FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?

Pievienot savu pieredzi
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:27.09.2003

viss turpinājās mājās nelielā pulciņā.

Kāzu datums:06.09.2003

Rīta rosme un vedēju, vecāku apdāvināšana. Kaut kā naktī nepietika laika:)

Kāzu datums:07.08.2003

Stafetes, nozagto mantu izpirkšana, dejas. Visādās spēles brīvā dabā.

Kāzu datums:03.05.2003

Nekādas, jo tieši tajā dienā bija Pasaules čempionāta spēle hokejā starp Latviju un Krieviju. Latvija uzvarēja. :) Ar visu to bija gana daudz aktivitāšu.

Kāzu datums:03.05.2003

Diemžēl tas bija Hokeja laiks un otrā dienā bija Latvijas - Krievijas spēle. Latvija vinnēja.

Kāzu datums:23.02.2003

Otrajaa dienaa mums bija jaalasa kaadi buus viira un sievas pienaakumi.

Kāzu datums:22.07.2001

Otrajā dienā braucām pie dabas ar pašiem tuvākajiem radiem un draugiem.

Kāzu datums:08.04.2001

Rīta rosme, vingrinājumi, Izsole, gardas brokastis, zagto mantu atpirkšana

Kāzu datums:23.09.2000

nekas prātīgs...

Kāzu datums:08.07.2000

otrajā dienā pārsvarā bija iepriekšējās dienas pārrunāšana. Daudzi viesi brauca prom, bet atlikusie pamielojās un nedaudz vēl uzdejoja(bet vieta bija noīrēta tikai uz noteiktām stundām)

Kāzu datums:15.11.1997

Nebija otras dienas

Kāzu datums:07.06.1997

Vislabākās un draiskulīgākās