FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?

Agnese, 24

Līdz viesnīcai- visu plānojām ar līgavaini. Viesnīcā tika pilnībā atdoti Agra rokās :)) ( par to man nevajadzēja uztraukties)

Monta, 25

Mēs palūdzām 2 draudzenēm kas ir ļoti aktīvas mūsu kompānijā lai priekš viesiem sarīko spēlēs un viņām tas izdevās super, Runāšanu uzņēmās vedēji!

Ieva, 29

Par viesu izklaidēšanu rūpējās mana krustmāte, kura bija sagatavojusi spēles un citas atrakcijas viesiem, kamēr gaidīja mūs viesu namā. Vēlāk izklaidi uzņēmās vedēji.

Līga, 23

Vedēji un trakās līgavas māsas :)

Brown Eyes, 26

Par mums dienas gaitā parūpējās mūsu vedēji, savukārt sākot no viesu nama vakara vadītājs ņēma visu vadīšanu savās rokās.

Laura, 24

Vedēji

Madara, 27

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vakara vadītājs Raimonds Dunke. Nākošajās dienās paši.

Jūlija, 25

Vakara vadītājs un vedēji.

Anna, 30

vedēji (mūsu draugi) - labākie vedēji pasaulē

Elīna, 29

Draudzene, kas bija lieciniece, rūpējās par vakara gaitu.

Ilze, 28

Vedēji jeb liecinieki.

Solvita, 28

Mums bija vakaram vadītāja. Beāte Bērziņa. Super cilvēks un nenožēloju ka paņēmām viņu, jo viņa daudz ko ātri un smuki nokārtoja (piem. muzikantu sprēgāšanu) tā, ka neviens neko nemanīja. Izklaides viesiem interesantas un gaumīgas vērstas uz jauno pāri. Nebija stulbu jociņu zem jostas vietas..

Vivy, 29

Viesi bija ļoti aktīvi. Pārsvarā par papilduis viesu izklaidēšanu rūpējās kāzu/vakara vadītājs Mārtiņš Daugulis. Ja plānojat kāzu/vakara vadītāju savām kāzām- noteikti, noteikti iesakām. Jau kopš tikšanās ar Mārtiņu visa kāzu plānošana bija daudz vieglāka, jo bija pārliecība, ka ar visu pārējo plānoto, noteikti esam ļoti drošās rokās. Un kopā ar manu mammu + viņas vīru, mūsu "best men" (kur vien varējām un, ja vēlējāmies, apvienojām latviešu un angļu tradīcijas), un līgavas māsām visa kāzu diena noritēja.... ļoti mierīgi un viegli. Savukārt pusnaktī norisinājās mičošana ar folkloras kopu. Noteikti mana visas dienas mīļākā un nozīmīgākā daļa. Ļoti emocionāls un brīnišķīgs brīdis.

Elīna, 26

Vedēji un mana draudzene, kas vadīja spēles un viktorīnu. Diezgan daudz runājām arī paši, stāstījām atmiņu stāstus par katru viesi.

Zane, 29

Kāzas pārsvarā organizējām mēs paši, tāpēc bijām izdomājuši nelielus uzdevumus pauzei, kamēr esam fotosesijā pludmalē. Vēl neliela padarbošanās viesiem bija, kad ieradāmies lauku mājās, kur mana krustmāte bija sagatavojusi latvju zīmju trafaretus un katrs viesis šo zīmi ar krāsām pārnesa uz akmeņiem, kas izlikti ap ugunskuru

Krista, 23

it ka vedēji.

Liene, 26

Bija gan vedēji, gan vakara vadītājs, kuri par spīti manām bažām, lieliski sakombinējās un sastrādājās.

Anda, 27

Mums nebija vedeeju, taa vietaa bija liigavas maasas un braalji. Tad viena no liigavas maasaam kopaa ar vienu no liigavainja braaljiem gatavoja paaris aktivitaates. Peec tam mums bija folkloras kopa Dandari,kas bija vakara spilgtaakais pasaakums un vinji arii vadiija michoshanu.

Liene, 27

Vislabākais vakara vadītājs pasaulē - Viesturs Vizulis! Viesiem ļooooti patika. Nepiespiests humors, lieliska atmosfēra bez tizlām rotaļām un piespiedu aktivitātēm. Cilvēks, kas lieliski jūt publiku, tikai vislabākie vārdi par Viesturu!

Evita, 28

Vakara vadītāja-mana draudzene.

Monta, 25

Vedēji un vakara vadītajs parūpējās par viesiem

Anda, 24

Lielisks vakara vadītājs Uģis Točs.

Lāsma, 25

Viesus viesu namā vēl pirms mums sagaidīja vakara vadītājs un izklaidēja līdz pat ~vieniem naktī.

Sintija, 22

Super atraktīvi vedēji un viesi

Ieva, 20

Viesus izklaidēja mana māsīca, kas arī bija mūsu vakara vadītāja.

Aiga, 21

Gan vedēji, gan mana mamma-paši. Arī muzikanti un viesu mājas vadītājs.

Katrina, 25

Vedēji un draugi.

Marina, 30

Mūsu vedēji dzīvo Anglijā, mēs paši - Nīderlandē un kāzas rīkojām Latvijā. Tāpēc izlēmām par labu arī vakara vadītājai. Ļoti esam apmierināti gan ar vedējiem, gan vakaru vadītāju.

Alise, 24

2 draugi, kas nedaudz vadīja spēles, taču bija ļoti laba atmosfēra un neko daudz nemaz neprasījās spēlēt vai ko tādu.

Līva, 25

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vakara vadītāja.

Maija, 30

Par viesu izklaidēšanu lielākoties rūpējās paši viesi - visi ļoti labprāt savā starpā pļāpāja, dejoja un amizierējās. Mēs tikai ik pa laikam drusku pabikstījām publiku vēlamajā virzienā. Mums bija sagatavotas programmiņas ar vakara plānu un tas bija noderīgi, jo visi zināja kas nu būs un kam gatavoties un uz terases bija salikti visādi interesanti aksesuāri - brilles, cepures, ūsas,utt. visi ar tiem labprāt iztaisījās un jautrojās. Muzikanti ļoti labi rūpējās par to, lai deju placis nekad nebūtu tukšs.

Lote, 31

Vedēji

Līgava, 32

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vedēji un reizēm mēs paši, kad vajadzēja "pieslēgties".

Jeļena, 26

Tradicionālo izklaižu nebija. Mums bija labs garastāvoklis, paši jokojāmies un smējāmies

Inga, 29

Vakara vadītājs Zintis no "Trešā brigāde" - tikai tie labākie vārdi par viņu...

Ilāna, 27

Mums bija vakara vadītājs Atis Bētiņš. Ļoti iesakām! Oriģināls, harizmatisks un ļoti saorganizēts vadītājs.Par katru sīkumu parūpējās. Un visiem viesiem iemācījās no galvas vārdus un nodarbošanās. Tādējādi radot viesos īpašu sajūsmu, un padarot mūsu svētkus īpaši siltus un personiskus.

Zaiga, 25

Bija mums gan vedēji, gan arī vakara vadītāja, tomēr diemžēl ne viens ne otrs nebija savos uzdevumu augstumos un vairāk vai mazāk vakaru dabūjām vadīt mēs paši un ļoti liels palīgs bija muzikants Gunārs.

Zane, 28

Vakara vadītājs un paši viesi.

Marija, 30

Vakara vadītājs

Baiba, 34

Vakara vadītāja Jogita Pūpola. SUPERĪGA! Paši sajūsmā, viesi sajūsmā! IZCILA! IESAKU VISIEM! www.jogitaspasakumi.lv