FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Precēto pieredze

Pievienot savu pieredzi

Katerīna, 21 gadi

Kāzu datums:08.08.2015
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā?
Ārā, zaļā, iepriekš izrotātā laukumiņā tuprat netālu no dzimtsarakstu nodaļas.
Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Viesu nams "Janči" (Liepājas-Nīcas ceļš) - 1000 euro par viesu namu, plus papildus samaksa par mazajām mājiņām. Uzreiz saku - neiesaku. Ļoti tumšs, trauku nav, netīrs, miskastes nebija iznestas vairākas dienas, rāpoja tārpi, tualetes netīras, ziepju nav, guļvietas pretīgas pat jaunlaulāto numurā. Ēdināšana mums bija atsevišķi, no Jančiem neatkarīgi.
Ēdamais pietrūka vai palika pāri?
Ēdinātāji no Vaiņodes, tā galvenā tāda Egita, tur vēl Liene, Oksana un vēl divas sievas strādā. Burtiski apzaga mūs, alkohols no galdiem pazuda, ēdienu bija maz, negaršīgi, prasti sagriezti augļi, dārzeņi, ĻOTI MAZ. Maksājām 15 euro no cilvēka, bija solīti 5 salātu veidi, bet bija 2, bija solīts, ka ļoti skaisti visu izrotā, bet izskatījās briesmīgi. Uz galdiem nebija salvešu pat, ko muti noslaucīt. Bijām visi izsalkuši otrā dienā. Vārdu sakot - BRIESMĪGI.
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Juris Volkovs - cilvēks orķestris, dievīgi spēlē, dzied gan latviski, gan krieviski, gan angliski, mūziku spēlē gan uz ģitāras, gan akordeona, dejošana ideāla, nemaz nevar nosēdēt. Valši, polkas, rokenrols.. visu spēlē. Meklēt draugiem.lv caur Arti Volkovu. Samaksu ņem 20euro stundā, bet ticiet man, jūs gribēsiet maksāt daaaudz vairāk.
Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Pušķi un piespraudi pasūtījām Skodā, no frēzijām, pušķis vien maksāja 100 euro, piespraudes mums bija 3, jo frēzijas karstumā ļoti ātri mirst. Pārējās dekorācijas veidojām mēs divatā ar mammu.
Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt?
Pati taisīju, izmaksas minimālas, papīru pirku Valters un Rapa, mežģīnītes no aliexpress, lentītes no Pinellas (Čaka ielā)
Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt?
Norādījām ielūgumos, ka dāvanu un ziedu vietā priecāsimies par to, kas būs aploksnītē ar mīļu kartiņu. Ziedus tik un tā atnesa ļoti daudz :D Bet dāvanas gan bija naudiņa un dāvanu kartes :)
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Fotogrāfu - nekad tā nedariet!
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Neko neuzticiet vīramātei, vai arī kontrolējiet, vai ir izdarīts. Sāciet laicīgi visu darīt, nesakiet sev un neļaujiet citiem teikt - vēl ir daudz laika.