FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Precēto pieredze

Pievienot savu pieredzi

Monta, 25 gadi

Kāzu datums:11.10.2014
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās?
aptuveni 2500 EUR, un paredzēts bija un 28 viesiem bet ieradās 22
Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai?
Paši ar savām aldziņām katru mēnesi atlikām pa summai
Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Saņēmu bildinājumu un aizbraucām ceļojumā uz Spāniju, tad ari nolēmām par datumu un ka ir pienācis laiks nākamajam solim. Kopā esam 4 gadus.
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
4 mēnešus pirms ceremonijas, pirmo ko sākām ir ar to ko aicināsim un kur svinēsim
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā?
Dzimtsarakstu nodaļā
Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Ķekavā ir tada omulīga vietiņa Liepkalni gan mums, gan viesiem patika, ka nakošajā dienā vareja ieiet pirtiņa un pasēdēt kublā, samaksa bija 300 Eur! ēdienu pasūtījām auksto galdu caur paziņām 150 Eur un silto ēdienu paši nopirkām gaļu dažāda veida (80 Eur) un sacepām iepriekšējā vakarā! Atsevišķi bija persona, kas visu pasniedza un novāca, nomazgaja traukus - 50 Eur!
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Telpas lielums, mājīgums, gultasvietas, pirtina un kubla! Galda klāšana - edienu bija daudz un dažādi! Personu kas visu pasniedz un novāc lai nav pasiem jaskrien uz virtuvi un japilda tukšās karafes un blodas, kā arī kad no rita piecelamies viss bija ļoti jauki sakopts un tirs!
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?
Drustos - austrumu kūka super garšīga, ar valriekstiem, viesiem ļoti patika un mums arī, mēs sūtījām bez marcipāna glazūras, jo tās saboja visu garšu! Maksāja 11,00 Eur/kg pasūtījam 3,5 kg
Ēdamais pietrūka vai palika pāri?
Ēdamā bija tik trakoti daudz, ka ēdām 3 dienas un alko palika arī daudz pāri :)
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Mums bija draugs kam tas ir Hobijs un tadeļ nebija nekadu izmaksu tā bija dāvana mums, kā arī ja ir lielas kāzas tad varbūt ir vērts meklēt muzikantus, bet mēs domājam kad mazās kāzās uz šo lieki naudu nav verts tērēt, mēs paši un ari draugiem un radiem pazinojām par muziku un ierakstijam ja kādam ir īpaša vēlme dzirdēt sev īpasas dziesmas lai suta mūsu dj uz epastu- ta ari bija darits sasutits daudz un dikti katrs varēja pieprasit sev tīkamo dziemsu un tas ari patika viesiem!
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Sākumā ar visiem viesiem sabildejamies ziemasdārzā kas ir dzimtsarakstu nodaļā ar sampīti un vēja kūkām kuras ari pasūtījām Drusktot, tad virzijāmies uz Bauskas pusi Iecevas tiltiņa uzkārām atslēdziņu un mīļotais nesa mani pāri! Tad nokļuvām Rundāles pilī un noireta tika baltā zāle lai mēs tur varētu dejot savu pirmo valsi, Foto , un pastaiga pa darzu! Ceļš atpakaļ uz Liepkalniem kur sagaidīja parbaudījumi! :) Bija ļoti jauki :)
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Mēs palūdzām 2 draudzenēm kas ir ļoti aktīvas mūsu kompānijā lai priekš viesiem sarīko spēlēs un viņām tas izdevās super, Runāšanu uzņēmās vedēji!
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
1 dienas noslēdzās 8 no rīta kad pēdējie aizgāja gulet :) tādēļ otrajā diena bija auksts sidrs speciāli tiem kas vairāk saguruši un pirtiņa sakurināta un kubls lai 'var relaksēties!
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Rundāles pilī mums bija klasiskais valsis, ļoti oficiāli1 Vecāki bija ļoti patīkami pārsteikti un priecīgi! Otra deja bija Liepkalnos Miks Dukurs-Katru vārdu
Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja?
Pirkam! Sev atradu skaistu kleitu 160 Eur un mīļotais pirka 100 Eur ir viens mazins veikaļiņš kur ir liela izvēle, mēs tur atradām īsto un ilgi meklēto
Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle?
Auto sarupēja vedēji kas arī parupējas par auto dekoru! Audi A8
Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Auto rotāja vedēji! Pušķi, līgavaiņa piespraudi un galda dekoru mes pasūtijam dienu ieprieks ķengaraga tirdzina pie tam sievietem kas taisa tos puškus sanāca ļoti skaisti un lēti es iesaku visiem ziedu pušķus pirt vai pasūtīt tur ļoti skaisti un lēti :) par pušķi un piespraudi 12 Eur un galda dekori 17 Eur pušķītits bija no rozītēm un vēl kaut kādām oranžām puķēm :) galda dekors rozes un gerberas un visādi zaļumi! Super skaisti
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Mums bija savi fotogrāfi, no 3 viesiem bildes super, pāri 4000! Mes nenožēlojam, ka neņēmām profesionālu fotogrāfu!
Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt?
Ielūgumus paši taisījām tas bija patīkami kad es ar vīru sedējām naktī dzeram vīnu un smejoties taisījām bantītes no lentām un tad līmējam un kartinam! kopējās izmaksas par ielūgumiem mums sanāca papīrs, aploksnes, lentas: 20 Eur + vina pudele :) bet patīkami atcerēties :)
Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa?
Jā, mainīju! Vēl neesmu sākusi kārtot, bet nu darbā grūti pierast, ka jāraksta cits :D
Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt?
Jā, un pat vairāk!
Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Nē, mēs bijām 1 ned. pirms kāzām ceļojumā jo bija diezgan stresaini un tadēl mēs nolēmām uz 4 dienām aizmukām uz Maltu, tas bija romantiski un tas kas vajadzīgs savādak pārak daudz stresa un kašķi sanāk pirms kāzām :) Pēc kāzām gribas tagad mieru un klusumu :)
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ietaupījām uz mūziku, fotogrāfu, ēdienu, vakara vadītaju
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
hmm frizūru un meikapu taisīt pie pazīstamiem kur ir zināmas atsauces! Es biju plānojusi nevis plīvuri bet sietiņu ar puķi matos- rezultātā es aizbraucu mājas un labi lad ar kleitu kopā bija arī plīvuris savādāk butu traki! nācās nomainīr tīklinu pret plīvuri! kā arī meikaps pēc krāsošanas salonā es izskatijos pēc krievu maitas ar lilā ēnām vienīgi lūpas bija skaisti uzkrāsotas ! par meikapu ir kārtīgi jaizvēlas un frizuru ari !
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Atbalstiet un ierosiniet idejas par skaisto dienu, mums ,līgaviņām, tas patīk :)
Vēl iesaku ņemt vērā...
Aiciniet tos, kurus vēlaties redzēt savās kāzās, nevis kaut kādas radniecības dēļ !
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?
mmm pārdomātu par vedējiem par un pret, ko gatavi darit un ko ne! Lai zin ko gaidīt un ko nē
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Nē, mums bija pirmkāzu ceļojums :)