FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?

Katerina, 26

Svinības notika viesu mājā Hotel Orinoko, kas izmaksāja 500EUR un ēdināšana - 25EUR/cilv.

Edīte, 34

Rīgā, fotostudijā "Imagine" .

Inese, 27

Restorānā. Par galdu aizgāja ~3000 Eur

Dagnija, 32

Svinības notika viesu nama krodziņā. Tas viss izmaksāja 250 EUR (ēdināšana, zāles noma)

Agnese, 24

Viesnīcā Gutenbergs, banketu zālē. Mums bija 50 EUR no cilvēka ( 5 ēdieni), fantastisks ēdiens un Lāsma, fantastisks palīgs. Īre par zāli bija 300 EUR, bet viesmīļi 200 EUR. Par alkoholu mēs maksājām pēc tam - 479 EUR

Monta, 25

Ķekavā ir tada omulīga vietiņa Liepkalni gan mums, gan viesiem patika, ka nakošajā dienā vareja ieiet pirtiņa un pasēdēt kublā, samaksa bija 300 Eur! ēdienu pasūtījām auksto galdu caur paziņām 150 Eur un silto ēdienu paši nopirkām gaļu dažāda veida (80 Eur) un sacepām iepriekšējā vakarā! Atsevišķi bija persona, kas visu pasniedza un novāca, nomazgaja traukus - 50 Eur!

Ieva, 29

Svinības notika viesu namā "Miško vila", kas izmaksāja 2500 litu un ēdināšana maksāja aptuveni 23 eur no cilvēka(sagaidīšanas galds 1.70 / svinību galds 16.90 / brokastis 4.00)

Līga, 23

Biržu Ūdensdzirnās 680 eur, ēdināšana 700 eur

Brown Eyes, 26

Svinības notika viesu namā Iecupes. Svinību vietas īre maksāja 600 EUR un ēdināšana 20 EUR/personai. Viss patika, vienkārši lielisks viesu nams un par ēdināšanu arī varam teikt tikai tās labākās atsauksmes. Neliels čē-pē sanāca ar lapenīti, jo tajā nebija elektrības, bet lieliski iztikām bez lapenes un mičojāmies uz lielās viesu nama terases. Viesiem ļoti patika arī slidkalniņš, kuru izmantojām otrajā dienā pirtēšanās starplaikos;)

Laura, 24

Svinības notika viesu namā "Janči". Par izmaksām, es domāju, katram ir ļoti individuāli, bet varu teikt, ka 'Janči' ir ļoti labs viesu nams, plaša vieta dejošanai un par pieņemamu cenu. Bez tam ļoti jauka saimniece, ieteiks jums kas un kā, ja nebūsiet īsti droši par kaut ko. Un ēdinātāji mums bija no Aizputes un saucās 'Kāpenieki'. Ir tikai viens vāds - ideāli. Ļoti pieņemama cena un ēdiens tiešām būs daudz. Mums galdi lūza un viss bija ļoti garšīgi.

Madara, 27

Svinības notika viesu namā "Debesu Bļoda" Liels paldies saimniecītei Sabīnei un čaklajām meitenēm :) Svinības ilga trīs dienas. Ēdināšana un svinību vietas īre kopumā izmaksāja pie 4 250 EUR

Jūlija, 25

Viesu nams. Kopā ar ēdināšanu bez alkohola un tortes ap 1800 eiro.

Anna, 30

Viesu mājā pati viesu māja 1000 eur ēdināšana arī 1000 eur alkohols ~ 800 eur

Elīna, 29

Viesu namā, 350 Eur

Ilze, 28

Viesu namā "Villa Dole" Doles salā. Par viesu namu kopā 400 eur; 100 no tiem iemaksājām, kad rezervējām datumu. Ēdināšana papildus. Maksājām 21 eur par cilvēku. Tas bija lētākais variants, ko piedāvāja. Cenā vakariņas un brokastis.

Solvita, 28

Svinības notika Jaunberzē. Viesu māja - 300 eur Ēdināšana - kafejnīca Kaprīze - vnk super! - 18.50 eur uz cilv.

Vivy, 29

Viss pasākums notika Smuku Muižas teritorijā. Noapaļojot 3500 eiro (ietilps lielā zāle, ēdināšana (vidēju izmaksu ēdienkarte, kas bija vienkārši brīnišķīgs variants) + dažādu ietilpību numuriņi viesiem un mums.

Karīna, 28

Svinības notika viesu namā Mazsālijas, ļoti skaisti un daudz ko apskatīt vēl nākamajā dienā. Ēdināsanu nodrošināja Restorāns Riviera.

Elīna, 26

Viesu namā Lantus, ēdināšana 52 cilvēkiem ~1500 eiro, svinību vieta~1200 eiro.

Zane, 29

Pēc ceremonijas bija pirmais šampanietis ar nelielām uzkodām, kam sekoja fotogrāfēšanās ar visiem viesiem, pēc tam mēs kopā ar draugiem (6 cilvēkiem) un fotogrāfu aizbraucām līdz jūrai un pludmalē nepilnas divas stundas notika fotosesija gan mums divatā, gan kopā ar draugiem. Pa to laiku vecāki un pārējie radi palika muižā un lika kopā mūsu sarūpēto puzli un rakstīja novēlējumu grāmatā. Kad atgriezāmies no pludmales, sēdāmies pie galda ieturēt vēlās svinīgās pusdienas, pēc kurām devāmies uz manām lauku mājām turpināt svinības brīvākā atmosfērā. Muižas dārza īre izmaksāja 200 eiro, ēdināšana muižas restorānā zem 2000 eiro

Krista, 23

viesu namā, izmaksāja 270 eiro. Ēdināšanas pakalpojumus neizmantojām, mielastu gatavoju es pate un bija vēl palīgi

Liene, 26

Svinības notika viesu namā "Oāze". Viesu nama īre un ēdināšana (ar sagaidīšanas galdu un brokastīm, kā arī krēslu kleitām ar mūsu kāzu krāsas lentām) izmaksāja nedaudz pāri 2000 eiro. Ļoti atsaucīga saimniece, piedāvājumā ietilpa arī viņas noformējums, kā arī palikšana nākamajā dienā bez laika ierobežojuma, jo nekāds cits pasākums tur nebija ieplānots. Tur ir arī pirtiņa un baseins, kā arī dīķi, kur atveldzēties.

Anda, 27

Sviniibas notika viesu namaa Nitaures dzirnavas. Izmaksas bija saliidzinoshi lielas, bet bija ieguldiitaas naudas veerts. Apkalposhana visaugstaakajaa liimenii. Maksa par viesu namu un eedienu ir ljoti atkariiga no personiigajaam veelmeem.

Liene, 27

Viesu namā "Oāze". Viesu nama īre un ēdināšana ap 2200 eiro.

Evita, 28

Svinības notika V/N Zivtiņi, Rojas novadā. Vieta izmaksāja 732 eur, iekļauts bija viesu nams un meitenes, kas apkalpo pie galda.

Monta, 25

Svinības notika Bebru namā - izmaksāja 1000 latos (maksājām, kad vēl bija lati). Ēdienu sūtījam pie Stendala, izcils ēdiens un apkalpošana, negribējam kotletes un štovētus kapostus tapēc ēdiens kopuma mums izmasāja 2500 eur, iekļauts bija gan sagaidīšanas uzkodas, vakariņas, aukstais galds, brokastis :) + visi kas apkalpoja, un rūpējas lai viss būtu ideāli

Anda, 24

Svinības notika Dobeles pusē, viesu namā "Dabaicēni". Svinību vieta līdz nakamās dienas pēcpusdienai izmaksāja nedaudz pāri 1 000 Euro, precīzi vairs neatceros. Ēdināšanu nodrošināja "Miltiņkrogs", 20 Euro/pers, ja pareizi atceros. Grādīgie dzērieni nebija iekļauti ēdināšanā.

Lāsma, 25

Viesu nams "Līcīši", viss komplekss 1500 Ls, ēdināšana 1800 Eur.

Sintija, 22

Svinības notika viesu namā "Copes", uz diennakti viesu nams maksāja 1200 eiro. Aptuveni 1100 eiro par ēdināšanu un galdu klāšanu. Alkoholu pašiem nācās pirkt - aptuveni 600 eiro.

Ieva, 20

Svinības notika kultūras namā, izmaksāja pie 100 euro un ēdināšana pie 1000 euro.

Aiga, 21

Bārbeles pagasta ,,Ausekļu dzirnavās''-autentiski un super skaisti, svinību vieta izmaksāja ap 150 euro, bez ēdināšanas, bet ar īpašu jaunlaulāto programmu. Ēdināšana izmaksāja ap 180 euro

Katrina, 25

Svinības notika Allažu kultūras namā. Svinību vietas maksa bija zem 100 EUR. Ēdināšana un alkohols bija tas, kas sastādīja lielāko daļu no apm 4500 Eur jo bija ~100 viesu.

Marina, 30

Viesu namā "Kurzemes Pērle" Liepājas nov.Kalvenes pag. 800 eiro par divām diennaktīm. Ēdinātāji mums bija no Aizputes "Kāpenieki"

Alise, 24

Viesu nams "Jaundzērvītes", Valmieras rajona Brenguļu pagastā. Skaistāku vietu nevaru iedomāties. Samaksājām 600 LVL, jo rezervējām gadu iepriekš, šogad jau cenas bija augstākas. Ēdināšana bija tur pat uz vietas - izmaksāja 50 personām ap 1400, manuprāt kaut kādi 28 eiro no personas (Iekļaujas sagaidīšanas tēja un kafija, aukstais, siltais, saldais, apkalpošana un brokastis). Visi teica, ka bija ļoti garšīgi.

Līva, 25

Svinības notika Jaunmoku pils Kolonnu zālē. Svinību vieta ar nakšņošanu, ēdināšana, apaļo galdu noma, krēslu bantes un torte izmaksāja ap 6000 EUR.

Maija, 30

Svinības notika ļoti jaukā vietā "Kurzemes Pērle" Aizputes novadā. Svinējām plašā paviljonā ar lielu terasi un gleznainu ezeru blakus. Gulēšana bija turpat blakus esošā viesu mājā un nelielās kempinga mājiņās. Par ēdināšanu rūpējās kafejnīca "Kāpenieki" no Aizputes. Viesu nams izmaksāja ~ 600 €, ēdināšana - 1300 €

Lote, 31

Viesu nams Ievu Līcis/Umuri Ēdināšana - viesu nama piedāvātās saimnieces.

Līgava, 32

Svinības notika lauku viesu mājā. Svinību vieta bija bezmaksas, jo īpašnieki ir pazīstami. Jāiegādājas bija tikai dekorācijas. Ēdināšana izmaksāja 650-700 Eur.

Jeļena, 26

Svinējām bārā -restorānā "NEO", stacijas tornī. Visiem patika.

Inga, 29

Vecāku mājas pagalmā uzslietā teltī. Izmaksas aptuveni 2500 eiro