FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:03.05.2003

Divus mēnešus pirms kāzām. Sarunājām vedējus. Kāzu kleitas atrašana.

Kāzu datums:03.05.2003

gatavošanās kāzām notika 3 mēnešus. Vispirms padomājam par vedējiem kāzu datumu. Lielākās grūtības bija līgavas kleitas atrašana

Kāzu datums:23.02.2003

Saakaam gatavoties apmeeram pirms diviem meenesiem.SArakstiijaam viesu skaitu.It kaa nekaadas gruutiibas nesagaadaaja.

Kāzu datums:22.07.2001

Domās gatavojāmies ilgi, bet reāli uzrīkojām kāda mēneša laikā. Sākumā gan kādu pus gadu iepriekš puisis devās pie meitenes vecākiem lūgt roku (un sirdi). Gruūtības... neatminos, viss notikās kaut kā viegli un plūstoši!

Kāzu datums:08.04.2001

6 mēnešus sagatavošanās laiks. Pieteicāmies dzimtsarakstui nodaļā un tad tālak jau pēc saraksta.

Kāzu datums:23.09.2000

Divus mēnešus... Grūtākais bija atrast svinību vietu

Kāzu datums:08.07.2000

Lielāko daļu darīja vedēji un vecāki,. jo kāzas tika rīkotas Jēkabpils rajonā, bet paši studējām Rīgā. Organizējām 1,5 mēnesi(pa drusciņai visu plānojot, runājot). Pirmais solis bija - izvēlēties vedējus. Lielākās grūtības ir vietas izvēle(lai var arī izguldināt) un transports, lai visi var tikt.

Kāzu datums:15.11.1997

2 menesi, rezervejaam bazniicu,atradam svinibu vietu, nekadu ipasu grutibu nebija.

Kāzu datums:07.06.1997

sākām gatavoties četrus mēnešus pirms.Lielākās grūtības bija viesu izvēle-ko aicināt ,ko nē!