limuzins. tads bija mans sapnis.
Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle?
Pievienot savu pieredziVolvo croscountry, nu ļoti smuka, īpaši izpušķota, vienīgi it kā nebija limuzīna tips, bet mans galvenais nosacījums bija, lai aizmugurē ir ļoti daudz vietas un kleita nav jāņukā, protams arī noteikti bija jābūt klimata kontrolei.
Kāzu transports- 2 personīgās mašīnas, jo kāzu dienā uz svinību vietu braucām tikai 8 cilvēki.
opel- vedēju auto, skaista mašina ar kāzu pušķi un visiem bija ērti
Tumši zils Mercedes. Tāpēc, ka varēja dabūt par brīvu no draugiem un auto bija patiesi elegants.
600 mersis. Tāpēc, ka tas ir pietiekoši liels, lai tajā nebūtu jāspiežas un tāpēc, ka tāds toreiz bija vīra draugam.
Kāzās tika izvēlēta mašīna kas piederēja paziņam. Tumši zils 600 Mersis
Liels ķiru sarkans Audi ar kondicionieri... ļoti laba lieta 30 grādu karstumā ar 9 apakšsvārkiem kleitai...
Kāzu transports bija vedēju mašīna. Lētākais variants. Arī paši izpušķojām ar ozola zariem,Lielvārdes jostu un pļavas ziediem.













