FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Marita, 24

lai viss ir kopā galdu klājējas no viesu nama, plašas telpas, vieta kur gulēt, pirts :)

Inese, 28

Pēc atsauksmēm un cenām.

Lāsma, 24

Pēc cenas, atrašanās vietas un ietilpības. Tā kā kāzas bija nesezonā - velā rudenī, iespēju bija daudz, varēja izvēlēties un nebija jāņem tikai tas, kas brīvs.

Marita, 23

Svinību vietu vajadzēja 8 cilvēkiem - tātad ļoti mazu! Kaut ko skaistu un īpašu gribējām!(arī dabujām gan džakuzi, saunu un tvaika pirti, gan visiem jaukas izstabiņas)! Galdu klājām paši - pirms tam domajām par svētku vakariņām kāda restorānā, bet Jelgavā neatradām neko piemērotu!

Inguna, 23

Negribējām lielas kāzas, tas bija divu cilvēku lēmums precēties, līdz ar to izvēlējāmies to, kas pašiem patika....

Kārlis, 23

Atrašanās vieta - tuvu manām lauku mājām, lai svinības var turpināt vēl kādu dienu + liela ietilpība

Ilze, 29

Smuku muižā ir ļooooti romantiska svinību zāle, kas arī bija noteicošais faktors. Daudz vietas teritorijā. Būtībā bija svarīgi, ka viss ir pieejams uz vietas.

Inese, 30

Romantisma piegarša, vēsture, teikas, cilvēki, atmosfēra pilī, aura, vienvārdsakot Jaunpils pils ir vieta kur atgriezties vēl un vēl, nu kaut kāds šarms tur tai visā ir, nekad tur nebijām bijuši, aizbraucām un uz reiz bija skaidrs, ka ir īstā vieta. ērti ir tas, ka pils piedāvā visu Kāzu svinībām: virtuve, kāzu torte, viesnīca, florista pakalpojumi, izklaides.

Raivis , 32

Gribējās tuvāk mājām. Galda klājējus ieteica pazīstami kuriem jau bija klājuši.

Gunda, 23

Svinību vietu izvēlējāmies tādu, kur saimnieki arī paši visu klāj, tad otrs, lai daudz maz lielāko daļu varētu izguldīt, un vēl bez sēdēšanas pie galda varētu arī dejot kaut kur, lai arī nebūtu drastiskas summas jāmaksā par viesu nama īri, un vēl, vienā viesu namā līgumā bija nosacījums, ka ja mēs atceļam kāzaas, tad mums viņiem vienalga visa summa jāmaksā gan par ēdināšanu, gan par īri, itkā lai viņiem nebūtu zaudējumi, ka viņi citiem ir atteikuši šo konkrēto datumu, nu mums tas nepatika, mazums, kas dzīvē notikt var, un tad visi iekrājumi jāatdod vienam viesu namam un beigās nesanāk par ko apprecēties, es nevienam neiteiktu uz kaut ko tādu parakstīties. Vēl jāskatās, lai ir līgums.

Sabīne, 23

Īvandes muižu izvēlējāmies jo patika telpu plašums un skaistā apkārtne, kā arī ainaviskie skati pa ceļam cauri Kurzemei braucot. Galdus klāja muižas ēdnīcas pavāre.

Ilze, 24

Svinību vietu izvēlējāmies pēc telpu ietilpības un guļvietu skaita:)

Ilze, 21

Svinību vieta pieder ģimenes draugiem, ar kuriem kādreiz ļoti daudz laika pavadījām kopā. Viņi ar prieku mums atļāva pavadīt īpašo dienu viņu namiņā. Galda klājēju izvēlējāmies pēc cenas. No sākuma sarunātā galda klājēja atteica, jo viņas dēli mājās pēkšņi sāka taisīt remontu virtuvē un nebija vairs vietas, kur pagatavot, tāpēc izvēlējāmies vedējmātes māsu Ritu Paipalu, kas par saprātīgu cenu mums pagatavoja un izdarīja visu vienkārši burvīgi

Liene, 23

Galda klājējus ieteca viesu nama saimniece!! Vieta vienkārši fantastiska- un nevarējām vairs iedomāties nevienu citu vietu, kur svinēt!

Ieva, 23

Vīrs bija jau bijis šinī viesu namā un saimniece bija pazīstama.Viņi paši arī klāja galdus. Bijā vienās kāžas neilgi pirms mūsējām arī šinī pašā viesu namā un ļoti patika un ēdiens bija garšīgs.

Jana, 25

Patīkama apkārtne, pietiekama izmēra zāle. Lielas izvēles iespējas nebija.

Ieva, 31

Galdus klāja viesu nams. Izvēlējāmies mājīgu vietu, lai satilpst 60 personas un nav tālu no Jelgavas.

Krista, 30

Aplūkojām bildes internetā, iepatikās, piezvanījām - bija brīvs, aizbraucām, rezervējām. Galdu klāja viesu nams.

Lāšukss, 23

Noteicošais faktors bija viesu māja, kas nav guļbaļķu ēka, arī lai viesiem nav jāsēž uz soliem, bet katram ir normāls krēsls. Būtisks bija arī jūras tuvums.

Inga, 24

Mums at labām atmiņām saistīta vieta

Zane, 25

tie kas bija brīvi un par saprātīgām cenām

Iveta, 24

Plaša zāle + laba virtuve!

Ilvija, 20

Galda klājēja bija pazīstama mana vīra māsai- līdz ar to bija garantija, ka viss būs perfekti...svinību vieta tika izmeklēta tā, lai visiem viesiem būtu paredzēta guļvieta, lai pie galda vare'tu justies brīvi, nebūtu jāsaspiežās un jābaidās, ka ar savu dakšiņu varu iebakstīt kaimiņam...

Karīna, 26

Negribēju, lai būtu koka/guļbaļķu, bet gan mūra vai ķieģeļu. Lai neizskatās pēc parasta viesu nama, kur sestdienu vakaros aizbraukt ar draugiem uz pirti. Skatījāmies arī pilis, bet vai nu bija par greznu - tādas arī nevēlējāmies ar kristāla lustrām un rokoko stila griestiem un mēbelēm, vai arī nevarēja uzņemt tik daudz cilvēku. Jāsaka, ka īpaši daudz variantu nebija. Vēl bija svarīgi, lai būtu Vidzemes pusē, jo paši dzīvojam šaipus Daugavai.

Inga, 25

Plašums, vietu skaits, cena, vizuālais iespaids noteica vietas izvēli. Galdu klājējus piedāvāja viesu nams.

Arita, 26

Ieteica līgavas mamma

Sandija, 32

Lobes krogu izvēlējāmies pēc zāles lieluma, lai var izdejoties! Tāpat patika, ka vieta pie upes, nost no pilsētas, visiem viesiem gulēšanai pietiek vietas. Ēdināšana automātiski bija vietējā, iepriekš bijām pārbaudījuši, ka ir garšīgi.

Annaleah, 26

Lai nav tālu no Rīgas, lai ir viesiem, kur gulēt, lai nav pārlieku dārgi un ir jauki iekārtots.

Kristīne, 19

Braukaajaam pa visadiem viesu namiem,skatijaamies piemeerotaakus apstaaklus kaa ir un ko...

Baiba, 25

Īpaši liela izvēle vairs nebija palikusi, lielākā daļa viesu namu jau bija aizņemti

Jana, 28

Bijām šajā skaistajā vietā uz radu kāzām, tik traki patika, ka neviena cita vieta vairs tā nepatika. Skaistā pils, apkārt skaists parks, augustā bija rožu ziedēšanas laiks. Bijām aizstaigāt līdz Siguldas estrādai, un tur tapa vienreizējas kāzu bildes ar Turaidas pili fonā.

Inga, 25

Sapņoju par lielu baltu zāli ar parketa grīdu, ko arī atradu. Svarīgi bija, lai varētu izguldīt visus viesus normālās gultās, nevis teltīs vai uz matračiem. Ēdināšanu nodrošināja tie paši pavāri kas trādā Dzirnavu krodziņā, kur iepriekš bijām ēduši un ļoti garšoja. Būtiski mūsu izvēli ietekmēja pils direktores attieksme, zināju ka nekas nebūs ķep-ļep.

Aija, 29

Vispirms jau pēc cenas, tad apbraukājot pēc atmosfēras. Svarīgi bija arī lai nav ļoti tālu no Rīgas!

Anete, 19

Galdu klājēja - paziņa.

Tatjana, 27

Galvenis kritērijs bija telpu ietilpība, gultas vietu skaits, smukums un, protams, cena.

Zane, 23

Lēti un likās, ka tur būs lieliski. Tā arī bija. Par galdiem - gribējas, lai paši varam izmantot pieejamos lauku labumus (piem. gaļu) un ietaupīt.

Zane, 25

Iepatikās Lobes kroga telpas, mājīgi un kafejnīcā bieži pie viņiem ēdām, ļoti ņammīgi

Inga, 23

Mamma strādā tur un gribējām arī ārpus pilsētas.. zaļumos....

Iveta , 25

Mamma bija jau pazīstama ar saimnieci, kas gatavoja un svinību vietas īpašnieki ir vecāku draugi:)

Santa, 25

Tā kā abi esam tukumnieki un baznīca, kurā vēlējāmies laulāties arī atradās Tukumā, tādēļ sākumā meklējām tuvākās šajā apkaimē. Taču to cenas un attieksme neapmierināja mūsu vēlmes, tādēļ savu apskates loku paplašinājām. Šoreiz atkal nostrādāja reklāma -no mutes mutē. Tā arī izvēlējāmies viesu namu Ventaskrast, netālu no Ventspils. Tālu, bet tas attaisnojās! Arī galdu klāja viesu nams. Ēdiens bija izcils!