FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:09.07.2005

Aprīlī pieteicāmies uz jūliju dz.nodaļā, tad lēnam gatavojāmies, bet beigās tāpat laika bija par maz, pēdējo nedēļu bijām noskrējušies ne pa jokam. Nekas baigi grūts nebija, kā daudziem, ielūgumu izgatavošana, piemiņas dāvaniņu pasūtīšana, citu dāvanu pirkšana utt.

Kāzu datums:02.05.2005

Gatavojāmies 2 mēnešus. Vispirms sarunājām vedējus, tad devāmies meklēt viesu namu. Lielākās grūtības bija ar viesiem - mums bija svarīgi zināt cik ļaužu būs, bet viņi neuzskatīja par svarīgu mūs informēt par savu ierašanos/neierašanos.

Kāzu datums:13.10.2004

Pusgadu iepriekš. Darījām visu pamazām. Bet pirmais ko darījām - sarunājām muzikantu, jo mūsu izvēlētajam mūziķim ir makten saspringts grafiks. Tādu lielu grūtību nebija.

Kāzu datums:29.07.2004

Lielakas grutibas man bija izveleties kleitu. Par citam grutibam neesmu informeta, jo kazas organizeja agentura. briniskigi, iesaku visiem.

Kāzu datums:23.07.2004

Novembrī mani bildināja, kāzas bija jūlijā. Jau janvārī rezervējām viesu namu, februārī sākām šūt kleitu, tad atradu īsto frizieri pie kuras pusgadu regulāri gāju, lai aprod ar maniem matiem. Grūtības? Nenāk nevien prātā!

Kāzu datums:06.04.2004

Kāzas bija aprīlī, bet sākām gatavoties janvārī. Vispirms izlēmām, kādas gribam savas kāzas, sarunājām vedējus un baznīcu. Un tad jau sākās viss pārējais.

Kāzu datums:06.12.2003

7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms izvēlējāmies datumu, tad sākām domāt par pārējo. Lielākās grūtības sagādāja kāzu kleitas un kāzu apavu iegāde, kā arī piemērotas svinību vietas atrašana.

Kāzu datums:27.09.2003

2 mēnešus, gājām pie vecākiem,lai būtu lietas kursā par mūsu lēmumu.lielākās grūtības kleitas nopirkšana, jo es precējos otro reizi un kāzu salonos pārsvarā baltas kleitas,uz lenčītēm,vai korsešu tipa.

Kāzu datums:06.09.2003

Aptuveni pusgadu. Vispirms sarunājām vedējus, tad viesu namu/galdu, tad baznīcu. Grūtākais? Hmmm, laikam sastādīt viesu sarakstu:)

Kāzu datums:07.08.2003

Četrus mēnešus iepriekš. Visgrūtāk bija atrast vedējus. Un ar topošo vīru vienoties par notikuma vietu.

Kāzu datums:03.05.2003

Divus mēnešus pirms kāzām. Sarunājām vedējus. Kāzu kleitas atrašana.

Kāzu datums:03.05.2003

gatavošanās kāzām notika 3 mēnešus. Vispirms padomājam par vedējiem kāzu datumu. Lielākās grūtības bija līgavas kleitas atrašana

Kāzu datums:23.02.2003

Saakaam gatavoties apmeeram pirms diviem meenesiem.SArakstiijaam viesu skaitu.It kaa nekaadas gruutiibas nesagaadaaja.

Kāzu datums:22.07.2001

Domās gatavojāmies ilgi, bet reāli uzrīkojām kāda mēneša laikā. Sākumā gan kādu pus gadu iepriekš puisis devās pie meitenes vecākiem lūgt roku (un sirdi). Gruūtības... neatminos, viss notikās kaut kā viegli un plūstoši!

Kāzu datums:08.04.2001

6 mēnešus sagatavošanās laiks. Pieteicāmies dzimtsarakstui nodaļā un tad tālak jau pēc saraksta.

Kāzu datums:23.09.2000

Divus mēnešus... Grūtākais bija atrast svinību vietu

Kāzu datums:08.07.2000

Lielāko daļu darīja vedēji un vecāki,. jo kāzas tika rīkotas Jēkabpils rajonā, bet paši studējām Rīgā. Organizējām 1,5 mēnesi(pa drusciņai visu plānojot, runājot). Pirmais solis bija - izvēlēties vedējus. Lielākās grūtības ir vietas izvēle(lai var arī izguldināt) un transports, lai visi var tikt.

Kāzu datums:15.11.1997

2 menesi, rezervejaam bazniicu,atradam svinibu vietu, nekadu ipasu grutibu nebija.

Kāzu datums:07.06.1997

sākām gatavoties četrus mēnešus pirms.Lielākās grūtības bija viesu izvēle-ko aicināt ,ko nē!