FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:24.05.2008

Sākām gatavoties 5 mēnešus pirms kāzām, vispirms uzaicinājām vedējus, tad sarunājām saimnicees, muzikantu, viesu nams ir vecākiem ar to nebija problēmu un tad iegādājāmies apģērbu. Vislielākās grūtības bija sagaidīt to skaisto brīdi :)

Kāzu datums:24.05.2008

Datumu ieplānojām rudenī, vedējus sarunājā piems Z-svētkiem. Janvārī norezervējam svinību vietu.

Kāzu datums:24.05.2008

Gandriz gadu. Vispirms meklejam viesu namu, sarunajam vedejus, muzikanus, fotografu,est gatavotaju..Grutibas sagadaja fakts,ka nedzivojam Latvija, visu nacas koordinet caur telefonu un internetu.

Kāzu datums:17.05.2008

4 mēnešus pirms kāzām. Vispirms norezervējām viesu namu, tad braucām pierakstīties zaksā

Kāzu datums:17.05.2008

1/2 gadu, sākām ar vietas izvēli un lēmumu par viesu skaitu, kā arī ar baznīcas apmeklēšanu(iesvētes kursi)

Kāzu datums:16.05.2008

sākām gatavoties nedaudz mazāk kā gadu pirms kāzām- vispirms izlēmām kurā datumā vēlmies un tad meklējam viesu namu, jo paredzētas svinības bija 70 cilvēkiem un vēlējāmies, lai telpas ir pietiekami plašas arī dejošanai

Kāzu datums:16.05.2008

Sākām gadu iepriekš, bet aktīvi pēdējos 3-4 mēnešus.

Kāzu datums:10.05.2008

6 mēnešus. Meklējām viesu namu...rūpīgi izvērtējām budžetu,nebija liels .Bet pielikām visas pūles lai dabūtu visu tieši tādu kā sirds vēlas, nevis tādu, kādu maciņš spiež. Ļoti ar visu paveicās. Kāzas izdevās mīļas,stilistiski ieturētas, jautras un jāteic pat greznas.:)

Kāzu datums:10.05.2008

Sākām gatavoties kādu pusgadu iepriekš - uz atlaidēm iepirkām vīram uzvalku, lēnā garā iegādājāmies alkoholu - arī uz atlaidēm. Tāpat arī apmeklējām saderināto kursus un pieteicām laulību laiku baznīcā. Īpašas grūtības nebija.

Kāzu datums:26.04.2008

Kāzas bija aprīlī, sākām gatavoties jau septembrī. Vispirms gājām uz baznīcu, noskaidrojām, kas ir jādara, lai varētu laulāties katoļu baznīcā.Grūti bija 4 mēnešus apmeklēt svētdienas skolu.

Kāzu datums:26.04.2008

Sākām gatavoties oktobrī. Sameklējām viesu namu un rezervējām laiku baznīcā. Nekas tādas īpašas grūtības nesagādāja - visu darījām ar prieku.

Kāzu datums:08.03.2008

Plānot sākām no reģistrēšanās brīža- nepilni 2 mēn. Vispirms informējām vedējus. Grūtākais bija, ka tas viss uz pašu pleciem, bet kopumā ok :)

Kāzu datums:01.03.2008

pirms kāzām sākām gatavoties apmēram 3 mēnešus, vispirms pieteicāmies zaksā, sākām gatavot tērpus un svinības vietu! lielu grūtību mums nebija, jo zinājām, ko mēs vēlamies.

Kāzu datums:01.03.2008

Lielākās grūtības bija ar tērpiem un ceļojumu. sākām gatavoties tā kārtīgi trīs mēnešus iepriekš.

Kāzu datums:16.02.2008

2,5 mēneši

Kāzu datums:26.01.2008

Patiesībā kādos 3 mēnešos visu saorganizējām, vispirms sameklējām tērpus, sarunājām baznīcu. Patiesībā nekas nesagādāja pārāk lielas grūtības.

Kāzu datums:25.01.2008

uzreiz.5 oktobri sakam gatovoties.

Kāzu datums:24.01.2008

Bildinājums nāca pavasarī un gatavojāmies ~ 4 mēnešus!

Kāzu datums:12.01.2008

Sākām gatavoties apmēram mēnesi iepriekš. Vispirms izvēlējāmies vedējus. Lielākās grūtības sagādāja viesu nama atrašana, jo lai gan nebija "kāzu sezona", visur, kur bij pieņemamas cenas bija jau aizņemts.

Kāzu datums:05.01.2008

sagatavojamies 3 ned laika:) vienigas grutibas bija bieza braukasana uz Liepaju jo tur mums bija macitajs- gimenes draugs un ari viesibas rikojam tur un vajadzeja visu saskanot

Kāzu datums:29.12.2007

aptuveni 3 mēnešus. Sākumā sameklējām vedējus, kas arī bija pats grūtākais.

Kāzu datums:25.12.2007

kādus 6. mēnešus kopš saderināšanās brīža, tā arī sākām plānot visu pamazām

Kāzu datums:26.10.2007

Sākām gatavoties mēnesi, pusotru pirms. Vispirms izlēmām par datumu un vienojāmies ar mācītāju un viesu namu. Lielākās grūtības - vienoties par viesu skaitu un sastāvu.

Kāzu datums:19.10.2007

Bildinājumu saņēmu 2007.gada 17 jūlijā. Sākotnēji kāzas bija noliktas uz 6.oktobri, bet mani vecāki bija ieplānojuši doties ceļojumā. Pārlikām uz 12.oktobri - bet tad vedēji netika. Rezultātā - nolikām 19 oktobri, un labi vien bija - 12.oktobrī bija vētra, pazuda elektrība, un visādas citādas šausmu lietas :)

Kāzu datums:19.10.2007

Mēs saderinājāmies jūlijā un kāzas bija oktobrī. sākām gatavoties tām apmēeram augustā līdz septembra vidum gatavojāmies un tad izdomājām, ka tās nemaz nav tādas kāzas kādas gribam, tāpēc visu pārplānojām un var teikt, ka sākām gatavoties no paša sākuma. Lielākās grūtības bija ar ēdieniem. Kā tos gatavot, kam prasīt, ko vispār taisīt un ko vajag. patiesībā ar ēdināšanu tikām galā tikai pēdējā nedēļā. praktiski pēdējās 3 dienās.

Kāzu datums:13.10.2007

morāli jāsāk gatavoties kādu gadu pirms tam. vispirms sākām domāt kā tieši to visu vēlamies un meklēt viesu namu, noskaidrot visu par baznīcu un papīru lietām. grūtības bija atrast tādu uzvalku kādu vēlējāmies un bijām iedomājušies.

Kāzu datums:06.10.2007

Izdomājām kāzu dienu gadu iepriekš, rīkoties sākām kādu pusgadu iepriekš. Vispirms izdomājām viesu sarakstu, lai varētu plānot aptuvenās izmaksas. Sameklējām vietu, kur svinēt. Grūtākais tomēr bija mūsu vedējiem - viņi plānoja kāzu organizāciju, mēs rezervējām visas lielās lietas: vieta, muzikanti, video, foto utt.

Kāzu datums:06.10.2007

sākām gatavoties 3 mēnešus pirms kāzām. ātrāk pat nav vajadzīgs. visu var mierīgi uzspēt es pat teiktu divos mēnešos. jūnijā saņēmu bildinājumu un jūlijā sākām domāt, ka varētu paspēt jau šogad oktobrī apprecēties. Vispirms sameklējām viesu namu, noskaidrojām brīvās nedēļas nogales, tad runājām baznīcu. Tās ir pašas galvenās lietas, pārējo visu var piekārtot īstajam datumam. Ja grib precēties vasarā tad viesu nama aizrunāšana varētu sagādāt vislielākās grūtības.

Kāzu datums:29.09.2007

Gatavoties sākām tā īsti tikai 3mēnešus pirms, jo likās, ja sāksim ātrāk, tad tas laiks pārāk ilgi vilksies un nevarēsim sagaidīt..:) Īpašas grūtības nesagādāja nekas, bet viss prasīja maliet nervus:))

Kāzu datums:28.09.2007

Gatavojamies menesi,vispirms iesniegumi zaksaa,nekadas grutibas nes astapam.

Kāzu datums:22.09.2007

Tūlīt pēc bildināšanas, kas bija 6 mēnešus pirms kāzām, ķērāmies klāt organizēšanai. Tā varbūt nebūtu tik naski sākuši darboties, bet viens "svaigi precējies" pāris draugu lokā ieteica uz karstām pēdām noorganizēt 3 lietas: vedējus, viesu namu un fotogrāfu. Priecājamies, ka paklausījām. Ar viesu namiem tiešām ir problēmas. Atkarībā kādas prasības. Mums bija augstas. Tāpēc laikam bija tik grūti sameklēt. Šķietami jau tie viesu nami tik daudz saradušies kā sēnes, taču tiklīdz iet runa par 50+ cilvēku uzņemšanu un izguldināšanu (ne uz grīdām), tā variantu paliek stipri maz. Arī mašīnu rezervējām laicīgi.

Kāzu datums:22.09.2007

Sākām gatavoties jūnijā, jūlijā un septembrī bija kāzas. Vispirms izvēlējāmies vedējus, pieteicāmies dzimtsarakstu nodaļā, tad pirkām gredzenus, kāzu tērpus utt. Grūtības nekādas nesagādāja gatavošanās, jo viss bija pa vienkāršo!

Kāzu datums:21.09.2007

~ 3 mēnešus pirms tam, un jāsaka, ka visam laiks pietika un gandrīz vēl pāri palika. Īpašu grūtību nebija, ja neskaita, ka ar svinību vietas atrašanu gāja visvisādi ... bet beigās atradām IDEĀLU vietu :))

Kāzu datums:08.09.2007

Sākām gatavoties kādu pusgadu pirms kāzām. Tā kā mēnesi pirms savām kāzām bijām ielūgti par vedējiem draugu kāzās, tad gatavošanās noritēja paralēli. Vispirms izplānojām, ko aicināsim, v ienojāmies par idejām un to, kā redzam savas kāzas. Jauki, ka tās pilnībā sakrita, lai arī mums nebija tradicionālās kāzas. Vislielākās grūtības sagādāja veselības problēmas (tieši pirms kāzām).

Kāzu datums:08.09.2007

Sākām gatavoties 9 mēnešus iepriekš. Sākām ar potenciālo viesu saskaitīšanu un ar vietas izvēli. Jau janvārī vairāki viesu nami uz septembri bija aizņemti. Tad protams muzikantu, vakara vadītāja un fotgrāfa izvēle un rezervēšana. Tad lēnām var sākt izvēlēties kāzu krāsas, gatavot ielūgumus, meklēt apģērbu, rotas, gredzenus..utt.

Kāzu datums:07.09.2007

Vispār bijām domājuši precēties tikai nākamgad,bet tad izdomājām-ko mums gaidīt?! Martā mani bildināja,bet reāli sākām gatavoties maijā! Vispirms pateicām vecākiem,tad sākām viesu namu skatīties, interesēties par visu nepieciešamo laulībām baznīcā.

Kāzu datums:01.09.2007

Gatavoties sakam jau maija!!! Vispirms stajgajam uz baznicu macities:))) Gruti bija atrast viesu namu uz 70 naksnosanas vietam

Kāzu datums:01.09.2007

Izlēmām un sākām gatavoties 8 mēnešus ātrāk! :) Lielākās grūtības bija - sagaidīt!!! :))

Kāzu datums:01.09.2007

9 mēnešus pirms kāzām. 1. vedēju izvēle 2.muižas izvēle 3.pietekšanās un tad jau viss pārējai :)

Kāzu datums:25.08.2007

2 mēnešus.Sameklējām vietu ar to tā grūtāk bija bet atradām.Arī ar muzikantiem bet tos arī atradām.