FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:02.08.2014

Kāzu datumu noteicām gadu pēc bildināšanas, tad arī lēnām sākām gatavoties, jo svarīgi šķita vispirms sameklēt un rezervēt viesu namu.

Kāzu datums:25.07.2014

Sākām pamazām gatavoties 8 mēnešus pirms kāzām. Lielākās grūtības bija plānot kāzas latvijā, jo paši dzībojam ārzemēs. Vispirms bija jāatrod vedēji, kas nebija grūti, tad jāsastāda viesu saraksts, tad ielūgumi un tad jau viss pārējais lēnam.

Kāzu datums:25.07.2014

Sākām gatavoties nedaudz ātrāk par 4 mēn. Vispirms izdomājām vietu, kur svinēsim, un aizteicām svinību vietu, muzikantu, ēdinātājus, dzimtsarakstu nodaļu utt. Lielākās grūtības bija atrast vakara vadītāju un saksafonistu.

Kāzu datums:18.07.2014

Kāzām sākām gatavoties mēnesi un nedēļu pirms tām. Vispirms noteicām viesu māju, tad iesniedzām dokumentus dzimtsarakstu nodaļā, sākām plānot, kas nepieciešams kāzām un šūt man kleitu. Lielākās grūtības sagādāja atrast pietiekami labus un profesionālus fotogrāfus, kā arī transportu viesu vešanai.

Kāzu datums:18.07.2014

Bildināja aprīļa beigās. Precējāmies tā paša gada jūlijā. 2.5 mēnešu laikā bija gatavs. Vispirms sarunājām vedējus un fotogrāfu. Tad izdomājām, kur svinēsim, un sarunājām ēdinātājus. Visgrūtāk bija nolemt par svinību vietu.

Kāzu datums:12.07.2014

Pieteicām laulības 1 gadu iepriekš. Vispirms pasūtījām ielūgumus. Visgrūtākais uzdevums bija - kā sasēdināt viesus pie galda.

Kāzu datums:12.07.2014

14 mēnešus pirms kāzām, sākām ar saderināšanās balles uzrīkošanu radiem un draugiem - lieliski, visi savā starpā sapazinās. Tad šādā kārtībā - vedēji, viesu nams, baznīca, daļa alkohols, iesvētību kursi, foto, video, florists, kleita, make up - frizieris, mūziķi. Tas viss līdz jaunajam gadam jau bija sarunāts. Tālāk bija ielūgumi, torte, dekorācijas, auto, dāvanas, uzvalks, deju kursi utt. Grūtības sagādāja tilta atrašana, nekur nebija tāds kā gribējām, pārējais absolūti nebija nekas grūts, tikai bauda visu pašam darīt.

Kāzu datums:12.07.2014

Kāzām sākām gatavoties 11 mēnešus pirms kāzu datuma. Vispirms atradām un rezervējām fotogrāfu un kāzu svinību vietu. Vislielākās grūtības sagādāja Kurzemē atrast piemērotu svinību vietu.

Kāzu datums:09.07.2014

Es sāku lasīt, pētīt un domāt pusotru gadu pirms kāzām. Tad arī daudz runājām par to, ko un kā mēs gribētu, līdz izkristalizējās pāris galvenās idejas, un gadu pirms kāzām sākām reālus organizēšanas darbus. Vislielākās grūtības sagādāja cilvēku nevēlēšanās atkāpties no jau iestaigātās takas un meklēt nestandarta risinājumus.

Kāzu datums:03.07.2014

Vasarā apbraukājām iespējamos viesu namus un rudenī jau laicīgi rezervējām izvēlēto. Šīs lietas darot laicīgi ir lielāka iespēja izvēlēties labāko cenas/kvalitātes attiecībā it sevišķi, ja kāzas ir vasarā, kas ir karstā kāzu sezona. Vasarā sestdienās īpaši ieteiktu to darīt - braukt skatīties viesu namus, jo tad lielā daļā tieši tiek rīkotas citas kāzas un var uzmest aci kā viesu nams izskatās tieši kāzu noformējumā - var pasmelties idejas vai tieši otrādāk - saprast, ko labāk nedarīt.

Kāzu datums:02.07.2014

Kāzām sākām gatavoties 3 mēnēšus pirms. Vispirms iegādājāmies laulību gredzenus. Lielākās grūtības sagādāja laba fotogrāfa meklēšana, jo lielākā daļa labu fotogrāfu ir jau 1.5. gadu iepriekš rezervēti.

Kāzu datums:21.06.2014

Bildinājums bija 2013. gada vasarā. Kad sapratām, ka vēlamies nelielas, bet skaistas kāzas, sapratām, ka tik ātri tas nesanāks un būs jāgaida nākamā vasara :)

Kāzu datums:20.06.2014

Aptuveni 9 mēnešus iepriekš nolēmām, kur, kad un cik lielas kāzas svinēsim.

Kāzu datums:20.06.2014

3 mēnešus iepriekš izdomājām, ka gribam precēties.:) Visgrūtāk bija saprast,kur vēlamies pavadīt mūsu skaistāko dienu..

Kāzu datums:20.06.2014

Sākām gatavoties 5 mēnešus pirms kāzām, vispirms pēc iesnieguma uzrakstīšanas sameklējām viesu namu un pavārus, tad fotogrāfu muzikantu, grima mākslinieci un frizieri. Vislielākās grūtības sagādāja vedēju atrašana, jo no draugiem, ja viens ir aktīvs, tad otrs ir ļoti kluss (negribējās kādam likt justies neērti)

Kāzu datums:15.06.2014

Sākām 7 mēnešus pirms kāzām ar datuma, ceremonijas vietas un viesu nama izvēli, fotogrāfa rezervēšanu. Lielākās grūtības sagādāja pieņemt alkatīgo pērtiķu prasītās cenas, kā tikai izdzirdējuši vārdu "kāzas"

Kāzu datums:14.06.2014

8 mēnešus. Vispirms sarunājām visus pakalpojumu sniedzējus. Lielākas grūtības sagādāja milzumliela ideju izvēle, gribējas visu un uzreiz :)

Kāzu datums:07.06.2014

Sākām plānot visu iepriekšējā gada novembrī/decembrī (apmēram). Tā sanāk kādus 7 mēnešu iepriekš. Vispirms rezervējām viesu namu. Tad vakara vadītāju, frizieri, fotogrāfu. Īpašas grūtības nekas nesagādāja.

Kāzu datums:07.06.2014

Mazliet sākām jau gadu iepriekš kopš izlēmām par datumu, bet tā intensīvāk pēdējā pusgada laikā. Vispirms sameklējām un rezervējām viesu namu - gadu iepriekš :D Lielākas grūtības sagādāja atrast labu muzikantu/DJ.

Kāzu datums:31.05.2014

Gatavoties sākām jau apmēram 8-9 mēnešus pirms kāzām

Kāzu datums:17.05.2014

Sākām gatavoties pusgadu pirms kāzām. Vispirms sameklējām svinību vietu, pēc tam kleitu un tad arī pamazām visu pārējo sagādājām. Grūtības nesagādāja nekas, ja nu vienīgi morāli grūti bija izveidot viesu sarakstu, jo daudzus nācās izsvītrot.

Kāzu datums:10.05.2014

Bildinājumu saņēmu novembrī, decembrī jau sākām gatavoties. Vispirms sarunājām viesu namu un fotogrāfu, tad sāku lūkoties pēc kleitas un pasūtīt dekorācijas. Visgrūtāk gāja ar kurpēm (man ir liels izmērs) un daudzajiem sīkumiem pēdējā brīdī.

Kāzu datums:26.04.2014

Kāzām sākām gatavoties 7 mēnešus iepriekš. Sākumā sastādījām viesu sarakstu, tad viesu namu atradām. Lielākās grūtības sastādīja apziņa, cik nepieciešams naudas kāzām :D

Kāzu datums:13.03.2014

Kāzām sākām gatavoties gadu pirms, bet aktīvi 6 mēnešus pirms. Vispirms atradām vakara vadītāju. Visgrūtāk bija saplānot kāzu ceremoniju ārpus dzimtsarakstu nodaļas.

Kāzu datums:11.12.2013

Sākām gatavoties 6 mēnešus pirms kāzām. Vispirms nolikām datumu un meklējām apģērbu, svinību vietu un dzimtsarakstu nodaļu. Vislielākās grūtības sagādāja transports un finanses.

Kāzu datums:07.12.2013

Gatavojamies trīs mēnešus. Vispirms sameklējām svinību vietu un muzikantus. Nekādu īpašu grūtību nebija.

Kāzu datums:07.12.2013

Sākām gatavoties 2 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:11.10.2013

8 mēnešus iepriekš, vispirms sarunājām vedējus, viesu namu, ēdinātājus, muzikantu. Grūtības sagādāja vienīgi apstāklis, ka sakotnēji bija domāts laulāties baznīcā, taču puisim nebija izieta iesvētes mācība un bija to problemātiski iziet ārzemēs, līdz ar to beigās sanāca laulāties dzimts.nodaļā.

Kāzu datums:27.09.2013

Sākām gatavoties apmēram pirms 11 mēnešiem. Vispirms bija vedēji, pēc tam viesu nams, muzikanti un fotogrāfs

Kāzu datums:13.09.2013

Tieši gadu. Pirmais sarunāju muzikantu, tad fotogrāfu un pēc tam viesu māju. It kā nekas lielas grūtības nesagādāja.

Kāzu datums:07.09.2013

Viesu namu, fotogrāfi, vakara vadītāju gadu iepriekš. Pirmais darbs bija, ka domājām, kas būs vedēji.

Kāzu datums:07.09.2013

Mūsu kāzu dienai sākām gatavoties trīs mēnešus pirms tām :) Vispirms uzrakstījām viesu sarakstu, ar kuriem gribējām dalīties mūsu priekos un ar kuriem gribējām būt kopā mūsu dienā :) Un nākošais, ko darījām - izvēlējāmies viesu namu :) un pēc tam jau sākās visi pārējie plānošanas un sagatavošanas darbi :)

Kāzu datums:07.09.2013

Sākām gatavoties februārī, noteicām datumu un rezervējām svinību vietu, gājām pie priestera un pieteicāmies saderināto kursiem! Vislielākās grūtības....man liekās tādu nav bijis!

Kāzu datums:31.08.2013

nepilnu gadu gatavojāmies.. vispirms bija saruna ar mācītāju, tad viesu nama izvēle.. pēc tam viss pārējais.. grūtības bija, bet pārsvarā viss tika nokārtots un mūsu īpašajā dienā nebija aizķeršanās..

Kāzu datums:31.08.2013

7 mēnešus, vispirms uzrunājām vedējus, tad sarunājām viesu namu, muzikantus, video un fotogrāfu.

Kāzu datums:31.08.2013

Kāzas tika saorganizētas trīs mēnešu laikā. Sākām ar vedēju uzrunāšanu, un kad viņi piekrita, turpinājām ar veco, labo padomdevēju -internetu, kur atradām šo mājaslapu un visu nepieciešamo informāciju.

Kāzu datums:24.08.2013

7 mēnešus iepriekš. Noskatījām viesu namu, pieteicām. Tad meklēju ēdinātājus un mūziķus. Tad pirkām uzvalku un kleitu.

Kāzu datums:24.08.2013

sākām gatavoties 10 mēnešus pirms kāzām. Pirmais - viesu nams, 2.-fotogrāfs, 3.-muzikanti! Iesaku, jo tos ir dabūt visgrūtāk!!!!

Kāzu datums:24.08.2013

6 mēnešus iepriekš iesniedzām iesniegumu.

Kāzu datums:24.08.2013

2 mēnešus pirms kāzām izlēmām. Sākumā iesniegumu uzrakstījām un datumu nolikām. Sarunājām vedējus un tad arī viss pamazām notika. Grūtības bija kāzu dienā, jo frizieris bija 2 h pirms ceremonijas un vajadzēja vēl paspēt šur un tur izbraukāt, lai nenokavē, meikapiste tajā dienā atteicās, bet pati tiku galā, jo bija jau iepriekš pieaudzētas skropastas un neko daudz neprasījās krāsoties!