FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Precēto pieredze

Pievienot savu pieredzi

Vera, 27 gadi

Kāzu datums:08.08.2015
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā?
Mēklējam dzimtsarakstu nodaļu 5 mēnešus pirms kāzām. Tā kā 08.08.2015 bija ļoti pieprasīts laiks, bija grūti atrast. Draudzenei bija Ogres dzimtsarakstu nodaļā tur ir ļoti mīļi, vienīgais zāle ir līdz 50 cilvēkiem. Teikas dzimtsarakstu nodaļā tīri neko. Kad skatījos bildēs google.lv, liekas, ka tas zaļais paklājs izskatās šausmīgi ceremoniju zālē, bet paldies, Dievam to noņēma, vairs tas tur nav!!! Tagad ir OK!
Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Viesunams "Mežbrenči" ticiet man, tā ir burvīga vieta! kad atbrauksiet paskatīties, sapratīsiet par ko iet runa. Viss sakopts, skaistas figūras, gan no sūnām, gan no akmens. Dīķi, pirtiņa, viesu nams, kurš darbojas tikai ceturto sezonu!!! Ēdieni garšīgi, apkalpošana arī laba. Saimniece palīdz visos jautājumos, vienmēr iedod padomu no savas pieredzes! Personīgi man (cilvēkam, kurš nevar aizmigt, ja veļa smaržo pēc mazgāšanas pulvera), ļoti patīk, ka viss ir TĪRS un nav spēcīgas smaržas no veļas!!! Gribas tur atgriesties vēl un vēl!!!
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?
Ļoti garšīga torte no restorāna Gan Bei, saucās šokolādes NEO! Visi viesi bija sajūsmā!
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Mūziku izvēlējamies diezgan ātri Jānis Stibelis "Любовь настала". Neesam dejotāji, tāpēc apmēklējam četras deju nodarbības pie ļoti profesionālas, atsaucīgas deju skolotājas Diānas Garančas (Rēzeknē). Deja sanāca piemērota mums, individuāla, jūtīga un oriģināla, viesi skatījās un brīnījās, daži pat raudāja! :)
Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja?
Liela vīriešu uzvalku izvēle ir veikalā Mans drēbju skapis! Atsaucīgas pārdevējas (tiešam noderīgi padomi). Kreklu, uzvalku, ādas siksnu, ādas kurpes, kakla saiti -visu var nopirkt vienā veikalā. Iesaku!!! ;)
Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle?
Gribējam retro mašīnu. Mums bija Merkurijs Monterejs, ļoti atsucīgs īpašnieks Guntis Meiers (var atrast gan facebookā, gan draugiem.lv) un auto vadītājs mūsu kāzu dienā radīja īpašu ar humoru pilnu atmosfēru!!! Ļoti patika!!! Mūsu kāzu dienā bija +33 grādi karstuma, bet tas, ka mašīnai nav kondicionieris nemaz netraucēja! Braucam ar atvērtiem logiem, tik superīga sajūta..lielie logi.......vienreizēji!!! Mūsdienu mašīnās tādas sajūtas gandrīz nav :)
Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Par mūsu kāzu noformēšanu gribu pateikties floristei-dekorātorei Sintijai Bulai! Pirmo reizi kad viņu satikam, uzreiz sapratam, ka mūsu kāzas būs pareizā cilvēka rokās! Viņa ir atbildīga, saskarsmē viegla, ideju pilna, radoša!!! Neskatoties uz to, ka mēs pirms tam nebijam pazīstami, liekas, ka sen jau zinājam Sintiju! :) Ļoti ātri pārgājam uz "Tu". Sintijas darbus novērtēja ne tikai mēs, bet arī viesu nama saimnieki, viesi, kā arī kāzu mašīnas vadītājs atzīmēja, ka tik gaumīgu noformējumu savai retro mašīnai vēl nebija redzējis!!! Mans līgavas pušķis bija perfekts!!! Tieši tāds, kādu gribēju- nekas lieks un tieši kā solīja Sintija, izturēja 33- 35 grādu karstumu bez ūdens, un vēl pēc kāzām, jau mājās, nostāvēja ilgu laiku ūdenī. Ne tikai pušķis, bet arī pārējas ziedu kompozīcijas nostāvēja ilgu laiku. Krāsu palete bija izturēta ideāli! Pateicamies par precizitāti, darba kvalitāti un meistarību! Mums bija ļoti patīkami strādāt ar Sintiju, jo viņa tiešām ir ļoti profesionāls, savu darbu mīlošs cilvēks ar vairākām idejam, aks viņai neiztrūkst. Nav nevienas vienādas kāzas (skatījos viņas darbu albumu). Sintija strādā uz budžetu. Pati viņa ir no Jelgavas, bet ļoti mobila, tāpēc atbraukt uz Rīgu nebija nekādas problēmas.
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Uldis Lapiņš SUPER fotogrāfs! Viņa foto uzrunā! Viņš nav tā saucāmais "šablona" fotogrāfs! Viņam ir savs skatījums, kompozīcijas redzējums! Ja negribat (atkārtošos) šablona bildes, tad noteikti varat droši vērsties pie viņa! Var atrast facebokā :)
Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt?
Pasūtīju ielūgumus pie savas māsīcas. Sanāca ļoti skaistas!!!
Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa?
Mainīju! Jāmaina pase bija, bet tas sanāca diezgan ātri piektdien nodevu dokumentus, nākamnedēļ jau otrdien saņēmu. Pēc tām tiesības un bankas karti ir jāmaina! kā arī darbā vajadzēja uzraksīt iesniegumu, lai aizstāj veco uzvārdu ar jauno, pagaidām tas ir viss.
Vēl iesaku ņemt vērā...
Obligāti, ja jums atļauj laiks, satikties un aprunāties ar visiem, kas apkalpos, kas filmēs, fotogrāfēs, vadīs u t.t. jūsu kāzu dienu!!! Ļoti svarīgi, lai apkārt jums ir cilvēki, kuri veido priecīgu, varbūt ar humoru atmosfēru! Izrunājiet ar vakara vadītāju visu līdz sīkumam! Izrunājiet kādas būs spēles! Obligāti! Mums liekas, ka mēs bijam visu izrunājuši, bet vienalga sadzirdējam nepatīkamu šansona dziesmu, un dažādus rupja humora vārdus! Mums nepaveicās! Novēlam veiksmi jums ;)