FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:29.07.2006

Kāzām sākām gatavoties 6-7 mēnešus iepriekš. Vispirms atradām vedējus, tad sākām meklēt viesību vietu un galda klājējus, kā arī noskaidrojām kādi dokumenti ir nepieciešami laulībām.

Kāzu datums:28.07.2006

Sākām gatavoties pusgadu iepriekš, tas ir, janvārī (uzreiz pēc bildināšanas :D ). Vispirms centāmies rezervēt viesu namu, ēdināšānas pakalpojumus, vakara vadītāju. Lielākās grūtības bija ar viesu nama rezervāciju, jo lielākoties jau janvārī daudziem viesu namiem bija "aizņemtas" visas vasaras nedēļu nogales.

Kāzu datums:22.07.2006

Pirms kāzām sākām gatavoties 10 mēnešus. Vispirms vienojāmies par gada laiku, veidojām viesu sarakstu un domājām par iespējamajiem vedējiem. Grūti bija gatavot lielāko daļi pašiem.

Kāzu datums:21.07.2006

Kaazas Juulijaa, vecaakiem pateicaam Novembra beigaas, Decembrii jau pieteicaamies bazniicaa. Februaarii norezerveejaam viesu namu, nopirku kaazu kleitu (viesu namus jau ieprieksheejaa vasaraa izbraukaajaam)... Gruutaakaas bija peedeejaas 2 nedeeljas... pirms kaazaam

Kāzu datums:21.07.2006

Sākām gatavoties 2 mēn., iepriekš, mēs vispirms nopirkām gredzenus un kazu kleitu rezervejām, nolēmām to izīrēt, lai varetu ieekonomet.Lielākās grūtības bija ar to, kā un ko likt uz galda, kadus edienus izvēleties, ko labak dzers utt.

Kāzu datums:15.07.2006

Nolēmam pus gadu atpakaļ. Protams viesu namu uz reiz nokārtojām. Gatavojamies tikai pec kādiem 3 menesiem.

Kāzu datums:15.07.2006

Vedējus izvēlējāmies un informējām 18. novembrī, vecākiem paziņojām ziemassvētkos. Vispirms sastādījām viesu sarakstu, pēc tam skatījāmies kāzu norises vietu, vienlaicīgi iesniedzām iesniegumu baznīcai. Tad bija kādi pāris mēneši klusais periods, tad nopirkām gredzenus, pasūtījām štātes, tad atkal pāris mēneši miera periods, nu un tad pēdējās divas nedēļas "nonstopshopings" un tad jau kāzu diena bija klāt.
grūtību nebija, ieteikums citiem jau laicīgi meklēt kāzu norises vietu, jo jau novembrī bija diezgan daudzas atpūtas vietas aizrunātas uz nākamo vasaru.

Kāzu datums:14.07.2006

Domās mēs jau gatavojāmies pirms gada, kad tika nolemts mūsu kāzu datums. Rudenī tika sarunātas telpas, nopirkta kāzu kleita un uzvalks....mums lielu grūtību nebija, lai gan svētku norisi organizējām paši! Lielu ieguldījumu mūsu pasākumā, protams, veltīja mūsu vedēji!!!! Visforšākie, visatraktīvākie, vismīļākie!!! Vārdu sakot vispārākie! Milzīgs paldies Ingai un Andrim!

Kāzu datums:08.07.2006

Sākām gatavoties jau iepriekšējā rudenī. Sameklējām svinību vietu un norezervējām. Sarunājām vedējus, iesniedzām iesniegumu Dzimtsarakstu nodaļā. tālāk jau sākām pavasarī gatavoties. lasīju forumus un piefiksēju dažādas atsauksmes un idejas kāzām.

Kāzu datums:08.07.2006

pusgadu pirms kāzām sākām gatavoties, saderināšanās vispirms, tad dienas un laika saskaņošana zagsā. Grūtības bij ar viesu mājiņas meklēšanu kāzuu ceļojumam- nedaudz par vēlu sākām meklēt.

Kāzu datums:08.07.2006

pus gadu pirms kazam, aizgajam uz zagsu, atrast vietu

Kāzu datums:07.07.2006

4 mēneši, Vispirms izdomājām kā gribam (zaks), kur gribam (pilī), tad pieteicāmies un uzreiz braucām sarunāt vedējus, kas mums neuzteica un bija labākie vedēji pasaulē :) Grūtības patiesībā nesagādāja absolūti nekas :)

Kāzu datums:01.07.2006

Sākām gatavoties apmēram 1.5 mēn. pirms.Vispirms nopirkām līgavas kleitu un uzvalku. Pierunāt vedējtēvu.

Kāzu datums:30.06.2006

Sākām gatavoties ~ 2 mēnešus pirms kāzām. Savu kāzu organizēšanā nepiedalījos, jo aktīvi strādāju un mācījos. Man grūtību nebija.

Kāzu datums:17.06.2006

Kazas pieteicam marta. Pirmais ko izdarijam sameklejam vedejus. Lielas grutibas nebija.

Kāzu datums:01.06.2006

~2-3 mēnešus

Kāzu datums:27.05.2006

PUSOTRU MĒNESI.VEDĒJUS SARUNĀJĀM UN PASŪTIJĀM GREDZENUS!

Kāzu datums:06.05.2006

gatavojāmies 3,5 mēnešus

Kāzu datums:01.04.2006

Reāli sākām gatavoties apmēram 4-3 mēnešus pirms kāzām. Centāmies laiku saplānot,lai viss nebūtu jāatstāj uz pēdējo brīdi.

Kāzu datums:01.04.2006

Sākam gatavoties 3mēnešus pirms, bet finālā jau visi lielie darbi tomēr sanāca pašās beigās.

Kāzu datums:03.03.2006

Es pati sāku gatavoties 8 mēnešus pirms kāzām, kad rezervēju viesu namu. Bet tā nopietnāk apmēram 2 mēnešus pirms lielā notikuma. Vispirms kā jau minēju izvēlējos un rezervēju viesu namu. vislielākās grūtības bija atrast normālu autobusu viesiem, jo viesu nams no baznīcas atradās diezgan tālu.

Kāzu datums:18.02.2006

sākām gatavoties pirms 6 mēn. vispirms uzzinat cik cilvekiem nosutit ielūgumu.padot iesniegumu .tad rezervet banketu zāle,nopirkt kleitu i uzvalku,gredzenes un t.t.

Kāzu datums:29.10.2005

Nepilnu gadu iepriekš. Sarunājām vedējus. Nekas, jo man patīk organizēt.

Kāzu datums:25.09.2005

kāzām sākām gatavoties 3 līdz 4 mēnešus pirms tam. Sākām ar datuma rezervēšanu baznīcā. Vislielākās grūtības sagādāja viesu transportēšana (tā kā mums nebija pašiem mašīnas)

Kāzu datums:10.09.2005

mums bija ļoti maz laika, bet visu sagatavojam 2 nedēļu laikā... tadi bija apstakļi..... nevaru atcereties vispār kā mēs gatavojamies. bet bija jautri :)) lielākas grūtības bija samēklēt baltas kurpes man... 2 dienas es tos mēklēju un samēklēju

Kāzu datums:10.09.2005

2 menesus ieprieks.

Kāzu datums:10.09.2005

Kāzām gatavojāmies 5 mēnešus. Pirmais, ko izdarījām, kad bijām noteikuši datumu meklējām viesu namu. Tas bija ļoooti sarežģīti, jo maija sākumā labākie viesu nami bija jau aizņemti arī uz septembri. Bet nu mums tomēr paveicās, un mēs atradām skaistu vietu pie jūras Engurē!

Kāzu datums:10.09.2005

Bildinājums bija maija sākumā, precēties nolēmām tā paša gada septembrī. Primāri bija vietas atrašana, kleitas atrašana. Ar svinību vietu gāja visgrūtāk, jo lielākā daļa jau bija aizņemtas.

Kāzu datums:28.08.2005

apmeeram apriilii saakaam gatavoties,vispirms mekleejaam vedeejus, taas arii bija lielaakaas gruutiibas, jo galu galaa mums bija tikai liecinieki-par vedeejiem neveins negribeeja buut

Kāzu datums:21.08.2005

apmēram 6 mēnešus pirms. vispirms sarunājām svinību vietu, tad baznīcu. limuzīna atrašana.

Kāzu datums:20.08.2005

4 meeneshus pirms kaazaam saakaam gatavoties. Vispirms atradaam kaazu organizeetaaju. Visgruutaak bija sastaadiit viesu sarkastu un atrast piemeerotu vietu sviniibaam

Kāzu datums:20.08.2005

3 mēnešus, uztraukums par laika apstākļiem ( bet laiks tajā dienā bija ideāls !!! )

Kāzu datums:14.08.2005

6 meen., ieplaanojaam atvaljinaajumu, pieteicaamies DzN un pamazaam saakaam plaanot visu paareejo.

Kāzu datums:13.08.2005

Pusgadu iepriekš. 1)Viesu nama izvēle, 2)muzikanti, 3)kleita, uzvalks, 4)viesu saraksts... visgrūtāk atrast piemērotu viesu namu.

Kāzu datums:13.08.2005

Sākām tā reāli kaut ko darīties tikai maija beigās. Grūtību nebija, jo katra lietiņa tika uzticēta kādam, kas to arī veiksmīgi paveica. Pat nejutu, pa kuru laiku kāzas jau bija saplānotas, viss vajadzīgais nopirkts.

Kāzu datums:06.08.2005

Mēs gatavoties sākām 5 mēnešus iepriekš. Vispirms sameklējām vietu kāzu neoficiālajai daļai un runājām ar mācītāju. Novienojāmies par konkrētu kāzu datumu. Tad pats grūtākais bija izlemt, ko aicināsim uz mūsu svinībām.

Kāzu datums:06.08.2005

Sākām gatavoties 3 mēnešu pirms tam. Vispirms rezervējām viesu namu, sarunājām vedējus un pieteicāmies zagsā. Problēmas sagādāja fotogrāfa un muzikantu sameklēšana tik īsu brīdi pirms kāzām.

Kāzu datums:06.08.2005

Kādus četrus mēnešu pirms kāzām. Vispirms devāmies pie mācītāja izrunāt visas lietas. Lielākās grūtības sagādāja apģērba meklēšana, kā arī bija problēmas ar uzaicinātajiem viesiem - līdz pēdējam brīdim nezinājām precīzu viesu skaitu, atsevišķi eksemplāri bija ļoti nekulturāli un nepaziņoja par neierašanos.

Kāzu datums:26.07.2005

Kāzām sākām gatavoties apmērām 8-9 mēnēšu iepriekš. Vispirms atradām sev piemērotāko datumu, tad meklējām un rezervējām viesu namu, muzikantus un baznīcā rezervējām vēlamo datumu un laiku. Lielākās grūtības sagādāja vedēju atrašana.

Kāzu datums:10.07.2005

Mēs izdomājām 2005.gada maija beigās, ka vajadzētu apprecēties. Sarunājām vispirms vedējus, tad sarunājām baznīcu, meklējām vietu, tad naudu!:)