Jā
Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt?
Pievienot savu pieredziVai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt?
Kāzu datums:08.07.2000
Mums galvenais nebija dāvanas, bet gan pats process, ka tiekam salaulāti. Bet kopumā ar dāvanām bijām apmierināti, jo tās nāca no sirds un bija praktiskas













