FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Pievienot savu pieredzi
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:11.10.2014

Sākumā ar visiem viesiem sabildejamies ziemasdārzā kas ir dzimtsarakstu nodaļā ar sampīti un vēja kūkām kuras ari pasūtījām Drusktot, tad virzijāmies uz Bauskas pusi Iecevas tiltiņa uzkārām atslēdziņu un mīļotais nesa mani pāri! Tad nokļuvām Rundāles pilī un noireta tika baltā zāle lai mēs tur varētu dejot savu pirmo valsi, Foto , un pastaiga pa darzu! Ceļš atpakaļ uz Liepkalniem kur sagaidīja parbaudījumi! :) Bija ļoti jauki :)

Kāzu datums:18.09.2014

Ar vedēju izdomātām izdarībām - ne pārāk daudz un ne ar septiņiem tiltiem - tam vajag divas dienas :D

Kāzu datums:13.09.2014

Metām atslēgu Daugavā no laivas, divi vārti, izjāde ar zirgiem, fotosesija, muzikants pie zirgu izjādes vietas un pirmā deja, dažādi uzdevumi :)

Kāzu datums:12.09.2014

Vedēji bija sagatavojuši 3 tiltus ar uzdevumiem jaunajam pārim - bērnības tilts, mīlestības tilts un nākotnes tilts. Pirmo tiltu mēs apmeklējām kopā ar viesiem, tad devāmies uz Doles salas Daugavas muzeju, kur notika fotografēšanās un neliela ieturēšanās. Tad viesi devās fotorallijā, kur viņiem noteiktos objektos bija jānofočē komandas selfijs, un mēs savukārt devāmies uz nākamajiem tiltiem kopā ar vedējiem un fotogrāfiem.

Kāzu datums:09.09.2014

Viss bija fantastistiki. Vispār baucot uz ceremoniju kavējāmies par pusstundu, bet labi, ka mūsu īpašā diena bija daba dienā, tapēc tā nebija poblēma. Kamēr mūs laulāja tikmē arā nogāza lietus, tad, kad bildējāmies arā saulīte staigāja pa zemes vidu. Bijām dažādos tiltos, un Padures muzejā. Tur arī iestādijām ozolu. Bijām arī pie jūras un jājām ar zirgiem.

Kāzu datums:30.08.2014

Pēc RLB gājām nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa, saslēdzām atslēdziņu un devāmies uz Strēlnieku laukumu- vieta, kur visiem jāsatiekas, lai pēcāk, autobuss viesus nogādātu viesu namā. Mēs paši devāmies atsevišķi, bija spontāna piestāšanās pie Daugavas, paspējām nomaldīties :D

Kāzu datums:28.08.2014

Vārti, vedēju sarupētie pārsteigumi un uzdevumi.

Kāzu datums:23.08.2014

Ar kavēšanos :))

Kāzu datums:16.08.2014

Devāmies mazajā fotosesijā uz botānisko dārzu. Notika nešana pār tiltu.

Kāzu datums:16.08.2014

vārti..

Kāzu datums:16.08.2014

Viss notika vienuviet, taču starp ceremoniju un došanos uz svinību zāli notika fotgrafēšanās ar viesiem. Uzradās laulību policija, un mamma bija lieliski sagatavojusi tiltu šķērsošanu un dažādu kāzu tradīciju izpildi. Jāsaka, ka kāzas bija pārpilnas ar dāžadiem mazākiem unlielākiem rituāliem.

Kāzu datums:09.08.2014

Mums bija vēla ceremonija, tādēļ fotosesiju rīkojām divatā pirms tam-lietus dēļ fotogrāfējāmies un dzērām šampanieti Rāmkalnu terasē, bija paredzēts kas cits. Pēc ceremonijas un pirmā tosta kopa ar viesiem bija pirmais tilts, un tālāk jau devāmies uz viesu namu-mēs kādu stundu iepalikām no viesiem, jo stājāmies vēl šur tur pabildēties.

Kāzu datums:08.08.2014

Bijām stingri pieteikuši lieciniekiem (mums nebija vedēju tradicionālajā izpratnē), ka nevēlamies tiltus, vārtus un citas muļķības, kas arī tika īstenots.

Kāzu datums:08.08.2014

visur pabijām, pafotografējāmies, katrā ziņā bija jautri.

Kāzu datums:02.08.2014

Dažādas fotosesijas, nešana pāri tiltam (vienīgā pieturvieta, kas bija kopīga ar visiem viesiem), galdiņš ar šampanieti un uzkodām mežā vidū, vārti u.c.

Kāzu datums:02.08.2014

Pa ceļam bija 2 pieturas ar viesiem, kā arī fotosesija ar vedējiem. Bija organizēti arī vieni vārti. Pirmā pietura netālu no dzimtsarakstiem - Vecumniekos vietā ar nosaukumu "Jūras", kur mūs sagaidīja koka figūriņās un saimieks, kas aktīvi iesaistījās labāko foto kadru režijā :) Pēc tam sekoja māla darbnīcas "Svilpaunieki" apmeklējums ar dažādām aktivitātēm. Pēc šīm aktivitātēm viesi ar vakara vadītāju devās uz viesu māju gatavot sagaidīšanas aktivitātes, kamēr jaunais pāris ar vedējiem laida uz fotosesiju. Fotosesijai nācā izvēlēties B variantu, jo noskatītajā vietā notika pasākums, kas ierobežoja piekļuvi.

Kāzu datums:02.08.2014

Mums bija viens tilts kopaa ar visiem kaazu viesiem. Peec tam viesi devaas uz viesu namu, kur vinjus sagaidiija uzkodas un vinju numurinji, bet mees devaamies uz fotosesiju Turaidas pilii.

Kāzu datums:02.08.2014

Bijām Vecumniekos parkā "Jūras", Svilpavnieku keramikas darbnīcā Katlakalnā, kā arī piedzīvojām vienus vārtus. Katrā no šīm vietām bija dažādas aktivitātes, grūti izcelt kaut ko vienu.

Kāzu datums:02.08.2014

Pirmais bija pasākums Talsu muzejā ar līdzināsanu un citām latviskām tradīcijām, pēc tam tilts ar sīknaudas, zirņu mešanu, kā arī atslēdziņas saslēgšanu.

Kāzu datums:02.08.2014

:) ceļš uz viesunamu bija bagāts ar skudrām kleitā :)

Kāzu datums:02.08.2014

Viss bija labāk nekā gaidīts, nepatīkamu pavērsienu nebija.

Kāzu datums:25.07.2014

Viss bija super. Saulains laiks, karsts +28. Ar viesiem devāmies pāri 3 tiltiem ar visādām tradīcijām un tad atsevišķi ar vedējiem braucām tālāk.

Kāzu datums:25.07.2014

Nācās tikt līdz mīlestības ķēķim, tikt cauri 2 vārtiem un pāri 2 tiltiem. Plus vēl foto sesija.

Kāzu datums:18.07.2014

Tā kā tas bija jūlija vidus(diezgan karsts laiks), tad bija jautri. Gājām gan pār 7 tiltiem, gan piemirsām 1 godavārtus, arī pa ceļam papusdienojām, jo cēlāmies agri un ceļs bija tāls(300 km)

Kāzu datums:18.07.2014

Kāzu datums:12.07.2014

Pirmais, pēc baznīcas mums bija noorganizēti baložu palaišana gaisā. Pēc tam mocītis ar blakus vāģi,tad bija daudzie tilti. Pēc tiltiem mums sarūpēja ūdens bumbu pie maza dīķīša parkā, kurā mēs ielīdām un mums bij jātiek otrā krastā, tad bums pa ceļam uz viesu namu bijā jātaisa māla sirsniņas pie keramikas meistares, kuras pēc tam tika izceptas un izsniegtas mums.

Kāzu datums:12.07.2014

Tilts (Siguldas gājēju tilts pār Gauju) ar pirmo tostu, kur mūs sagaidīja mūsu abu bijušās skolas direktors, kas bija baigi pārsteidzoši. Turpat arī nešana pāri, atslēgas piekāršana, uzkodas un 1 tosts. Tālāk jau ar vedējiem 4atā uz viņu sagatavoto pārsteigumu - Kārļmuižā ārā uzklāts pusdienu galds, daži uzdevumi, tur arī super fotosesija taisījām. Ļoti forša vieta. Bijām tur diezgan ilgi, pēc tam jau uz viesu namu braucām.

Kāzu datums:12.07.2014

Mums svinību vietā notika gan ceremonija, gan svinības. Pēc ceremonijas ar vedējiem devāmies romantiskā fotosesijā pie jūras.

Kāzu datums:09.07.2014

Pēc ceremonijas zaksā mēs pārgājām pāri ielai uz kafejnīcu "darbnīca" saskandināt par godu civilstāvokļa maiņai ar Labieša alu un atklājām, ka esam pagalam izbadējušies un pavadījām drusciņ vairāk kā stundu ēdot burgerus, saldējumu, dzerot brīnišķīgu alu un relaksējoties. Pēc tam aizbraucām iedzert šampanieti pie zvejas kuģiem un tad arī braucām uz svinību vietu. Bez neviena tilta.

Kāzu datums:02.07.2014

Bija iespēja izbaudīt dienu pilnīgi - pabūt un darīt lietas, kur iepriekš nebija būts un nebija darīts.

Kāzu datums:21.06.2014

Diemžēl atrakcijas netika sagatavotas, bet mums tam arī nebija laika...

Kāzu datums:20.06.2014

Cēsu pils pasākums "Kāzas viduslaiku stilā". Pasākumā piedalījās visi viesi un pēc tam turpat tika paceltas pirmās šampanieša glāzes ar nelielām uzkodām.

Kāzu datums:20.06.2014

Vienīgais tās dienas trakākais notikums bija tas,ka visu dienu nenormāli lija lietus. Bet tas mums netraucēja uztaisīt apburošu fotosesiju Cēsīs un Cēsu pils apkārtnē. Lietus tai dienai deva īpašu burvīgumu. Kad bijām ieradušies viesu namā-lietus pēkšņi beidzās.

Kāzu datums:20.06.2014

Mums ceļš šķīrās ar mūsu viesiem dzimtsarakstu nodaļā - mēs braucām staigāt pa tiltiem un mazliet uzkost, vēlāk devāmies izbraucienā ar tikai mums paredzētu kuģīti Jelgavā, kam sekoja fantastiska foto sesija, pēc kuras tad devāmies uz svinību vietu, kur mūs sagaidīja viesi. Pa šo laiku viesi bija pabijuši ''Lāču'' maizes ceptuvē, kur cepa mums gardum gardos klinģerus ar mūsu iniciāļiem.

Kāzu datums:15.06.2014

Brīnišķīgs lidojums ar helikopteri. Pēc tam 40min divatā skaistā dārzā. Tas bija ļoti svētīgi un atsvaidzinoši.

Kāzu datums:14.06.2014

Pirms svinībām bija jautra fotosessija ar viesiem Botāniskajā dārzā mums speciāli dekorētajā pļaviņā.

Kāzu datums:07.06.2014

Bijām foķēties parkā, bija 2 vārti pa ceļam (vedēju organizēti), pie tilta pieslēdzām piekaramo atslēgu. Klasika.

Kāzu datums:07.06.2014

viesiem tika uzdoti uzdevumi izveidot selfijus, pēc vedēju izdalītiem uzdevumiem, mums fotosesija, un arī dažādi interesanti uzdevumi :)

Kāzu datums:31.05.2014

apmeklējām Arkādija parku (tiltiņi, uzdevumi, fotosesija, filmēšana) tad bijam rododendru audzētavā (fotosesija, filmēšana, baloži)

Kāzu datums:17.05.2014

Pa ceļam bija vieni vārti un viens tilts. Pēc tam vedēji mūs aizveda uz romantisku piknika vietu mazliet relaksēties un pafotografēties.