tā ir mana dzimtā puse. Galdus klāja pilī atrodošais ēdināšanas uzņēmums. Viss bija pa rokai.

Kāzu datums:07.12.2013

Skatījāmies, lai ir pa ceļam, cena.

Kāzu datums:11.10.2013

viesu namu: 1) pēc tā izskata un noformējuma, svarīgs noteicējs bija, lai zāles vidū nav stabs; 2) pēc vietas un piekļuves iespējām pie tā; ēdinatajus - pēc atsauksmēm

Kāzu datums:27.09.2013

Vieta ļoti jauka un pazīstami viesu mājas saimnieki

Kāzu datums:13.09.2013

Cenas.

Kāzu datums:07.09.2013

Tuvāk Kuldīgai. Galda klājēju pēc ieteikumiem.

Kāzu datums:07.09.2013

Svinību vietu izvēlējamies - lai ir mājīgi! :) Ēdināšanu piedāvāja viesu nams, tāpēc galdu klājējus nemeklējām :)

Kāzu datums:07.09.2013

Svinību vietā mēs iemīlējāmies, kad turp atbraucām, galda klājējus viņi paši piedāvāja.

Kāzu datums:31.08.2013

Viesu nams - izvēlējāmies, jo bija meža vidū, pie upītes.. līdz ar to super skaista daba un miers apkārt :) Galdu klājēju ieteica viesu nams, bet bija šādas tādas lietas, kas nepatika, jo bija solīts mazliet vairāk.

Kāzu datums:31.08.2013

Jo patika viesu nams. Galda klājējs - ar labām atsauksmēm, tuvu viesu namam.

Kāzu datums:31.08.2013

Viesu māja attiecīgajā reģionā bija vienīgā, kas vēl augustā bija pieejama. Piedevām, kā izrādījās, viena no lētākajām un nebūt ne sliktākajām. Galdu klājējus ieteica viesu mājas saimniece. Tā ka viss ir tikai un vienīgi laimīga sagadīšanās.

Kāzu datums:24.08.2013

Pēc tā, kura no iestādēm garšīgi gatavo. Tad pārrunas par izmaksām. Un tad no sastādītajām ēdienkartēm un tāmēm izvēlējāmies vienu.

Kāzu datums:24.08.2013

Sviņību vieta- lai nebutu tālu no Rīgas, jo garais ceļš no Rīgas baznīcas nogurdinātu. Lai būtu pie ūdens. Viesu nams ir fantastisks! Iesaku!!! Galdus izvēlējāmies klāt no pašiem saimniekiem Līcīšos, lai nebūtu liekas galvassāpes par papildus pakalpojumu. Tā viss bija vienkopus.

Kāzu datums:24.08.2013

Uz vietas gatavo, ir arī oficiantes + varēja pasūtīt brokastis

Kāzu datums:24.08.2013

Mājās - lēti - savējie!

Kāzu datums:23.08.2013

Svinību vietu viennozīmīgi izvēlējāmies pamatojoties uz to, kur nākamajā dienā dosimies. Apsvērām visus iespējamos variantus, un Vecpiebalga likās tas pats labākais.

Kāzu datums:23.08.2013

Svarīgi bija atrast vietu, kas ir nedaudz nost no visas pasaules, un kur vienā telpā var notikt gan ēdināšana, gan dancošana

Kāzu datums:17.08.2013

Gribējām tai pilsētā, jo tai ir īpašs stāsts mūsu kopdzīvē. Galda klājējas/ pavāres bija vietējās un pazīstamas.

Kāzu datums:17.08.2013

Mums bija svarīgi visus izguldīt un lai ir tuvu Rīgai.

Kāzu datums:10.08.2013

Pēc skaistā viesu nama un apkārtnes. Jau pāris gadus iepriekš zināju, ka kāzas gribēšu šajā vietā.

Kāzu datums:10.08.2013

Pazinām labi vietu, tur jau grāk tika rīkotas kāzas. Zinājām, ka garšīgi gatavo !

Kāzu datums:10.08.2013

Svinību vietu meklējām, pirmkārt, jau lai pašiem ļoti patiktu, meklējām tādu vietu, kur viesus var izguldīt atsevišķos numuriņos nevis viena lielā telpā, otrkārt, Nītaures dzirnavās ļoti skaista apkartne+ āra terase, var braukt ar laivām, ūdens velosipēdu!

Kāzu datums:10.08.2013

Galdus mums klāja "Kapteiņu osta" restorāns, esam baudījuši viņu gatavotos ēdienus jau iepriekš un tāpēc zinājām, ka viss būs gardi. Konkrētā svinību vieta tika izvēlēta tāpēc, ka vīrs pats ir salacgrīvietis un, turklāt, Salacgrīvā ir tik skaisti saulrieti.

Kāzu datums:09.08.2013

Svinību vieta - tāpēc ka pa brīvu. Galda klājēji - paši, jo bez maksas :D

Kāzu datums:09.08.2013

Par cik izvēle krita uz to, ka kāzas svinēsim manu lauku māju apvidū, tad ar to arī sākām, un vienkārši pēc bildēm un atsauksmēm internetā meklējām feinas vietas, kas atrodās Siguldas tuvumā, tāpēc baznīca bija pie Līgatnes, bet viesu nams pie Cēsīm. Aktivitātes starp baznīcu un viesu namu bija Cēsīs - lielajā parkā un pilsdrupās, lai viesiem nabūtu jāraukā gari un nogurdinoši ceļa gabali!

Kāzu datums:09.08.2013

Vietu izvēlējāmies pēc atsauksmēm un pēc tā, lai visiem būtu pietiekami daudz vietas. Svarīgi bija arī tas, lai varētu nakšņot tajā pašā vietā. Galda klājēju ieteica radinieki.

Kāzu datums:03.08.2013

Izvēloties svinību vietu, mums bija savarīgs attālums no Rīgas ("Oāze"ir ļoti tuvu!!!) - lai kāzu dienā viesiem papildus nav lieli attālumi jābraukā un nezaudējam daudz burvīgā laika pārbraucienos. Vizuāli - nevēlējāmies guļbūvi, bet lai būtu pirts un ūdens izpriecas. Kā plusiņš vērtējās - paša viesu nama iespēja nodrošināt galdu klāšanu. Protams - kāda komunikācija ar saimnieci (Oāzē saimniecīte ir vienkārši lieliska!!!)

Kāzu datums:03.08.2013

Lai mums ātri un ērti pieejams viesu nams, labiekārtots, galda klājējus pēc atsauksmēm, galvenais, lai svaigi un garšīgi