FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:21.07.2007

Sākām gatavoties pusgadu iepriekš, sākām arī dienas izvēli, ceremonijas sarunāšanu, grūtības sagādāja izvēle uz ko ekonomēt un uz ko ne.

Kāzu datums:21.07.2007

sākām gatavoties janvārī 6mēn. pirms. pirmais viesu nams, dzimtsarakstu nodaļa, muzikanti, fotogrāfs.vedēji jau no novembra, kad izdomājām precēties.filmētāju pēdēja mirklī izdomājām ka gribam.

Kāzu datums:21.07.2007

Saakaam gatavoties 14 februarii lielaakaas grutibas bija viesu maajas:)

Kāzu datums:20.07.2007

Sākām gatavoties apmēram gadu pirms tam, vispirms sameklējām viesu namu, jo zinājām, cik liels ir pieprasījums, un, lai atrastu mums vēlamu vietu un datumu, sākām meklēt jau laicīgi.Lielākās grūtības sagādāja svinību vietas dekorēšana.

Kāzu datums:20.07.2007

Jūlijā bija kāzas un jau janvārī sākām gatavoties. Vispirms uzrakstījām aicināmo viesu sarakstu, vēlāk sameklējām viesumāju un aprēķinājām aptuvenās kāzu izmaksas... Visvairāk grūtības sagādāja nauda, jo kāzas jārīko pašiem...

Kāzu datums:14.07.2007

Sākām gatavoties martā - kāzas bija jūlijā! Izvēlējāmies datumu tad atradām vedējus un svinību vietu, tad baznīcu utt... Vislielākās grūtības laikam bija svinību vietas noformēšana - kāzas bija lauku mājās, kuras pirms tam paši sakopām un arī paši galdus un krēslus taisījām!

Kāzu datums:14.07.2007

aptuveni 3 mēnešus pirms kāzām. Vispirms pasūtījām gredzenus, tad sarunājām vedējus.

Kāzu datums:14.07.2007

Gatavoties sākām apmēram pusgadu pirms tam, kad tika atrasta viesu māja, pieteikts kāzu datums un atrasta ēdināšanas firma. Problēmas nedaudz radās ar viesu māju, jo izrādījās, ka 6 mēneši iepriekš ir par maz :) Tāda nopietna gatavošanās tika sākta tikai mēnesi pirms tam, vai precīzāk apmēram 2-3 nedēļas.

Kāzu datums:14.07.2007

Sagatavošanās darbi sākās 7 mēnešus pirms kāzām.saķotnēji rezervejām viesu namu, mūsiķus fotogrāfu, ēdināšanu..Un tad palēnām darījas visus sīkumus:)

Kāzu datums:07.07.2007

Gatavojāmies apmēram gadu, sākām ar naudas krāšanu, rezervēšanu, kas dēļ izvēlētā datuma sagādāja ne mazums pārsteigumu.

Kāzu datums:07.07.2007

Tā īsti sākām gatavoties kādu pusgadu iepriekš laikam. Bet datums jau pirms vairāk kā gada tika noteikts. Sākām ar svinību vietas un muzikantu aizrunāšanu. Lielākās grūtības sagādāja saprast, cik īsti alkoholu iegādāties :)

Kāzu datums:07.07.2007

Sākām gatavoties pusgadu pirms kāzām. Vispirms sarunājām vedējus, tad iesniedzām pieteikumu dzimtsarakstu nodaļā, jau pusgadu pirms kāzām meklējām svinību vietu un saimnieci. Lielākās grūtības sagādāja svinību vietas izvēle.

Kāzu datums:07.07.2007

5 mēnešus pirms, pirmo nopirku kleitu, tad pamazām visu pārējo.Grūtības ar frizieri bija un fotogrāfu, bet tas dēļ datuma:)

Kāzu datums:07.07.2007

Sākām gatavoties 7-8 mēnešus pirms kāzām. Pirmais tika sarunāts viesu nams, tad baznīca, fotogrāfs, muzikanti. Visgrūtāk ir atrast viesu namu, kas atbilst dažādām prasībām. Arī labus muzikantus un fotogrāfu nav viegli atrast.

Kāzu datums:07.07.2007

Kāzām sākām gatavoties 5 mēnešus iepriekš. Pirmo meklējām svinību vietu un baznīcu. Kad jau tos bijām sarunājušui, gājām ciemos pie vedējiem ar šampanieti.:) Nekādu īpašo grūtību šajā gatavošanās etapā mums nebija.

Kāzu datums:07.07.2007

Februārī nolēmām precēties un jūlijā jau bijām iestūrējuši laulību ostā. Pats pirmais bija zvans mācītājam un tad sākām meklēt viesu māju. Dīvaini, bet viss nāca viegli.

Kāzu datums:07.07.2007

pusgadu iepriekš.vispirms atradām viesu namu,pasūtījām foto video operatorus,kāzu vadītāju.

Kāzu datums:07.07.2007

tā kā mums bija tas trakais datums, tad pārsteidzoši vēlu- ap janvāri pieteicām baznīcu, tad grūtākais nāca- sameklēt viesu namu un limuzīnu, jo dēļ 07.07.07. viss jau bija laicīgi aizrunāts!

Kāzu datums:07.07.2007

Nepilnu gadu pirms kaazaam saakaam gatavoties. Vislielaakaas gruutiibas sagaadaaja vietas/telpu atrashana.

Kāzu datums:07.07.2007

lielākās grūtības sagādāja telpas, jo mums sākumā atteica, tad tas referendums...utt

Kāzu datums:07.07.2007

gatavoties kāzām sākām februārī.vispirms protams gājām pieteikt baznīcu un tad meklējām svinību vietu.pat nenojautām, ka tas sagādās problēmas, jo pārsvarā jau viss bija aizņemts dēļ tā trakā datuma 070707.

Kāzu datums:07.07.2007

Gatavojāmies piecus mēnešus. Pirmām kārtām izsūtījām ielūgumus (ko es neiesaku citiem, ielūgumus labāk izsūtīt divus mēnešus pirms kāzām). Mums lielākās problēmas sagādāja telpu atrašana, piecu mēnešu laikā pārplānojām sešas iestādes!

Kāzu datums:07.07.2007

sākām gatavoties jau gadu iepriekš. Vispirms atradām vedējus, tad viesu namu un tad baznīcu. Vislielākās grūtības sagādāja darbs ar vedējiem.

Kāzu datums:30.06.2007

Aptuveni 6 mēnešus pirms kāzām bijām pieteikties dzimtsarakstu nodaļā un uz reiz nākamajā dienā atradām telpas svinībām. 3 mēnešus pirms kāzām paši gatavojām ielūgumus un izsūtijām, jo daudzi ielūgumi bija jāsūta uz ārzemēm, tapēc ar tik agri. Grūtības nekādas īpaši nebija, vienīgi, problēmas sagādāja kur izdevīgāk iegādāties alkaholu, jo vajadzēja samērā daudz.

Kāzu datums:30.06.2007

2006. gada septembrī mani bildināja un tad arī lēnām sākām gatavoties. Vispirms noskaidrojām kurā baznīcā laulāsimies un kas tam ir nepieciešams. Tā kā abi jau bijām kristīti un ticīgi katoļi, tad jau kopš paša sākuma zinājām, ka laulāsimies baznīcā un dzimtsarakstu nodaļas variants nemaz netika apsriesta! Kad tas bija noskaidrots, tad gājām pie mācītāja jau septembrī un nolikām vēlamo kāzu datumu. Kad tas bija noskaidrots, tad sākām meklēt viesu namu, kas arī sagādāja vislielākās grūtības. Jo sākumā kāzas bija paredzētas apmēram 100 viesiem uz divām dienām! Pili īrēt atļauties nevarējām, tādēļ bija jādomā ekonomiskāks variants, taču gribējās skaistā viesu namā un tādu praktiski nebija, kas var uzņemt un izguldināt tādu viesu skaitu. Taču beigās atradām piemērotu viesu namu, jo arī viesu skaits saruka, līdz ar to lielās problēmas atkrita.

Kāzu datums:30.06.2007

Sākām gatavoties jau janvāra beigās. 1.pieteicāmies dzimtsarakstu nodaļā.

Kāzu datums:30.06.2007

aptuveni 6 mēnešus iepriekš sākām gatavoties. Pirmais ko izdarījām - pieteicāmies zaksā. lielākās grūtības sagādāja tērpu izvēle un šūšana.

Kāzu datums:30.06.2007

Kāzām sākām gatavoties 3 mēnešus iepriekš, vispirms par to informējām vecākus un draugus. Visgrūtāk laikam bija izkauties sastādot viesu sarakstu.

Kāzu datums:29.06.2007

Gatavoties sākām pusgadu iepriekš. Vispirms nolēmām par datumu, uzzinājām vai šajā dienā būtu pieejami un brīvi mums svarīgi cilvēki - fotogrāfs, muzikants un viesu nams. Jāsaka, ka nekādu lielo grūtību organizēšanā nebija ne sākumā, ne vēlāk, laikam tāpēc, ka sākām organizēt visu ar diezgan lielu laika rezervi. Nu, vienīgā apstāšanās sākumā bija tā, ka mūsu cerētie vedēji atteicās, bet mēs ātri sameklējām sev citus tīkamus cilvēkus.

Kāzu datums:22.06.2007

Kaut kur pusgadu iepriekš pieteicām telpas svinībām un baznīcu, pārējo darījām divus pēdējos mēnešus. Būtībā grūtību nebija.

Kāzu datums:22.06.2007

3 mēnešus iepriekš. Sākumā nolēmām datumu un pieteicām to. Transports un izmitināšana bija lielākās grūtības.

Kāzu datums:16.06.2007

9 mēnešu iepriekš sākām gatavoties, vispirms aizrunājām viesu māju, fotogrāfu, filmētāju, muzikantus, baznīcā kursu sākām iet. Vislielākās grūtības sagādāja pēdējās divas pirmskāzu dienas - vienā skriešanā!

Kāzu datums:16.06.2007

Sākām gatavoties 6 mēnešus iepriekš. Īpašu grūtību nebija.

Kāzu datums:09.06.2007

Vispirms rezervējām svinību vietu - apmēram 9 mēnešus pirms kāzām. Reāli kaut ko darīt sākam trīs mēnešus pirms. Lielākās grūtības sagādāja ēdinātāju un svinību vietas saskaņošana.

Kāzu datums:02.06.2007

Sākām gatavoties 9 mēnešus pirms kāzām. Vispirms sameklējām baznīcu, iestājāmies iesvētes grupā, lai būtu iesvētīti. Grūtības bija ar svinību vietas izvēli - nomainījām 2 reizes.

Kāzu datums:02.06.2007

gatavoties sākām apmēram 2,5 mēnešus pirms... vispirms noprkām kleitu, uzvalku vīram, tad viesu namu sarunājām... mums laikam grūtības nesegādāja nekas... :)

Kāzu datums:31.05.2007

Naudiņu sākām krāt vispirms, kādu 1/2 gadu iepriekš. Tad sākām meklēt vietu, tad apģērbu, tad visu pārējo - vadītāju, muzikantus, u.t.t. Vislielākās grūtības sagādāja pierunāt Līgavaini laicīgi pievērsties plānošanas jautājumiem, nevis pēdējā brīdī.

Kāzu datums:19.05.2007

janvāra vidu meklēju viesu maju. tas bija pats pirmais un tad datums arī bija rokā.

Kāzu datums:19.05.2007

Bildinājumu saņēmu 5.janvārī, precējāmies 19.maijā. Vispirms domājām kā vēlamies aizvadīt Lielo dienu, kurā datumā, kurā baznīcā, kādi vedēji. Lielākās grūtības bija atrast svinību vietu!

Kāzu datums:19.05.2007

Sākām gatavoties 4 mēnešus pirms lielā notikuma. sākumā pavēstījām vecākiem, aizgājām pie mācītāja un rezervējām foto, video, mūziku, vietu un sarunājām ar vadītāju, pārējie darbiņi tika darīti visu laiku, bet mašīnu gan sarunājām tikai 2 nedēļas pirms kāzām :)